Aslında aşk star Hugh Grant şu anda HBO dizisinde rol alıyor Geri Alma ile Nicole Kidman . Bir tabloid, ikilinin Renee Zellweger için kan davası yaptığını, Kidman'ın Grant'in alenen iltifat edeceğini umursamadığını söylüyor. Bridget Jones’un Günlüğü ortak yıldız. Dedikoducu Polis bu garip rekabeti araştırıyor.

'Nicole’ün Öfkesi'

Göre Yeni fikir Kidman geçtiğimiz günlerde gözü kapalıydı Grant hala iletişim halinde olduğunu söyledi. onun ile Bridget Jones: Aklın Sınırı başrol oyuncusu Zellweger. Grant, 'Renee'yi seviyorum, düşmediğim birkaç oyuncudan biri.' Dedi. Ona 'tam anlamıyla iyi bir yumurta ve bir dahi' demeye devam etti.Kidman öfkeliydi, çünkü 'görünüşe göre [Grant] ona karşı aynı şekilde hissetmiyor'. Bunun 'yüzüne bir tokat' olduğunu hissetti, özellikle de son birkaç haftayı her fırsatta onu överek geçirdikten sonra. Bir kaynak, 'Hugh, Nicole'u duyarsız yorumuyla gerçekten üzdü' diyor.

Biraz Esneme

Bridget Jones’un Günlüğü Hugh Grant’in en ünlü ve en çok hatırlanan filmlerinden biridir. O ve Zellweger film tarafından sonsuza dek birbirine bağlı, bu yüzden onun hakkında söyleyecek güzel şeyleri olmasına şaşmamalı. Bir kişiyi övmek, başka bir kişi hakkında ne hissettiğini hiçbir şekilde hafifletmez. Bu tabloid, Kidman'ı, rol arkadaşının başkaları hakkında övgüde bulunmasını duyamayan kıskanç kadının cinsiyetçi rolüne sokar.

Uzun zamandır arkadaştılar

Grant ve Kidman arkadaş oldular 25 yılı aşkın süredir . Birlikte baskı yapıyorlar ve moralleri yüksek. Paddington 2 yıldız Kidman'a “sevdiğim bir dedikodu” diyor. Ondan bir şeyler çıkarabilirim. ' Kidman ve Zellweger'in de Soğuk Dağ Dolayısıyla orada da nefret olacağına inanmak için bir neden yok.

Diğer Aptal Kidman Hikayeleri

Bu tabloid, Kidman ve Grant arasında çatışma yaratmaya çalıştı bile. Keith Urban'ın Kidman'ı bu konuda uyardığını iddia ediyordu. Grant'e çok yaklaşmak . Yeni fikir Urban'ı sürekli kıskanç bir koca rolüne sokuyor, çünkü onunla ilgili bu özdeş hikayeyi anlatıyor Big Little Lies ortak yıldız Alexander Skarsgard .

Kidman'ın kıskanç olduğu hakkında başka bir hikayede, Dedikoducu Polis Geçenlerde Kidman ve Urban'ın kendi LeAnn Rimes ile işbirliği . Yıllardır evli oldukları ve son derece mutlu oldukları için bu tabloid'in Kidman ve Urban'ı neden bu kadar aralıksız hedeflediğine dair hiçbir fikrimiz yok. Kidman ve Grant yıllardır arkadaş oldular ve bu Zellweger yüzünden değişmiyor. Bu hikaye tamamen yanlıştır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Ellen DeGeneres Taşınıyor mu? Rapor Karısı Portia De Rossi'den 'Uzaklaştığını' Yazıyor

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Hala 'Boşalıyor' mu?

Rapor: Ryan Gosling’in Ailesi Eva Mendes ile 'Bıktı'

George Clooney, Karısı Amal Tarafından 'Terk Edildi' mi?

Ashley Graham, Instagram'da Şımarık İç Giyimde Streç İşaretleri Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.