'Paranoyak' mı Angelina Jolie altı çocuğundan birinin kaçırılıp fidye için alıkonulacağına dair 'sürekli korku' içinde mi yaşıyor? Bir tabloid, eski bir korumanın 'Her şey parayla ilgili' dediğini aktardı. Dedikoducu Polis iddialara baktı ve kendi kararımıza vardık.Angelina Jolie “Sürekli Korku mu?”

'Paranoid Angie, Crosshairs'teki Çocuklardan Korkuyor', sansasyonelleştirilmiş başlığı okudu. National Enquirer . Gazeteci, Angelina Jolie'nin çocuklarından birinin bir kaçırma veya fidye girişiminde hedef alınacağından 'sürekli korku içinde' yaşadığını vurguladı. 'Eski koruma' Mark 'Billy' Billingham'a göre, 'Her şey parayla ilgili.'Kate Hudson schwanger Brad Pitt
Beyaz elbiseli Angelina Jolie, çocukları Knox, Zahara, Vivienne ve Shiloh ile poz veriyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)Billingham, belki de en çok SAS Avustralya , ünlülerin eski Özel Kuvvetler askerlerinden oluşan seçkin bir ekip tarafından fiziksel ve psikolojik testlerden geçirildiği bir realite dizisi. Bununla birlikte, en büyük şöhret iddiası, Jolie için geri döndüğünde çalıştığı gerçeğidir. o ve Brad Pitt hala birlikteydiler bir buçuk yıldır. Gazeteye göre, o zamanı aile için 'çevrede devriye gezerek' geçirdi. Billingham, Jolie'nin kendisinin ve Pitt'in birleşik servetinin, suçluların çocuklarını hedef almaları için 'bol miktarda teşvik sağladığından' korktuğunu iddia etti.

Onlar için en büyük endişe çocukların kaçırılmasıydı.

Alle Brüder und Schwestern der Wayans

'Angie ve Brad çocukların yanına kimin yaklaşacağı konusunda çok endişeliler,' diye devam etti Billingham. Magazin dergisi, Jolie'nin sözde 'paranoyak' olduğu ya da Jolie’nin güvenlik ekibinin eski bir üyesinin değerlendirmesinin şimdi neden bir önemi olduğu hakkında hiçbir zaman ayrıntıya girmiyor. Billingham'a ve magazin gazetesinin kendi itirafına göre, yaklaşık beş yıl önce aile için çalışıyordu. Sanki şu anda olan bir şeymiş gibi bunu neden şimdi gündeme getirelim?Angelina Jolie ve Brad Pitt, her ikisi de siyah giyinmiş kırmızı halıda samimi bir an paylaşıyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polisin Çekimi

Ayrıca Jolie'nin çocuklarının güvenliği konusunda endişelenmesi için bir sebebi var. O çok görünür bir halk figürü olduğu için çocuklarını korumak için elinden gelen her şeyi yapması mantıklı. Bu her annenin yapacağı şeydir. Bununla ilgili hiçbir şey onu 'paranoyak' yapmaz veya çıkışta önerildiği gibi 'sürekli korku' içinde yaşadığının kanıtı değildir. Jolie'nin çocuklarına bakmak için pozisyonundaki bir anne için olağandışı bir şey yaptığına dair hiçbir kanıt yok.

The Enquirer Uzun zamandır Angelina Jolie'yi zorlukla küçümseyen bir küçümseme var ve magazin dergisinin yayınladığı aktris hakkındaki her hikayede açıkça görülüyor. Geçen yıl magazin dergisi Jolie’nin kızı Shiloh Jolie-Pitt’in babası Brad Pitt'e onu kurtarmak için 'yalvarıyordu' . Dedikoducu Polis dedikodunun doğru olmadığını bize temin eden duruma yakın kendi kaynağımızla kontrol etti. Sadece birkaç ay önce, magazin gazetesi suçlandı Jolie kasıtlı olarak kendini açlıktan ölüyor Pitt'i mahkemede çocuk velayeti taleplerine teslim olmaya zorlamanın sapkın bir yolu olarak. Bunun gerçeklerden daha ötesi olamazdı, bulduk. Bu tabloid tüm nezaket görünümünü kaybetti.

Ist Garth Brooks immer noch mit Trisha verheiratet?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Brad Pitt & Jennifer Aniston

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.