Oldu Miranda lambert 'İkna' Blake Shelton ve Gwen Stefani’nin evlilik 'tam bir felaket' olur mu? Bir tabloid, ülkenin şarkıcılarının, çiftin ateşli 'çatışmalarına' rağmen ikisinin bebek sahibi olmaya çalıştığı iddiasını komik bulduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis rapora baktı ve çok ihtiyaç duyulan bazı analizleri ekleyebilir.Miranda Lambert Blake Shelton'ı Düşünmüyor, Gwen Stefani Kalacak

The National Enquirer Miranda Lambert'in eski kocası Blake Shelton’ın kendisiyle yakın zamanda yaptığı nişanla 'alay ettiğini' bildirdi. Ses yardımcı koç Gwen Stefani . Gazeteci, Lambert'in Shelton’ın evlilikle ilgili son girişiminin 'her yerinde başarısızlık olduğunu' düşündüğünde ısrar etti. Aslında, bir ihbarcı ispiyonladı, 'Miranda bunun bir şaka olduğunu düşünüyor, Blake nişanlı!'Solda kırmızılı Gwen Stefani, sağda siyah ceketli Blake Shelton.

(Joe Seer / Shutterstock.com)Blake'in sadece kemik için kötü olduğunu ve bu evliliğin tam bir felaket olacağını söylüyor!

Muhbir, 'Blake onu yaşattıktan sonra,' diye devam etti, 'Miranda, Gwen ile olan hayatının daha farklı olacağını hayal edemez.' Lambert ve Shelton’ın evliliği, Stefani ve Shelton’ın ilk kez aşık olduğu aynı yıl olan 2015’te sona erdi. Ama oldu çiftin ilişkisindeki kırıklar , içeriden açıkladı.

Siyahlı Blake Shelton, Grammy

(DFree / Shutterstock.com)Çiftin 'Dostları' Bile Şüpheci - Kaynaklar

Kaynaklar Shelton ve Stefani'nin bir süredir '2021 başı' tarihini belirlediklerini söylese de, arkadaşları özellikle 'aylar süren gerginlik' onları 'parçalamakla tehdit ettiğinden' bu haberlere 'şaşırdı'. Gazeteci daha sonra, son birkaç ayını Shelton’ın Oklahoma çiftliğinde yaşadıktan sonra, ikisinin yeni LA evlerine uyum sağlamak için mücadele ettiklerini iddia eden kendi raporuna atıfta bulundu. Artık nişanlandıklarına göre Shelton ve Stefani'nin düğümü bağlayacakları yer konusunda 'çatıştıkları' iddia ediliyordu.

Kaynak, 'Blake çiftlikte evlenmek istiyor ama Gwen Beverly Hills'te yıldızlarla dolu bir tören istiyor' dedi. Lambert, sözde kavgaları arkadaşları aracılığıyla duymuştu ve ona Stefani'nin Lambert'i 'eğlendiren' 'Blake ile bebek sahibi olma arzusunu' da anlatmıştı. Oğulları için harika bir arkadaş olabilir ama baba olmak tamamen yeni bir sorumluluk. Blake bununla başa çıkamayacak. '

Arkadaşlar Miranda'ya Blake'in Oklahoma'yı nasıl kaçırdığını ve istediğini yapabildiğini de anlattı.

'Gwen ona kirli bir bakış atmadan geğiremez bile,' diye ekledi kaynak, 've o zaten bira içtiği için onu çoktan dırdırdı.' İçeriden biri ayrıca Lambert'in Stefani'nin görünüşü hakkında konuşmalar yapacağını da söyledi.

Miranda, Botoks ve dolgu maddelerinin temeli üzerine inşa edildiği için Gwen'i olgunlaştırmaya devam ediyor, Blake'in güzelliği kozmetik geliştirmelerden değil, egzersizden gelen doğal bir kadından hoşlandığını biliyor.

'Miranda, Blake'in Gwen'le tanışmadan önce eğlendiği parti yollarına dönmek isteyeceğine inanıyor' dedi. 'Başka yerlerde çimlerin daha yeşil olduğunu kaçınılmaz olarak bulacağını ve Gwen'i terk edeceğini düşünüyor - tıpkı ona yaptığı gibi!' Dedikoducu Polis Gwen Stefani'nin ve Blake Shelton 'sürekli' kavgalar yaşıyordu Los Angeles'taki evlerine birkaç hafta önce taşındıktan sonra, ikisinin birlikte hiç olmadığı kadar mutlu olduklarını kanıtladılar.

Yani şarkı sözleri: O kadar onun Ex Stuck değil

Miranda Lambert da hayatına devam etti ve yeni kocası, eski polis Brendan McLoughlin ile birlikte yaşıyor. Lambert'in günlerini eski sevgilisinin yeni sevgilisiyle şapır şupur konuşarak geçirmesi ya da bunu bir prize haber veren birinin önünde yapması da eşit derecede düşük bir ihtimal gibi görünüyor. Enquirer .

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

İronik bir şekilde, Dedikoducu Polis bu tabloidden başka bir uzun hikayeyi çürüttü Lambert, Stefani’nin bakışlarını 'patlattı' geçmişte. Bu çıkış aynı zamanda asılsız söylentileri de itti. Lambert hamileydi Bir ödül şovunda 'daha sağlam' göründüğünü iddia ettikten sonra. Görünüşe göre bu tabloid nasıl yapılacağını biliyor, yalan söylemek ve saldırgan olmak. .

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Julia Roberts Kocası Tarafından Kısa Mesaj Yoluyla Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.