Pete Davidson’un rol Cumartesi gecesi canlı giderek benzersiz bir hale geldi ve şovda çalışmanın stresinden kamuoyuna şikayet ettiğinden beri, programdan dramatik bir şekilde çıkacağına dair söylentiler çılgına döndü. Bir rapor, filmin perde arkasındaki 'zehirli' ortamın SNL çok fazla oldu ve Davidson New York'tan kaçıyor.'Cumartesi Gecesi Canlı' 'Zehirlidir'

'Pete: Annemin Bodrum Katından Çıkmak!' diyor Star . Çıkış, Davidson'un SNL yardımcı yıldızları tarafından gayri resmi olarak sürgün edildikten sonra 'annesinin evinin bodrum katından' çıkmaya hazır olduğunu bildirir. İsimsiz bir arkadaş dergiye Davidson'un ' New York'u bırakmaya kararlı 'Ve annesinin tam desteğiyle Venice Beach'e taşınıyor. Muhbir, 'Güneş ışığının ona yardım edeceğini düşünüyor' diyor.Pete birkaç ay öncesine göre daha iyi ama yine de New York'tan ve onun için zehirli olan şovdan uzaklaşması gerekiyor. ' Ayrıca kaynak, Adam Sandler ve Seth Rogen gibi komedyenler ile yakın mesafede olacağını da ekliyor. Pete kumsalda sörf yapmaya ve aylaklık etmeye başlamayı planlıyor. O Zaten bir ayağı kapıdan çıktı ! ' kaynak sona eriyor.

Pete Davidson nerede?

Gerçekte, Davidson annesine 1.3 milyon dolarlık bir ev satın aldı ve hala evin bodrum katında yaşıyor . Davidson için adil olmak gerekirse, onu bodrum olarak adlandırmak, hala Staten Island'da olmasına rağmen, daha çok yer altı bir çatı katı gibi olduğu için bir kötü hizmet yapıyor. Ne olursa olsun, yakın zamanda kefalet ödeyecek gibi görünmüyordu. Bunun yerine, röportajdan bu yana gösteriden ayrılma fikrini oynadığı ve orada çalışmanın stresinden şikayet etti , muhtemelen kadronun en büyük oyuncusu olmaya devam etti.Ne olursa olsun, Davidson'un Venice Beach'e taşınmasının New York City'nin komedi için çok daha büyük bir merkez olduğu düşünüldüğünde diğer komedyenlerle takılmasına izin vereceği için iyi olacağını iddia etmek biraz zayıf görünüyor. Davidson’un şovda görünmeye devam ettiği ve taşınmadığı göz önüne alındığında, bu dedikodu parçasının daha hatalı bir mantığa sahip olması tam olarak şok edici değil.

Sonsuza Kadar 'SNL'de Olmayacak

Bu, Pete Davidson'un dışarı atıldığına dair söylentiler ilk kez değil Cumartesi gecesi canlı ya da yazar arkadaşlarının ve sanatçılarının gösterideki rolü konusunda acı olduğunu. TAMAM MI! mürettebatın geri kalanının onunla anlaşmayı reddetti ve gittiği için daha mutluydu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu hikaye de bu kadar yanlıştı ve Davidson muhtemelen gelecekte bir noktada programı terk edecek olsa da, şimdilik yeterince iyi gidiyor gibi görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.