Meghan Markle geçenlerde o ve Prens Harry vardır başka bir çocuk beklemek . Onlar için iyi! Bir tabloid, aslında ikiz beklediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Yeni Fikrin Kapağı

(Yeni fikir)'Meghan's Explosive Tell-All'

Kapak hikayesi Yeni fikir Markle'ın ikiz kızları olduğunu bildiriyor. Sussex'ler 'hala çok önemli ayrıntıları çözmeye sessiz kalıyorlar' ve kraliyet üyeleri 'Archie'nin bir tane olmayacağını söylüyor, ancak yanında iki kardeş Meghan… doğum yaptığında. ' Marke'nin, Oprah Winfrey ile 'aynı zamanda çifte hamileliği duyurmaya hazırlandığı' bir 'oturma röportajı' yapması bekleniyor.

'Los Angeles'taki bir kaynak', 'CBS'nin herkese, bir ABD başkanına bile 90 dakika yayında kalması kesinlikle duyulmamış bir şey' dedi, bu yüzden Markle 'bu kadar yüksek yayın süresi elde etmek için duyuracak çok büyük bir şeye sahip olmalı' dedi. Markle 'onu hiçbir sır saklamadı ikiye sahip olma arzusu kızları ”ve olasılığını artırmak için IVF kullanabilirdi. Makale, bir kraliyet kaynağının Winfrey ile röportaj yapma kararının 'yoğun medya incelemesinden' nefret eden bir çift için 'komik bir dokunuş değişikliği' olduğunu söyleyerek sona eriyor.

Welche Krankheit hat Bill Clinton?

Medya İncelemesi Üzerine Bir Not

İngiliz gazeteleri tarafından takip edilmek ile güvendiğiniz biriyle röportaj yapmak arasında çok büyük bir fark var. Markle, kontrollü bir ortamda açıkça kendini daha rahat hissediyor. CBS'de oturarak yapılan bir röportajın İngiliz magazin gazetelerinin iziyle aynı şey olduğunu ileri sürmek umursamaz ve beceriksizdir. Markle geçenlerde İkizler Var mı?

Dedikoducu Polis Markle'ın gizlice ikizlere hamile olup olmadığı hakkında hiçbir fikri yok, ama hamile değil Yeni fikir . O kadar çok değersiz isabet parçalarını kırdık ki bu rapora güvenmek imkansız. Markle'ın CBS ile röportaj yapmak için ikizlerin duyurusuna tam olarak ihtiyacı olmadığını söyleyeceğiz, çünkü o ve Winfrey bu röportajı ikizlerle ilgili herhangi bir haber gelmeden çok önce planlamış olacaktı. Markle'ın ikizleri olduğu hakkındaki hikayeler son derece yaygın , yıllar öncesine dayanan bir sürü hikâyeyi mahvettiğimiz için.

Sahte Hikayelerin Yükleri

Bu tabloid, Sussexes arasında Eylül'de geri döndüler, ancak açıkça hala beraberler. Eski bir resmini çıkardı Markle eski kocasıyla ve bununla ilgili sözde bir skandalı icat etti. Dedikoducu Polis Archie'nin ihtiyaç duymasıyla ilgili gülünç hikayesini de kırdı Kate Middleton'ın izni evlenmek.

Yeni fikir Sicili kendi adına konuşuyor. Markle ikiz bekliyor olabilir, ancak bu tabloid'in bunu kesinlikle bilmesi mümkün değil.