Vardır Miley Cyrus albümünden sonra bir 'sarmal' a yakalandı Plastik Kalpler 'Bombalandı mı?' Bir tabloid, pop yıldızının 'öfkeli' olduğunu ve albümün kitlelere hitap etmekte başarısız olduğu için hayranlarını suçladığını söylüyor. Dedikoducu Polis gerçekte neler olup bittiğini tam olarak biliyor.Miley Cyrus Albüm Satışları Üzerine 'Öfkeli' mi?

Bir rapora göre Temasta bu hafta Miley Cyrus albümü yüzünden çıldırdı Plastik Kalpler 'Zayıf satış kayıtları ve albümün başarısızlığı için hayranları dahil herkesi ve herkesi suçluyor. Albüm kritik bir başarıya sahip olmasına rağmen, bir kaynak magazin gazetesine 'Miley öfkeli' diyor ve albümün ilk altı haftasında 'sadece 36.000 CD sattığını ve indirildiğini' söylüyor.Yapmaktan en çok gurur duyduğu albümlerden biri ve satışların pek iyi gitmediğini öğrendiğinde sinir krizi geçirdi.

Cyrus 'Hayranlarını Suçluyor' - Kaynak

Cyrus ilk başta albümünü yeterince perakende satış mağazasına sokmamakla kendi plak şirketini suçladı, ancak şimdi kaynak ısrar ediyor, '80'lerin bazı ikonik hitlerini kapsayan yaratıcı dönüşünü anlamadıkları için hayranlarını suçluyor.' Cyrus bir sanatçı olarak 'evrimleşmiş' olsa da, dedikodular devam ediyor, hayranları yetişemedi.Miley gelişti, ancak temel hayranları ondan geri döndü Hannah Montana günler artık onu ne yapacaklarını bilmiyorlardı ve sanki onu terk etmiş gibiydi.

Doğal olarak, tabloid, şarkıcıya atıfta bulunarak Cyrus için 'zor bir yıl' olduğunu iddia ediyor. Liam Hemsworth'tan boşanma onun kadar Cody Simpson ile ayrılmak . Elbette geçen yıl bu bölünmelerden sadece biri gerçekleşti. Cyrus ve Hemsworth, 2019'da boşandıklarını açıkladılar, ancak tabloid, Cyrus'u daha tedirgin etmek için tarihleri ​​değiştirdi. Sonuç olarak, kaynak kederli bir şekilde içini çekiyor, 'Son zamanlarda çok aşağıdaydı ve öfkeli. Miley daha ne kadar dayanabilir bilmiyorum. '

Dedikoducu Polis Her Şeye Sahip Çıkıyor

Bu makale gerçeklerden daha fazla olamaz. Miley Cyrus, sadece iki gün önce, bir arabanın üstüne uzanırken, bacağını direk havaya fırlatıp dilini kameraya doğru uzattığı arsız bir fotoğrafını yayınladı. Başlıkta albümü destekleyen herkese nezaketle teşekkür etti.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Miley Cyrus (@mileycyrus) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bu, bir kadının albüm satışlarını desteklemediği için daha az 'gelişmiş' hayranlarını suçlaması gibi görünmüyor. Cyrus bu sorunlar için hayranlarını suçlamıyor, bunun yerine onlara teşekkür ediyor.

Tim Mcgraw und Faith Hill trennten sich

Ayrıca, satışlarda düşüşe neden olan dağıtım sorunları vardı. Plastik Kalpler tabloid yiğitçe bunu yapmaya çalışsa da, göz ardı edilemeyecek fiziksel kopyalar. Magazin gazetesi ayrıca Cyrus'un önceki ilişkilerini bir 'sarmalın' sözde kanıtı olarak öne sürerek düşük bir darbeye gizlice girmeye çalıştı, ancak Cyrus mutlu bir şekilde yoluna devam etti ve magazin yolunda umutsuzluğa kapılmıyor gibi görünüyor olduğunu iddia ediyor.

Bu tabloid, Cyrus'un 'sarmal' olduğunu iddia etmeyi alışkanlık haline getirdi, ancak kuruluşun iddiaları hiçbir zaman gerçeklerle desteklenmiyor gibi görünüyor. Geçen Eylül, Temasta iddia edildi Cyrus, Cody Simpson'dan ayrılmasının ardından 'sarmal oldu' . Dedikoducu Polis Hikayeyi saçma bulmuş, cinsiyet ayrımcılığından bahsetmiyorum bile. Bu çıkış ayrıca yanlışlıkla şunu bildirdi: Cyrus ve Simpson nişanlandı , ama bu sadece başka bir yalan olduğu ortaya çıktı. Görünüşe göre bu değersiz derginin yapabileceği tek şey bu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalının Ortasında 'Kriz'de'

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan Öldürüyor', Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.