Mıydı Prenses Beatrice ve onun yeni kocası Edo Mapelli Mozzi sadece altı aylık evlilik hayatından sonra boşanmayı mı düşünüyorsunuz? Bir tabloid, Mozzi’nin eski sevgilisi ve oğlunun annesinin, eşler arasındaki gerilimden kısmen sorumlu olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve yeni kraliyet evlileriyle gerçekte neler olup bittiğini açıklayabilir.ist Blake Shelton, der ein Baby hat

Prenses Beatrice’in Balayı Dönemi Dışı mı?

'Beatrice ve Edo: Altı Ay Sonra Boşanma!' geçen ayın dramatik başlığını okuyun Kadınlar Günü . Magazin dergisi, uzun süredir erkek arkadaşı Edo Mapelli Mozzi ile evlenen Prenses Beatrice'i iddia etti. geçen yaz ultra samimi bir düğün töreni , zaten boşanmayı tartışmaya başlamıştı. Sözüm ona, 32 yaşındaki kraliyet ailesi, büyükannesi Kraliçe Elizabeth ile çoktan konuşmuştu. onu çağırmak evlilikten vazgeçer bir kaynağa göre.Kaynağın iddia ettiği kraliçe, 'Bea ve Edo’nun evlilik sorunlarının' zaten farkındaydı. Bununla birlikte, kraliyet ailesinin zaten mali zorluklar yaşadığı iddia edilen iki kişinin sözde 2,5 milyon dolarlık düğününde 'çok fazla para harcadıkları için öfkeliydi'.

Edo Mapelli Mozzi’nin Eski Eşleri Arasında mı Geliyor?

Çift sadece yaklaşık altı aydır evli olmasına rağmen, tabloid orada ısrar etti. zaten sendikayı rahatsız eden çok sayıda sorun . En büyük sorun, Prenses Beatrice'in Mozzi'nin eski sevgilisi Dara Huang'a karşı hissettiği sözde kıskançlıktı. Aynı zamanda Mozzi’nin 4 yaşındaki oğlunun annesi olan Huang, Mozzi ile yakın ilişkisi nedeniyle Prenses Beatrice’in evliliğinde sorun yaratmaya başlamıştı. Bir kaynak, tabloid Prenses Beatrice'e Mozzi'nin Huang'a 'daha sadık' olduğunu çünkü 'bir oğlunu paylaştıkları için' hissettiğini söyledi.Prenses Beatrice’in yeni üvey oğlundan bahseden kaynak, 'üvey anne olmanın bu kadar zor olmasını' beklemediğini iddia etti. Ayrıca, 'inanılmaz derecede şımarık' olarak büyüyen Prenses Beatrice, artık 'Edo’nun gözünde ikinci olmak için mücadele ediyordu.' Sonra oradaydı babasının meselesi Prens Andrew'un skandalı ve Jeffrey Epstein ile ilişkisi olduğu iddiası.

'Ailenizle ilgili bu tür bir skandala bağlı yeni bir kocayla bir hayat kurmak onun için çok zordu,' diye sonlandırmadan önce açıkladı içeriden, 'Beatrice bunun işe yaramayacağından çok endişeleniyor ve değilse aşağılayıcı olacaktır. ' Bu tabloid’in anlatısı her yerde, ama Dedikoducu Polis her şeyi anlamaya çalışmak için elimizden geleni yapacağız.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Öyleyse, sözüm ona evliliğinin 'yürümemesinin' dayanılamayacak kadar 'aşağılayıcı' olacağını düşündüğü için, Prenses Beatrice devam edip kocasını bir yıldan az bir süre boşamak mı istiyor? Bu kesinlikle bir anlam ifade etmiyor. İki kızı hakkındaki her makalede, alakalı olsun ya da olmasın, Prens Andrew'un seks skandalını gündeme getirmek de tipik bir tabloiddir. Prenses Beatrice, muhtemelen evlenmeden önceki seks skandalı konusunda mutsuzdur. Dan beri skandal onu ilk etapta takılmaktan alıkoymadı şimdi bunun kendisini daha çok etkilemesine izin vermesi şüpheli.Kadınlar Günü İngiliz Kraliyet Ailesi söz konusu olduğunda yıllardır tamamen güvenilmez bir kaynak olmuştur. Evliliğinden kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis iddia edilen tabloidden bir hikayeyi çürüttü Meghan Markle sözde Prenses Beatrice’in düğününü mahvetmişti. yeni gelinin elbisesiyle ilgili kaba yorumlarla. Bu doğru değildi. Aynı derecede yanlış da, satış noktasının Prenses Beatrice, kuzeni Prens Harry’nin eski evine taşınıyordu. , Frogmore Cottage. Bu derginin bir şeyleri ne kadar sıklıkla yanlış anladığı, ancak yine de baskıda kaldığı gerçek değil.

sind Ellen und Portia aufgeteilt

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

George Clooney, Brad Pitt Haven Halka Açık Tartışmalardan Sonra Yıllardır Konuşmuyor mu?

Fleetwood Mac’in 50 Milyon Dolarlık Konağı Satılık Ama Klasik Bir Filmden Tanıyabilirsiniz

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

hat Blake Shelton seine Frau betrogen

Angelina Jolie, Boşanmanın Yuvayı Yıkıcı Olmakla Suçlanmasının Ardından Çıkmak İçin Mücadele Ediyor