Beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce, ülke yıldızları Blake Shelton ve Miranda lambert boşandıklarını duyurdu. O zamandan beri, ani bölünmeyle ilgili pek çok konuşma yapıldı ve bir çıkış, Lambert'in aslında evliliğin sona ermesi için Shelton'ı suçladığını bildirdi. İşte bildiklerimiz.

Miranda Lambert’in Boşanması Onun Seçimi Değil miydi?

Bir kaynak, 'Miranda'nın Blake hakkında söyleyecek pek güzel şeyi yok gibi görünüyor' dedi. TAMAM MI! bu yılın başlarında. Dergi, Lambert ve Shelton'ın boşanmaları konusunda genellikle sessiz kalmalarına rağmen, sert bölünmelerine onun neden olduğunu düşündüğünü bildirdi. İsimsiz bir kaynak, 'Pek çok insan Miranda'nın evlilikleri sırasında Blake'ten ayrıldığını düşünüyor, ancak Blake'in bunu yaptığını ima ediyor' diye açıkladı.Uzun zamandır onun ilgilendiğinden şüpheleniyordu ve onu izlediğinde Ses Gwen [Stefani] ile ilk kez [2014 sonbaharında] kanı dondu. Aralarında bariz bir kimya vardı.

Shelton ve Stefani ilişkilerini açıkladıktan sonra çıkış, 'Miranda’nın korkular doğrulandı ' sonunda. Muhbir, 'Hayranların evliliğini kurtarmaya çalıştığını bilmesini istiyor,' diye ekledi, 'ama Blake artık onu istemiyor gibiydi.' Görünüşe göre, sadakatsizlik endişeleri Lambert ve Shelton’ın ilişkilerindeki tek sorun değildi. 'Miranda, arkadaşlarına Blake'in kendini ortaya koyduğu' boktan 'adam olmadığını söylüyor. Stüdyoda geç saatlere kadar çalışmak zorunda kaldığında ve müzisyenlerine nazarlık yaptığında kötü bir ruh hali içine girecek, 'dedi ihbarcı, Shelton’ın' öfkeli 've' kıskanç 'doğasını seslenerek.

Miranda'nın arkadaşlarına söylediği söyleniyor, 'Blake beni cehenneme çevirdi! Onu hayatından çıkardığı için mutluydu. ' Neyse ki içeriden paylaşan kişi, yeni kocasıyla her zamankinden daha mutlu , eski NYPD memuru Brendan McLoughlin. Miranda, herkesin kendisinin ve Brendan'ın birbirleri için ateşli olduklarını bilmesini istiyor! Gerçek mutluluğu buldu. '

Blake Shelton ve Miranda Lambert Arasında Neler Oluyor?

Boşanmalar genellikle bir nedenden ötürü gerçekleşse de, bu tabloidden gelen herhangi bir kavrayış konusunda son derece şüpheliyiz. Birincisi, ilişkide ne olduğunu bilenler sadece Lambert ve Shelton. Bu dergiden ve onun duygularını ve deneyimlerini hayranlarıyla paylaşmak isteyen Lambert hakkındaki tartışmalı kaynağına rağmen, neden dünyada sadece gevşek bir 'içeriden' biri ile konuştuğunu ve hiçbirini kullanmadığını açıklamıyor. olası platformlar. Bu tabloid'in dediği gibi 'havayı temizleme' konusunda hevesli olsaydı, bunu bölünmeden bu yana geçen yarım on yıl içinde bir noktada yapardı.

Daha, TAMAM MI! Lambert’in yeni kocası hakkında nasıl hissedeceğime karar veremedim. Yalnızca bu yıl, hakkında konuşmaktan çıktı onu nasıl rahatsız etti onu şehirden dışarı sürükleyerek, taşra hayatlarının ne kadar tuhaf olduğu konusunda övünerek. Ayrıca derginin Lambert'in eski erkek arkadaşı Evan Felker ile gizlice evlenmişti ya da çocuğuna hamile olduğunu. Çıkışın Lambert’in kişisel hayatı hakkındaki 'haberciliği' her yerde.

Magazin gazetesi daha önce Miranda Lambert ve Blake Shelton arasındaki dramayı karıştırmaya çalıştı ki bu oldukça yaygın bir dedikodu parçası. İlişkileri iyi bir notla bitmemiş olabilir , TAMAM MI! Lambert hakkında neredeyse imkansız bir hikaye uydurdu ülke efsanesi George Strait ile bir konsere çıkmak Çünkü Lambert'in gösteriye fiziksel olarak ilk etapta zamanında gidememesine rağmen Shelton orada olacaktı.

Ayrıca Shelton’ın Gwen Stefani’yle reytingler için bir hileydi için Ses yanı sıra gelmek Stefani ve Shelton hakkında sahte bir teklif hikayesi Nişanlanmalarından bir yıl önce. En azından, magazin dergisinin ünlülerin kişisel ve romantik yaşamları hakkında son derece yanlış olma alışkanlığının, ülke yıldızlarını aştığını ve pop ikonu Stefani'yi de içerdiğini biliyoruz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Brad Pitt, Lady Gaga Romance Brewing

Ben Affleck, Ana De Armas Evliliğe ve Çocuklara Hazır Mı?

Rolling Stone Shoot'ta Miley Cyrus Instagram İçin Yanıp Sönüyor

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.