Vardır Meghan McCain onu kızdırdı Görünüm yardımcı ev sahipleri Whoopi Goldberg ve Joy Behar 'cesur yeni görünümler' geçit töreniyle? Bir tabloid, diğerinin gündüz konuşma divaları McCain'i uyardı saçları ve makyajı yumuşatmak için 'ya da başka!' Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı ve keşfettiklerimizi detaylandırabilir.Nicole Kidman Reese Witherspoon große kleine Lügen

Meghan McCain’in Yeni Görünümü, Yardımcı Sunucular Çılgın mı?

Bu haftanın sayısına göre Küre Meghan McCain, 'ufak tefek bir şeyden' spot ışığı çalan ateşli bir anneye 'dönüştü ve bildirildiğine göre, muhafazakar ateşçinin yardımcı ev sahiplerinin' kollarında 'olduğu bildirildi. Bir kaynak çıkışa şöyle diyor: 'Meghan dönüyor Görünüm kendi kişisel saç ve makyaj şovuna. ' Kaynak, Whoopi Goldberg ve Joy Behar'ın özellikle 'son kaçışlarından giderek daha fazla rahatsız olduğunu' ekliyor.Gazetecinin tanımladığı şekliyle 'sorun yaratan' McCain, yardımcı sunucuları 'sürekli spot ışığı üzerinde tutmaya' çalıştığına bir şekilde ikna etti ve 'bu onları gerçekten kızdırıyor' diye bağırıyor muhbir. Diğerleri, McCain’in bir 'moda tutkunu' haline gelmesiyle 'buna kavuştu'. Hatta siyasi analist, sosyal medyadaki yeni görünüşüyle ​​'övünüyor'. Diğer hanımlar Görünüm McCain, McCain’in değişen saç uzunluğunu alçakça sorgulayan bir çevrimiçi yorumcuya geri dönmesinin ardından daha da üzülüyordu.

Whoopi Goldberg, Joy Behar Dayanamıyor - Kaynak

'Bu Whoopi ve Joy'un nefret ettiği türden şeyler!' dırdırcı ısrar ediyor. Meghan'ın tonunu düşürmesini istiyorlar - yoksa! Daha sonra tabloid, McCain'in Abby Huntsman'ın ayrılmasıyla bir ilgisi olduğuna dair temelsiz spekülasyonlara daldı, gösteriyi yöneten söylentiler reddedildi.Kaynak, yine de McCain’in son davranışının, oyuncular arasında gerilimi canlandırdığı varsayılıyor. 'Bu noktada, oyuncu kadrosunun geri kalanı bıkmış durumda ve Meghan bunu soğutmazsa, güle güle demeye hazırlar.' Görünüşe göre her hafta sahne arkasında yeni bir kavga çıktığına dair yeni söylentiler var. Görünüm , ama bu belirli bir gerçek mi?

Tom Cruise und Suri Cruise

Dedikoducu Polis Her Şeye Sahip Çıkıyor

Dedikoducu Polis öyle düşünmüyor. Çoğu kavgaların bunlar kuliste yer alacağı söyleniyor popüler talk show'da tamamen uydurulmuş ve bunun farklı olmadığından şüpheleniyoruz. McCain’in göz alıcı görünümü internette viral hale geldi. McCain, onları tasarlayan kadına kredi verdi Carmen Currie. 'Övünmüyor', zamanı geldiğinde itibarını veriyor.

Ve açıkçası, kaba bir kişi internette gereksiz bir yorum yaptığında, Meghan McCain kendisini biraz meşhur olduğu için savundu. Aslında, McCain’in kendi adına ayağa kalkma istekliliği ve inandığı şeye, neden işini yaptığının büyük bir kısmı Görünüm ilk başta. McCain’in tutarlılığının yıllarca birlikte çalıştığı ve McCain’in eğilimlerine kesinlikle aşina olan kadınları bir şekilde kızdırması hiç mantıklı değil. McCain’in yeni bir anne olarak güvenini artırmaya yardımcı olduğunu söylediği yeni görünümü, neredeyse kesinlikle kendisi ve yardımcı ev sahipleri arasında bir boşluk bırakmıyor. Pek çok şey için kavga edebilirler ama bu değil.The Küre söz konusu olduğunda hikayeyi çok sık yanlış anladı Görünüm geriye kalan güvenilirliğinin olması bir mucize. Dedikoducu Polis geçmişte magazin dergisini basmıştı. Whoopi Goldberg oyunculuk kariyerini yeniden canlandırmak istedi “geveze” Meghan McCain'den uzaklaşmak için. Bu kesinlikle doğru değildi ve Goldberg gündüz sohbet şovunun en büyük yıldızlarından biri olmaya devam ediyor. Benzer şekilde yanlış olan tabloid’in raporu McCain gösteriden çıkışını gizlice 'planlıyordu' . Makalenin yayınlanmasından bu yana, McCain'in bir bebeği oldu ve uzun bir doğum izninden döndü, bu da prizin gerçekte neler olup bittiğine dair hiçbir fikri olmadığını kanıtladı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Julia Roberts'ın Kocası 'Memnun' Aktris Denemeden Ayrılmak İstiyor mu?

Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Olivia Munn, Arkadaşının Doğum Günü İçin 'En Spici' Braless Fotoğrafını Paylaşıyor

'Glee' Laneti: Sevilen Dizinin En Trajik Anları

hat königin elizabeth zurückgetreten

Kim Kardashian Yeniden Çıkıyor, 'Boşanma Partisi' Veriyor ve Kanye West ile Ayrıldıktan Sonra Tam Velayet mi İstiyor?