Sonra Marie Osmond ayrıldığını duyurdu Konuşma bir ton spekülasyon vardı ki Sharon Osbourne bir şekilde değişimin arkasındaydı. Bir çıkış, Osmond'un eski rol arkadaşını şok edici yeni bir planla göstermenin bir yolunu bulmaya çalıştığını bildirdi. İşte bildiklerimiz.Marie’nin Sharon'dan İntikamı

'İyi Görünmek En İyi İntikamdır!' ilan eder Küre . Çıkış, ona 'zamanı geri çevirmek için çaresiz' diyerek, Sharon Osbourne'un onu uzaklaştırdığı için pişman olmasına neden olmak için her şeyi yaptığını söylüyor. Konuşma . Şarkıcı bildirildiğine göre 'yakın zamanda ev sahibi işinden atılmasından dolayı acı' ve isimsiz bir içeriden birine göre, onu gösteriden çıkaran Osbourne ve Sheryl Underwood'du. Marie, olay olduktan sonra haftalarca ezildi. 'Osmond’un intikam planı, sözde “yeni bir TV gösterisi” yapmaya odaklanıyor ve “herkese gerçek kraliçe arının kim olduğunu Sharon'a göstereceğini söylüyor.” Görünüşe göre bu yeni işe giden tek yol, yapabildiği kadar estetik ameliyatla görünüşünü yenilemek.

İçeriden, 'Botoks ve dolgulardan yüz germe işlemine ve belini iyileştirmek için lipo şekillendirmeye kadar her şeyi yaptırıyor,' diye açıklıyor içeriden, yıldızın arkadaşlarının görünüşe göre daha sonra aşınması daha kötü olabileceğinden oldukça endişelendiklerine dikkat çekiyor. birçok prosedür. Kaynak, 'Ama Marie’nin fikrini değiştirecek bir şey yok,' diyor. Yüzündeki her yeni çizgiyi, her yeni çizgiyi silmeye kararlı.Dr. Dre Frau Nicole Threatt

Marie Osmond Zaten Meşgul

Yeni başlayanlar için, bu söylenti Osmond hakkında pek çok cesur ve temelsiz varsayımda bulunuyor ve Konuşma . Osmond kendisi fikre güldü Onunla Sharon Osbourne arasında daha önce bir tür kan davası vardı. Dedikoducu Polis aslında Osbourne'un bir şekilde sorumluydu neredeyse herkesin ayrılışları için on yıldan fazla çalışma zamanında gösteriden ayrıldı bu yıl birçok kez ve hakikatte herhangi bir temeli olan bir söylenti henüz bulamadık. İnsanlar her zaman talk showlardan ayrılırlar ve Konuşma Ayrıca dizinin formatı evden uzakta çok zaman gerektirdiği için Eve'i de kaybetti. Yıldızların gelip gitmesi bir bükülme ya da sürpriz değil.

Ve Marie Osmond'un dediği gibi, bir adım geri atıp ailesiyle daha fazla zaman geçirebilmek istiyordu. Yapıyor tam olarak ne yapacağını söyledi , son Twitter gönderisinden de anlaşılacağı gibi. Yıldız torunları için battaniyeleri örmek için sayısız saat harcadı, ki her gün bıçak altına girse bu mümkün olmazdı. Ünlü olsa bile, bir kadının ailesine olan bağlılığını sorgulama ihtiyacını gerçekten görmüyoruz.

Bir şey daha

Dürüst olmak gerekirse, Marie Osmond'un gelecekte bir ara kendi programıyla yeniden ortaya çıkmasına hiç şaşırmayacağız. Belli ki bir tutkusu ve izleyicisi var. Ancak, bu şeyler yıllardır mevcut ve aşikardır ve bunlar, Küre Hollywood'daki kadın, yaş ve güzellik standartlarını çevreleyen devam eden sorunlara katkıda bulunanlar.

Sonuçta, Küre Osbourne'un davranışlarından dolayı şovdan kovuluyordu ki belli ki gerçekleşmedi. Yanlış bir şekilde Whoopi Goldberg'in istifa ettiği bildirildi Görünüm Meghan McCain'den uzaklaşmak için . Çıkış Tyra Banks 'tombul' diye anılır ve Jennifer Aniston'ın açlıktan ölüyormuş gibi görünüyordu Brad Pitt ile olan ayrılık nedeniyle. Marie Osmond hakkındaki bu son rapor her zamanki gibi değersiz ve yanlış görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Cindy Crawford verwechselt mit Caitlyn Jenner

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Paul McCartney Kariyerine Son Verebilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Justin Ryan Simpson kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın En Küçük Oğlu

Wer ist der reichste Haifischbecken-Investor?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.