Matt Damon son birkaç aydır sürekli yüksek profilli bir çalışma yaptı ve hatta Marvel Sinematik Evreni'ne yeniden katılmak üzere. Ancak bir çıkış, eşi Luciana Barroso ile olan ilişkisine gelince işlerin pek iyi gitmediğini bildirdi. İşte bildiklerimiz.

Matt Damon’ın Evliliği İçin Bir Sorun mu Yaşıyorsunuz?

'Matt ve Luciana: Kayalarda mı?' sorar Yaşam tarzı . 'Herkes, Matt ve Luciana'nın çiftlerin hedeflerinin tanımı olduğunu düşünüyor. Ama kapalı kapılar ardında ilişkileri mükemmel olmaktan uzak , ”Diyor bir kaynak. 'Matt iş için seyahat etmek zorunda kaldığında, Luciana asla evde olmadığından şikayet ederdi, ama şimdi dünyanın durumu ile evliliklerinde gözle görülür bir değişiklik oldu.'Jennifer Aniston Brad Pitt letzten Urlaub

Snitch, görünüşe göre, 'evde birlikte saklanmak aralarına sadece daha fazla mesafe kattı' diye açıklıyor. 'Luciana, ağırlığını çekmediği için sinirleniyor ve bu çok fazla gerilime neden oluyor.' Çıkış, Damon'ın en iyi arkadaşı Ben Affleck'e çok fazla eğildiği için stresin açık olduğunu savunuyor. Matt'in kendi alanına ihtiyacı var ve elinden geldiğince evden çıkmaya çalışıyor. Luciana bunu biraz sinir bozucu buluyor. Kendisini dışlanmış hissettiriyor ”diye devam ediyor kaynak.

'Matt eskiden çok romantikti, her hafta Luciana çiçekleri alıyordu ve yolundan çekiliyordu. çocuklara yardım et ama artık o kadar değil. ' Daha fazla kanıt olarak, magazin dergisi Damon'un karısıyla 'aylardır' görülmediğini ve 'alyansını yanlış eline taktığını' gösteriyor ki bu sadece kötü bir işaret olabilir. Kaynak, bu ikisinin 'daha önce sert yamalar yaşadığını ve çekildiğini', bu nedenle ilişkinin yine de hayatta kalabileceğini not ediyor.

Damon ve Karısının Nesi Var?

Matt Damon ve eşi aslında özel olarak karantinaya alınıyor aktör, Avustralya'da çocuklarıyla birlikte görünmeye hazırlanıyor. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Chris Hemsworth ile birlikte. Geçtiğimiz birkaç aylık karantina ilişkileri ilişkilerini zorlamışsa, çiftin bunu yapmayı seçmesi mümkün değil. Damon’ın Ben Affleck ile arkadaşlığını kullanmak, en iyi ihtimalle zayıf bir argümandır, özellikle de ikisi işbirliği yaptı açık Son Düello Bu nedenle, muhtemelen sahip olmaları gereken makul miktarda iş ve yaratıcı görüşmeler vardır. Artı neden en iyi arkadaşa sahip olmak evlilik için bir şekilde kötü mü? Bu çok saçma.

Damon ve karısının da eski LA malikanesini satmak ve daha küçük New York penthouse'larını birincil ikametgahları yapan ikisi, açıkça birbirleriyle aynı sayfada. Ayrıca yardımcı olamıyoruz, ancak COVID-19 yönergeleri gereksiz riskleri veya gezileri ortadan kaldırmayı önerdiğinde Damon'ın birkaç günde bir sadece çiçekler için dışarı çıkacağını bildiğini hayal edin, bu yüzden bunu yapması gerektiğini iddia etmek garip.

Aynı şekilde, oyuncunun ellerini iyice yıkamak için yüzüğünü çıkardığını veya sadece parmağının bir şeyin üzerine sıkışmasından dolayı yırtıldığını düşünmek daha mantıklıdır. Yüzük ne bir ilişki ne de bir tür mesajdır. Yaşam tarzı yanlış bir kan davası hakkında rapor sette Damon ve Christian Bale arasında Ford v Ferrari Geçen yıl ve bu sonuncusunun ne kadar aptalca olduğu düşünüldüğünde, o zamandan beri daha iyi bir Damon 'içeriden' bulmuş gibi görünmüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolar' Boşanmasının Gerçekleşmesi

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.