Dır-dir Mark Harmon sonu için suçlamak NCIS: New Orleans ? Bir tabloid, Harmon'ın diziyi rakibini devirmek için iptal ettirdiğini iddia ediyor Scott Bakula . Dedikoducu Polis araştırır.'Bak-ula'da Bıçaklandı!'

Göre Küre , 'Mark Harmon spin off almak için plan yaptı NCIS: New Orleans iptal edildi ve yayında Scott Bakula'ya rakip oldu. ' Kaynaklar Harmon'un 'şunu yapmak istediğini' söylüyorlar: kendi serisini kurtar Reytinglerini kaybetmekten ve Scott'ın ... spot ışığını çaldığını hissetti. ' Harmon, 'hayranların Scott'a nasıl tepki verdiğini gördükten ve o bundan hoşlanmadıktan sonra' Bakula'yı devirmek için CBS'deki gücünü kullandı.İçerdekiler, ikilinin 'mark kalpleri ele geçirdiği 90'lardan beri' rekabet halinde olduğunu söylüyor. Chicago Hope ve Scott bir sürü ödül aldı. Sıçrama . ' Bir kaynak, Harmon’un 'eski güvensizlikleri ve kıskançlığı yeniden iltihaplanmaya başladı' diyor, bu yüzden NCIS: New Orleans iptal için 'bahane' olarak. Makale, 'CBS, Mark'a istediğini verir çünkü bir NCIS onsuz - ve bunu biliyor! '

Mark Harmon ve Scott Bakula İyi

Mark Harmon ve Scott Bakula gayet iyi anlaşıyor. Harmon yapımcı oldu kişisel olarak sorumlu için NCIS: New Orleans ve gösteri başladığında Bakula hakkında söyleyecek olumlu şeyleri vardı: 'Scott'ı yıllardır tanıyorum ve karımla çalışıyordu ve aynı kişileri tanıyorduk ve birçok kez karşılaştık.'Wie lange ist Matt Damon schon verheiratet?

Harmon, neden Bakula'ya bir spin-off serisine başkanlık etmesi için güvenip, onu yedi yıl sonra sırtından bıçaklasın? Hiç mantıklı değil. Bu hikaye ayrıca şunu söyledi: NCIS daha düşük reytinglerde iptal tehlikesiyle karşı karşıyaydı, ancak yine de televizyondaki en yüksek reytingli drama dizisi olduğundan bahsetmiyor.

Harmon, 30 yıllık intikam alabilmek için ürettiği bir şovu iptal etmedi. NCIS: New Orleans Yedi yıllık vadesi boyunca saygın derecelendirmelere sahip olan, balta kısmen yeni bir spin-off için yer açın : NCIS: Hawaii . Bu hikaye yanlış ve sahtedir.

Diğer Aptal Mark Harmon Hikayeleri

Dedikoducu Polis bozuldu Küre bunu iddia etmek için 2019'a geri döndüm Harmon istifa ediyordu NCIS . Hâlâ popüler dizilerde yer alıyor ama bu, magazin dergilerinin kendisi hakkında sahte hikayeler basmasını engellemedi.National Enquirer düzenli olarak Mark Harmon'ı hedefler. Yakın zamanda onun bir sette kaba keşiş ve arasında bir rekabet icat etti Harmon ve Tom Selleck . Bazı nedenlerden dolayı, magazin dergileri Harmon için rekabet yaratmayı seviyor. NCIS: New Orleans sona ermek, Scott Bakula'ya karşı herhangi bir kişisel kan davası tarafından motive edilmedi.

erwartet Kate Middleton wieder

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Julia Roberts'ın Kocası 'Memnun' Aktris Denemeden Ayrılmak İstiyor mu?

Jennifer Lopez 'Mucize Bebek'e Hamile mi?

Olivia Munn, Arkadaşının Doğum Günü İçin 'En Spici' Braless Fotoğrafını Paylaşıyor

hat Blake Shelton Miranda Lambert betrogen

'Glee' Laneti: Sevilen Dizinin En Trajik Anları

Kim Kardashian Yeniden Çıkıyor, 'Boşanma Partisi' Veriyor ve Kanye West ile Ayrıldıktan Sonra Tam Velayet mi İstiyor?