Evliliği Meghan Markle ve Prens Harry son hafızadaki herhangi bir sendikadan daha fazla inceleme altında. Bir tabloid gazetesine göre California kraliyet ailesi 'kırılma noktasında'. Dedikoducu Polis araştırır.'Harry ve Meghan Boşanma Söylentileri'

Açıkça başlıklı bir kapak hikayesinde, Temasta Prens Harry ve Meghan Markle'da ilk olduğunu iddia ediyor. Kaynaklar, magazin gazetesine 'çiftin evliliğinin çatlamaya başladığını' ve 'ciddi sorunlar yaşadıklarını' söylüyor. Hatta 'boşanmaya bile gidebilirler' ve 'kırılma noktasındadırlar.'Neden dağılıyor? Bir içeriden 'çok hızlı bir şekilde evliliğe daldılar' diyor, çünkü evlenmeden sadece iki yıl önce birlikteydiler. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Diğer herkes uyarı işaretlerini gördü, ama Harry aşk yüzünden kör oldu, ama şimdi Harry herkesin haklı olup olmadığını merak ediyor çünkü Meghan şöhretle çok meşgul.' Tabloid, Prens Harry'nin orduda geçirdiği zamandan özellikle 'Prens değildi, ben sadece Harry idim' diye nasıl keyif aldığını ayrıntılarıyla anlatıyor ve Markel, 'Öte yandan aktif olarak spot ışığının peşinden koşuyordu' diyor.

Gwyneth Paltrow und Brad Falchuk

Çift, son günlerinde büyük bir kavga etti. Anma Günü etkinlikleri , Markle’ın bir fotoğrafçı getirme konusundaki ısrarı üzerine iyi huylu çiftin çarpmasıyla. Prens Harry, 'ailesi ve saygınlığı yerine şöhreti seçtiği' için onu eleştirdi. İkili daha sonra 'meseleleri derinlemesine konuştu - ancak hala devam eden ciddi sorunlar var.' Boşanma yakın olabilir.Çok Uzun, Çok Temel Bir Parça

Temasta bu evliliğin neden yürümediğini detaylandırırken mümkün olan en genel dili kullanır. Evlilikten iki yıl önce tamamen makul bir süre olmasına rağmen, çiftin çok hızlı evlenmesi gibi eski fikirlere geri dönüyor. Bu tabloid argümanının özü, Prens Harry'nin Sussex Düşesi ün için yaşarken bir aile kurmak istemesidir.

Bu argümanı yaratmak için, tabloid düzmece açıklamanın ardından düzmece açıklamaya dayanıyor. Birincisi, Prens Harry ünlü arkadaşları vardı ilk başta. Anma Günü ile ilgili anekdot saçmadır çünkü kraliyet ailesinin geri kalanı da kasvetli görünümlü fotoğraflandı ama tabii ki bundan hiç bahsedilmiyor çünkü anlatıyı bozacak.

Kent State Gun Girl Poop Hosen

Aynı zamanda ortaya çıkarır Netflix anlaşması para kazanan aynı şirketten geldiği için eleştiriyor. Taç . Netflix bu noktada yüzlerce şov yapıyor ve Markle'ın kazanç sağladığını söylemek kadar mantıklı. Kaplan Kral veya yeniden gösterimleri Avatar Son Hava Bükücü . Netlfix’in diğer tüm programlamalarını görmezden gelmek için ya aşırı derecede dar perdelere sahip olmanız ya da burada olduğu gibi Sussex'lere karşı bir nedeniniz olması gerekir.Çift İyi Yapıyor

Bu hit parça, Markle için hareketli bir op-ed kaleme almadan önce çıktı. New York Times hakkında düşük yapmak . Markle'ın sahip olduklarından geçmek zorunda kalan insanlara yardım etmek için var olan inanılmaz bir güç parçasıdır. Bu durumun ciddiyeti, bu aptal tabloid hikayesinden çok daha önemlidir, ancak Prens Harry'nin olumlu bir ışık altında defalarca gündeme geldiğinden bahsetmeye değer. İkisi iyi gidiyor ve boşanma yakın değil.

Tabloid Markle'dan Nefret Ediyor

Dedikoducu Polis daha önce bozuldu Temasta Markle'ın sahip olduğunu iddia ettiği için Prens Harry'den çıktı , bu hiç olmadı. Ayrıca, Markle'ın ' kraliyet sırlarını açığa çıkarmak 'Aleyhine açtığı dava nedeniyle Pazar günü posta , başka bir uydurma ve Markle’ın elinde olduğunu iddia etti. gizli kişisel günlük , ki bu, tahmin ettiniz, doğru değil.

Belirsiz ve genel bir hikayede, bu tabloid, ün takıntısı olduğu için Markle'a bir kez daha saldırmaya çalıştı. Kendini adamış bir hayırsever ve yıllardır önemli bir oyunculuk rolü olmamış bir anne. O ve Prens Harry her zamanki gibi güçlüler ve bu hikaye tamamen saçma.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bo Derek, John Corbett Nihayet Evleniyor

Neueste Nachrichten Ellen Degeneres und Portia de Rossi

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

Tom Selleck Gay mi? Gerçeklere Tam Bir Bakış

Ryan Seacrest Botoks Nedeniyle Kör mü?

Brad Pitt 'Paketleme Torbaları' Jennifer Aniston 'Boşaltıldıktan' Sonra mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.