Mıydı Matt Damon ve onun eşi Luciana Barroso bilgi alanı resmi 'Bölünmeye mi gidiyorsun?' Kaynaklar, bir gazeteye verdiği demeçte, Damon'ın evlilik yüzüğü olmadan birçok kez halka açık bir yere çıktığını ve bunun çiftin birlikte geleceği için rahatsız olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve konuya kendi anlayışımızı katabiliriz.

Matt Damon, Luciana Barroso 15 Yıllık Evlilikten Sonra “Bitti” mi?

'Matt ve Luciana: Bitti mi?' son baskısının başlığını okuyun Star . Magazin dergisi, Matt Damon’un 15 yıllık eşi Luciana Barroso ile olan evliliğinin, aktörün bir aydan kısa bir süre içinde alyansını takmadan iki kez kamuya açık bir şekilde görülmesinden sonra “iplerle asılı olduğunu” iddia etti. Çıkışla konuşan iki kaynak, Damon'un 'halka açık yerlerde halkasız gitmeyi seçmesinin muhtemelen gelecek şeylerin bir işareti olduğu' konusunda hemfikirdi.Sorunlar Yaşayan Eşler - Kaynaklar

Şirket içerisinden biri, 'Matt ve Luciana'nın sorunları var,' diye ekledi ve ekledi, 'Arkadaşları bölünmeye gideceklerinden endişeli.' Görünüşe göre, Jason Bourne aktörünün sözde 'bira sevgisi' de dahil olmak üzere çiftin karşılaştığı birkaç sorun var. Çıkış, Damon’ın “artan alkol alımının” kendisine yakın olanları endişelendirdiğini ve karısının bu endişeden muaf olmadığını iddia ediyor. Damon’ın içki içmesi alışkanlık haline geldi, dedi. Luciana bir süredir istifa etmek için peşinde.

İkinci kaynak, Damon’un diğer “elinden geldiğince” evi terk etme alışkanlığının da evlilikteki gerilimlerin patlamasına neden olduğu konusunda ısrar etti. Aktör, uzun süreli tecrit sırasında ailesinden biraz uzaklaşmak isteyebilir, ancak içeriden 'Luciana, ağırlığını çekmediği için ondan hüsrana uğruyor,' diye açıkladı.

Herkesin 'Matt ve Luciana'nın gerçek aşkın tanımı olduğunu düşünmesine' rağmen, eşler arasında işler göründükleri kadar mükemmel değildir. Aslında, ikinci kaynak şu sonuca varmıştır: 'evlilikleri mükemmel olmaktan çok uzaktır.' Bu tabloid'in Matt Damon’ın Luciana Barroso ile evliliği hakkında söylediği tek doğru şey bu. Kimsenin evliliği mükemmel değildir ve Damon ve Barroso diğer milyonlarca evli çiftten farklı değildir.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Bu çıkış, Damon ve Barroso’nun neredeyse yirmi yıllık evliliğinin tehlikede olduğu iddiasını ileri sürmek için halihazırda çürütülmüş söylentilere ve yüzsüz, anonim kaynakların gereksiz sözlerine dayanıyordu. Dedikoducu Polis zaten başka bir tabloid'in iddialarına değindi. Damon'ın içki sorunu varmış. . Söylentiler, Damon'un kızlarını sahile götürürken genellikle bira için ayrılmış bir çanta taşıdığı görüldüğü için ortaya çıktı. O sırada çantada alkolik hiçbir şey yoktu, ancak Damon gerçekte neler olup bittiğini açıkladığında dedikodu tabloid medyasında çoktan buhar kazanmaya başlamıştı.

Sonra, Damon'ın mümkün olduğunca çiftin evinden kaçtığı iddia edilen bir mesele var. Aile olduğundan beri Avustralya'da birlikte Bu makale ilk kez basıldığında, Damon'ın ailesiyle kaliteli zaman geçirmemiş olması pek olası görünmüyor. Dedikoducu Polis ayrıca işaret etti Yıldızlar kardeş çıkışı Yaşam tarzı , benzer iddialarda bulundu sadece birkaç hafta önce.

Üstelik bu tabloid, Matt Damon'a gelince gerçeği esnetmekle meşhur. Bir zamanlar bunu bildirdi Damon’ın karısı, oyuncunun uzun süredir arkadaşı olan Ben Affleck’ten bıkmıştı. takılmak. Bunun doğru olmadığını öğrendik. Ayrıca derginin, Affleck’in ayıklığı, onunla Damon arasında bir sürtüşmeye neden oluyordu. . Damon, arkadaşının ayıklığını bitmek bilmeyen bir şekilde destekledi, bu da uzun öyküyü bozmayı çocuk oyuncağına dönüştürdü.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?

George Clooney, Brad Pitt Haven Halka Açık Tartışmalardan Sonra Yıllardır Konuşmuyor mu?

Fleetwood Mac’in 50 Milyon Dolarlık Konağı Satılık Ama Klasik Bir Filmden Tanıyabilirsiniz

Elton John’un Arkadaşları Sadece Yaşayacak Ayları Olduğundan Endişeleniyor mu?

Angelina Jolie, Boşanma Konusunda Ev Sahibi Olmakla Suçlanan Tarihe Karşı Mücadele Ediyor