Oldu Marie Osmond Erkek kardeşi ile 'öfkeli' Donny Las Vegas'ta onsuz tek kişilik bir şovun manşetini yapmak için mi? Bir tabloid, Marie'nin 'ihanetten korktuğunu' bildirdi, bu da özellikle yıldızın canını sıktı. tarafından 'terk edildi' Konuşma . Dedikoducu Polis iddiaları araştırdı ve gerçekte neler olup bittiğini daha iyi açıklayabilir.Neueste Nachrichten zu Brad Pitt

Marie Osmond Donny’nin 'İhaneti' Üzerine 'Fuming' - Kaynaklar

Göre National Enquirer , Donny Osmond, sözde küçük kız kardeşi Marie'yi performans için Las Vegas'a dönmeyi kabul ettikten sonra kızdırdı, ancak onu davet etmeyi ihmal etti. Kaynaklar, çıkış noktasına Marie'nin 'duman çıkardığını' söyledi ve ihanete uğramış hissetti. Özellikle soktu, sözde içeriden biri 'kıskanç ortak yıldızların onu uzaklaştırdığı iddia edildi' sonrasında devam etti. Konuşma .Marie terk edildikten sonra hala zeki. Konuşma ve Donny'nin en azından onu kendisine katılmaya davet edecek kadar hassas olabileceğini düşünüyor!

Siyah bir elbise ve altın küpeler giyen Marie Osmond, beyaz bir arka planın önünde duruyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Kaynak, 'Marie o şovdaki herkesten daha büyük bir yıldız ve onun gölgesinde kalmayı kaldıramadılar,' dedi. 'Oradan başı yüksekte çıktı, ama yine de bu şekilde reddedilmek onu rahatsız ediyordu!' Dedikoducu Polis vardır zaten sayısız söylentiyi kapladı Marie Osmond'un ayrılmaya karar verme nedenleri hakkında Konuşma , ve bu nedenlerden biri değil 'gölgede kalmaktan' korkan 'kıskanç başrol oyuncuları' hakkında her şeyi içeriyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Marie Osmond (@marieosmond) tarafından paylaşılan bir gönderiAslında, Marie, ayrılışında ısrar etmek için kayda geçti. birlikte çalıştığı kadınlarla ilgisi yok ama daha ziyade kendi planlarının ve hedeflerinin gösteriye tamamen bağlanma yeteneğini engellediğini söyledi. Her şeye rağmen, şüpheli kaynak ve saygın olmayan tabloid, Marie’nin Konuşma erkek kardeşinin yeni işi yüzünden incinen duygularını körüklüyordu.

Marie'nin televizyon kariyeri için büyük umutları vardı ve Konuşma .

Sonuç olarak kaynak, 'Zaten başka bir şov üzerinde çalışıyor Konuşmalar eski yapımcı John Redmann - ama biraz incindi Donny ona sormadı! ' Donny ve Marie Osmond'un Vegas'taki Flamingo Hotel'de 11 yıllık başarılı bir koşuya çıkması ve Donny'nin Ağustos ayında Harrah's'ta solo performans göstermesi dışında, bu hikayenin neredeyse her parçası tamamen yanlış.

Flamingo otelin dış cephesinde Donny ve Marie Osmond ilan panosu bulunan bir fotoğraf

(BrandonKleinVideo / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polisin Çekimi

Donny Osmond, oyuncu kadrosuna katıldığında onu dahil etmediği için kız kardeşine üzgün müydü? Konuşma ? Ya da Donny Disney filminde vokal yeteneklerini ödünç verdiğinde Marie kızgındı. Mulan ? İki kardeş yetişkinler ve bazen birbirlerini içermeyen kendi kariyerleri oldu. Dan beri Dedikoducu Polis perde arkasındaki gerginliğin Marie’nin ayrılma kararında bir faktör olduğunu iddia eden söylentileri çoktan çürüttü Konuşma Donny’nin sözde üzgün durumuna karşı 'duyarsızlığı' yüzünden 'ihanete uğramış' veya sokulmuş hissetmesine gerek yoktu. Bu faktör ortadan kalktığında, hikaye buharının çoğunu kaybeder, bu yüzden Dedikoducu Polis çoğunlukla yanlış olduğunu belirledi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.