Yaptı Portia de Rossi söylemek Ellen DeGeneres'in eski sevgili, Anne Heche , karısından “uzak durmak” için? Bir tabloid, de Rossi'nin, Heche'nin DeGeneres ile 'yeniden bir araya gelmek' istediğine dair 'şok edici kamuoyu açıklamasından' sonra 'öfkeli' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve gerçekleri açıklığa kavuşturabilir.

Portia de Rossi, Anne Heche Üzerine Bir 'Hiddet' İçinde

Bir makaleye göre National Enquirer Portia de Rossi, Anne Heche'nin talk show sunucusuyla yeniden bir araya gelme şansı için ölmek üzere olduğunu tüm dünyaya duyurmasının ardından 'öfke' ile doldu. Kabul, Heche’nin Yıldızlarla Dans bir muhabir tarafından kendisine bir gazetede görünmeye açık olup olmayacağı sorulduktan sonra Ellen Gösterisi bir kerelik kız arkadaşıyla yeniden bir araya gelmek için.Heche, kendisinin ve DeGeneres'in 'yıllardır konuşmadıklarını' kabul etse de, 'Bizim yüz yüze gelmemizi görmek ilginç olurdu!' Ancak Heche’nin önünde ciddi bir engel var. DeGeneres'in karısı de Rossi, Heche'nin 'karısının yanına gelmeyeceği konusunda kararlıydı - ilişkileri ne kadar çığır açmış olursa olsun,' sözde 'içerdekiler' döküldü.

Heche 'Tanıtım' İçin Ellen DeGeneres'i 'Kullanıyor mu'?

Kaynaklardan biri, 'Anne'nin Ellen'ı kendi adına tanıtım yapmak için kullandığına inanıyor,' diye ısrar etti, 'Ancak Portia, etrafta olduğu sürece herhangi bir yeniden birleşme rüyasının bir fantezi olarak kalacağını belirtti!' De Rossi'yi, Heche’nin sözde DeGeneres’e ulaşma girişiminde en çok üzen şey, şu sıralarda karısının yanında olmasıydı. DeGeneres'in 'zehirli' iş yeri skandalı . O sadece 'eski bir alev sahnede belirirken boşta beklemeyecek.'

Kaynak, 'Portia, Ellen'a bağlı olduğunu kanıtladı - imajındaki tüm darbelere rağmen,' diye devam etti. 'Ellen'ın yakın zamanda savunmasız durumu göz önüne alındığında, Anne bir yeniden birleşme hayal edebilir ve bir şansı olduğunu düşünebilir, ancak Portia vücudunda nefes aldığı sürece bu asla olmayacak!' Kaynak, de Rossi'nin DeGeneres'e 'komedi kraliçesinin en çok ihtiyaç duyduğu anda orada olduğunu' hatırlattığını iddia etti ve 'Her ikisinin de Anne'nin eski tarihini düşündükleri sözünü ortaya koyuyor.'

Dedikoducu Polisin Çekimi

Elbette bu tabloid, Anne Heche’nin sözlerini bağlamından çıkarırdı. Son performansından önce DWTS , Heche eşcinsel bir kadın olarak kendini bulmanın nasıl bir şey olduğunu anlattı dışlanmış ve kara listeye alınmış Cinselliği ve kimi sevdiği konusunda açık olmaya cesaret ettiği için. Bu onun için zor bir deneyimdi, ama cesareti yüzünden Heche, onun gibi diğerlerine misilleme korkusu olmadan hayatlarını açık ve dürüst bir şekilde yaşamaları için kapılar açtı. Heche'ye karşı tepkiyi ateşleyen Ellen DeGeneres ile olan ilişkisi olduğundan, eski kız arkadaşı hakkında nazikçe konuşması mantıklı geliyor. Bu, iki kadın arasındaki herhangi bir birleşmenin romantik türden olacağı anlamına gelmez.

İroniktir ki, Enquirer de Rossi’nin DeGeneres’e desteğinden bahsetti, çünkü bu tabloid aylardır yalanlar yayıyor. talk-show sunucusu karısına 'saldırıyor' . Bu sözde davranışın nedenlerinden biri, DeGeneres'in kariyerinin geleceği hakkındaki endişeleriydi. özellikle iş barındırma Ellen DeGeneres Gösterisi . Bu söylentilerin hiçbirinin onlar için hiçbir gerçeği yok, bu da bu tabloid ve diğerlerinin gidişatı için eşit.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.