Prens Harry ve Meghan Markle kısa süre önce podcast'lerini başlattı Archewell Audio Merhamete kızartmayı planladıkları yer. Bir tabloid, bu podcast'in kraliyet ailesiyle bir dava başlattığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'48 Milyon Dolarlık Mahkeme Savaşı'

Göre Yeni fikir , Sussex Dükü ve Düşesi podcast'i doğrudan kraliyet ailesinin isteklerine aykırıdır. Bir yapmak için iki set ile şaşırtıcı 48 milyon dolar Podcast için kraliyet üyeleri, 'Korku, saray duvarlarının arkasında gerçekte neler olup bittiğini ve neden ayrıldıklarına dair kendi versiyonları hakkında konuşmayı kabul etmeleridir - bu da kraliyet ailesinin daha da adil olmayan incelemelerini körükleyecektir.'Prens William, bu podcast ile mücadele etmek için hukuk danışmanlarıyla 'monarşiye daha fazla zarar vermeden önce Harry ve Meghan'ı durdurup durduramayacaklarını' görmek için 'bir dizi kapalı toplantı' düzenliyor. Makale, “Meghan, Wills'in savaş yolunda olduğunu duymuş. Duruşun ve vazgeçmenin ne kadar güçlü olabileceğini biliyor ... Büyük paralı anlaşması boşa gidebilir. '

Bradley Cooper / Irina Shayk

Kraliyet İlişkisi Yok

Sussex'ler, magazin gazetelerinin gözünde gerçekten hiçbir şey yapamazlar. Çalışmıyorlarsa, o zaman sülük olduğu için vurulmuş . Şimdi sahipler Netflix anlaşması ve bu podcast anlaşmasına hain deniyor. Prens Harry ve Meghan Markle, kendi yollarını çizmek için İngiltere'den ayrıldı. Bu sadece kendi yollarını çizmeleri.

Hatta tabloid, yayınladıkları ilk podcast'in kraliyet ailesine hiçbir atıfta bulunmadığını bile kabul ediyor. Prens William ve Prens Harry Noel hediyeleri değiş tokuş edildi bu yıl da, bu sözde “warpath” ya uydurma ya da tamamen abartılı. Bu hikaye sadece güvenilmez kaynakların tanıklığından oluştuğu için, Dedikoducu Polis güvenle bu davanın olmadığını söyleyebilirim.

Diğer Sahte Fikirler

Bu tabloid, kraliyet ailesi hakkında sürekli olarak inanılmaz dramlar yayınlıyor. Onun hakkındaki hikayesinde Markle'ın yıllarca çekilmiş fotoğraflarını kullandı. gecenin ortasında kaçan Prens Harry . Birkaç ay önce Markle'ın sahip olduğunu iddia ettiğinde aynı taktiği uyguladı. bir otele taşındı . Bir zamanlar iddia etti Markle tutuklanmıştı , sadece hemen geri adım atmak ve istekli tutuklanmak.

Bu hikayelerin hiçbiri kraliyet ailesine dair herhangi bir meşru içgörü içermiyordu. Markle ve Prince Harry hala mutlu bir şekilde evliler ve kraliyet ailesinin dışında kendi işlerini kurmaya odaklanıyorlar, ancak bunun monarşinin dışında olması, monarşi karşıtı olacağı anlamına gelmiyor. Sussex'lerin gelecekteki podcast'lerde neler yapacağını zaman gösterecek, ancak bu, hikayenin tamamen yanlış olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Trisha Yearwood Garth Bach Scheidung

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.