Prens William COVID-19 teşhisi konduğunu açıkladığında birçok kişiyi şok etti. Bir tabloid, şimdi başka bir ciddi teşhisi sakladığını söylüyor. Prens William kanserle savaşıyor mu? Dedikoducu Polis araştırır.

'Prens William’ın Gizli Kanser Krizi'

Kapak hikayesi National Enquirer Prens William'ın şimdi olduğunu bildiriyor kanserle mücadele COVID-19 ile savaştıktan aylar sonra. Kraliyet ailesi 'korkuyor William ciddi tehlike altında ve tıp uzmanları hastalığın herhangi bir belirtisi için sağlığını izliyor.' Bir saray memuru, 'sağlık krizinin ayrıntıları bilinmesi gereken bir temelde tutuluyor' dedi ve COVID-19'a sahip olduğunu söyleme seçeneğinin 'gerçekten onun durumunu açıklama girişimi' olduğunu söyledi.Gazete, Cambridge Dükü'nün son kamuoyuna çıkışlarında 'yorgun ve keyifsiz göründüğünü' ve babasını ve büyükannesini endişelendirdiğini söylüyor. Kate Middleton teşhisi pek iyi almıyor ve bir kaynak 'pratikte bir çöküş yaşadı' diyor. Şimdi Middleton'ın tek istediği, Prens William'ın 'yabancılaşmış kardeşi' Prens Harry ile 'aileye barış getirebilmeleri' için barışması.

Herkes İçin Bir Sır

Gazete gazetesi, bu kanser korkusunun Sussux'lar için bile bir sır olduğunu söylüyor: '[Prens William] Kate'in sağlık sorunlarını onlara anlatmasını yasakladı.' Bu sırrın ağabeyinin bilmeyeceği kadar sıkı olduğuna inanmamız gerekiyordu, ama National Enquirer olur mu? Ayrıca, bu tabloid doktorların nerede olduğunu ve Middleton'ın habere nasıl tepki verdiğini biliyor ama ne tür bir kanser olduğunu bile bilmiyor mu? Sahte makalede bundan bahsedilmemiştir. Görünüşe göre bu tabloid, koronavirüs hakkında haber yapmadığı için kendini tekmeliyor, bu yüzden sahte bir kanser hikayesiyle aşırı telafi ediyor.

COVID Besleme Çılgınlığı

Prens William'ın koronavirüs teşhisini açıklamasının ardından, magazin dergileri kaybedilen zamanı çabucak telafi etti. Bir tabloid, Sussex'lerin terk edilmekten öfkelendiğini iddia etti döngünün dışında bir diğeri teşhisin neden olduğunu söylerken kraliyet miras krizi . Bunu dosyalayabilirsin Enquirer Prens William’ın sağlığı hakkındaki bu hatalı raporların geri kalanıyla birlikte bir hikaye.

einer der Wayans Brüder

Ölmekte Olan Başka Bir Kraliyet Hikayesi

Bu tabloid bir kraliyet ailesinin gizli kanserden ölmek üzere olduğu ilk kez değil. Kraliçe Elizabeth'in sözde bir gizli kanser teşhisi geçen yıl, ama Enquirer bir daha hiç bahsetmedim. Aslında bu tabloid kraliçenin öldüğünü iddia ediyor her zaman , bu yüzden bu sözde 'raporu' en ufak bir tuz parçasıyla gerçekten almalısınız.

Bu tabloid, kamuya mal olmuş figürlerin ölümlerini tahmin etmeyi seviyor. Papa'nın koronavirüsten ölmek ve Phil Collins'in Noel'de ölü . Prens William gibi her iki adam da hayatta ve iyi durumda. Bu kanser hikayesini desteklemek için güvenilmez kaynakların ötesinde hiçbir kanıt yok. Dedikoducu Polis iltihaplı tabloidi bozmaktan başka çaresi yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta Kaybetti

Rihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Meghan Markle ve Prens Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.