Are Oprah Winfrey ve Stedman Graham 29 yıllık bir nişan sonrasında düğümü bağlayan? Bir tabloid törenle ilgili tüm ayrıntılara sahip, ama Dedikoducu Polis o kadar emin değil. İşte öğrendiklerimiz.'Arka Bahçesinde Düğün İçinde'

Göre Yeni fikir , 'Oprah Winfrey sonunda sadık ortağı Stedman Graham'a' Ben yaparım 'demeye hazır.' İkisi 29 yıldır nişanlı ve 'şu anda onun lüks Montecito evinde samimi bir tören planlıyor ve büyük bir iş yapmanın tüm stresini ortadan kaldırıyor.' İçeriden biri, 'Oprah konuk listesini çok sıkı tutuyor - aile, Gayle King ve Meghan ve Harry . 'Çift bunu 'çok basit' tutuyor ve koronavirüs, Winfrey'in 'büyük gününü küçük ve stressiz tutmak' için bir bahanesi olduğu anlamına geliyor. Winfrey ve Graham 'geçirdikleri yıldan sonra bu adımı atmanın önemli olduğunu düşünüyorlar.' Makale, 'Her zamankinden daha yakınlar, şimdi tam zamanı' diyerek sona eriyor.

Bait An Switch

Bu yine başka yemle ve değiştir onlar için kötü şöhretli bir tabloidden hikaye. Başlık 'Oprah düğümü bağlar' diyor ama hikaye aslında Graham'la nasıl olduklarıyla ilgili. planlama Bir düğün. Bu muazzam bir ayrım, özellikle de bu çiftin ilk kez gerçekleşmeyen bir düğün planlaması olmayacağını düşünürsek. Yeni fikir Anlatma niyeti olmayan bir hikayeyi satmak için daha kışkırtıcı bir başlık kullanıyor, bu yüzden bu hikayeyi hemen bozabiliriz.Küçük Bir Düğün Planlıyor mu?

Winfrey onların evlenmeden kalma kararı için Dergi . 'Evlilik düğümünü bağlamış olsaydık, hala birlikte olmazdık' dedi çünkü 'şovdaki hayatım önceliğimdi ve ikimiz de bunu biliyorduk' Şu anda sahip oldukları şeye, “ruhsal gelişim amacıyla eşitler arasındaki ortaklık” a değer veriyor ve evlenme ihtiyacı görmüyor.

29 yıllık bu kararın birdenbire ortadan kalkacağını düşünmek için hiçbir neden yok. Daha da az olasıdır Yeni fikir Winfrey’in düğün planlarını öğrenecekti. Neden söylemesin ki Dergi bu detaylar var mı? Cevap basit: bu hikaye tamamen uydurma.

Diğer Sahte Hikayeler

Winfrey, magazin dergilerinin sık sık hedefidir. Yakın zamanda olduğunu iddia etti kendini Sussexlerden uzaklaştırmak , her şeyi anlatan röportajlarının yakında geleceği düşünüldüğünde oldukça aptalca görünüyor. Magazin gazetesinin kardeş yayını, Kadınlar Günü Winfrey'in barışa aracılık etmek Markle ve Markle’ın babası arasında, ama bu asla olmadı.Dedikoducu Polis ayrıca Winfrey'in Sussexes'e öfkeli Ellen Degeneres ile yapılan bir röportajdan sonra, şok edici bir şekilde, aslında asla gerçekleşmedi. Tabloidler Sussex'lere vurduklarında Winfrey'i anımsatmaya bayılırlar ama bu, hikayeleri doğru yapmaz. Winfrey ve Graham yakında 30. nişan yıl dönümlerini kutlayacaklar, ancak bu bir düğün gibi görünmüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra Boşanıyor

Rapor: Miranda Lambert’in 'Krizdeki' Evliliği

'Narsist Kontrol Çılgınlığı' Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'i 'İtaatkar Kucak Köpeğine' Dönüştürüyor mu?

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Justin Timberlake und Jessica Beal