Dır-dir Miranda Lambert’in kocayla evlilik Brendan McLoughlin 'Krizde mi?' Bir tabloid, country müzik şarkıcısı ve emekli NYC polis kocasının yaşadıkları yer ve evliliklerini tehlikeye atan farklı yaşam tarzları konusunda anlaşmazlık içinde olduklarını iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiyi inceledi ve konuyla ilgili kendi görüşümüzü sağlayabilir.Miranda Lambert’in Kocası 'Boondocks' ta Yaşamaktan Bıktı mı?

'Miranda ve Brendan: Krizde Evlilik mi?' başlığı, son sürümünden bir makalenin üzerine okur. Star . Tabloid, eski Staten Island'lı Brendan McLoughlin'in iki yıllık karısı Miranda Lambert'le birlikte “köyde yaşamaya” alışmakta zorlandığını iddia ediyor. Çiftin sessiz 2019 düğününden sonra, Lambert ve McLoughlin, Lambert’in 3,4 milyon dolarlık Tennessee malikanesine yerleşti. Ancak bir 'arkadaşa' göre, McLoughlin 'vatan hasreti' hissediyordu. Dedikoducu, 'Bu, Brendan'ın hayal ettiği pastoral senaryodan çok uzak,' dedi. 'Hiç iyi uyum sağlamıyor.'Kaynak, 'şehir züppesi' sadece büyük şehirden ülkeye taşınmanın getirdiği kültür şokuyla uğraşmaktan ibaret değil, devam etti. Görünüşe göre hem o hem de Lambert ortak noktaları olmadığını keşfediyorlardı. 'Miranda'nın yapmak istediği tek şey avlanmak ve balık tutmak,' diyen 'arkadaş', 'Brendan avcı tipte bir adam değil ve gitmeyi reddediyor' dedi.

Daha da kötüsü, 'işsiz' McLoughlin sık sık sıkıldı ve çiftin Lambert'in eve getirdiği kurtarma hayvanlarının yanı sıra çiftin 400 dönümlük arazisine bakmaktan sıkıldı. Arkadaşı, 'Sebze yetiştirmek ve hayvanlarının arkasını temizlemek dışında yapacak bir şey olmadığından şikayet ediyor' diye ısrar etti. Kaynak, McLoughlin'in Lambert'e New York'a taşınması için yalvardı, ancak reddetti. Kaynak, sonunda bir uzlaşmayı kabul etmesine rağmen, Lambert “olduğu yerde kalma konusunda kararlı” diye devam etti.Blake Shelton und Miranda Lambert

Lambert Evlilikte 'Büyük Gerginliğe' Neden Oluyor?

Kaynak, çiftin son aylarda 2020 Airstream'de dolaştığını, ancak bunun 'kaçınılmaz olanı' durdurmayacağı konusunda uyardı. 'Ödün vermedikçe evlilikleri zamanın sınavına dayanmaz.' Sonuç olarak arkadaş, suçu doğrudan Lambert'in omuzlarına atarak, 'Miranda, hislerinin önemi yokmuş gibi davranıyor ve bu büyük bir gerilime neden oluyor' dedi.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Her şeyden önce, Miranda Lambert ve Brendan McLoughlin 'şehir merkezlerinde' yaşamıyorlar, Nashville'in dışında bir saatlik sürüş mesafesinde yaşıyorlar. Bu, magazin dergisinin çıkardığı uzak yer değil. McLoughlin, çiftin hayvanları hakkında 'şikayet etmek' yerine tüm yaratıkların aşkını itiraf etti o ve karısı ilgileniyor. Lambert, McLoughlin’in inek sevgisini bile övdü Instagram gönderisinde geçen yıl doğum günü şerefine yaptı. Bu tabloid'in cennette her şeyin yolunda olmadığına dair korkunç tahminlerine rağmen, ikisi birlikte olmaktan çok mutlu görünüyor.

Star ayrıca, sahte olduğu kanıtlanan çift hakkında geçmiş iddialarda bulundu. Dedikoducu Polis bu son raporla ilgili şüpheler. 2019'da, tabloid, o zamanlar yeni evlenenlerin olduğunu iddia eden bir kapak yayınladı. 122 günlük evlilikten sonra boşanmak . İkisi hala mutlu bir şekilde evli oldukları için, hikâye hakkındaki ilk yargımızın doğru olduğu açıktır. Bundan bir yıl önce, çıkış bunu tahmin etti Lambert kendi realite şovunu başlatırdı , temsilcisinin bize yalanladığı bir iddia. Bu tabloid'in, Lambert’in hayatı veya evliliğiyle ilgili doğru haberler için kimsenin kaynağı olmaması gerektiğini söylemek güvenlidir.