Sahip olmak Harry Hamlin ve Lisa Rinna 'Uyarıldı' Scott Disick 19 yaşındaki kızlarından uzak durmak, Amelia Hamlin ? Bir tabloid, gencin çok daha yaşlı Disick ile olan ilişkisinin Amelia ve ünlü ebeveynleri arasında 'büyük bir sürtüşmeye' neden olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.

Amelia Hamlin’in Scott Disick’in Aile Gerilimine Neden Olduğu Plaj Randevusu?

'Harry ve Lisa Scott'ı Uyarıyor: Amelia'dan Uzak Dur' bu haftaki Star . Tabloid, Lisa Rinna ve Harry Hamlin'in 'kötü çocuk Scott Disick'i' kızları Amelia'dan uzak tutmak için 'çaresiz' olduklarını iddia ediyor. Disick ve Amelia kısa süre önce cilveli plaj randevularının paparazziler tarafından kameraya çekilmesinin ardından manşetlere çıktı. İkili mayolarıyla sahilde yürürken Disick rahat bir kolunu Amelia’nın omuzlarına doladı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Amelia (@ameliagray) tarafından paylaşılan bir gönderi

Aldatıcı Fotoğraf Düzenleme Uyarısı

Bu tabloid'in kapağının photoshop çıkışı için değiştirildiğine dikkat edilmelidir. sağ elinde taşınan bir su şişesi Disick . Yanıltıcı düzenleme ile Disick, Amelia'nın göğsünden bir avuç tutuyormuş gibi görünüyor, ancak ikilinin değiştirilmemiş görüntülerinde durum kesinlikle böyle değil.

Her şeye rağmen, tabloid kaynakları, Hamlin ve Rinna'nın Amelia’nın yeni ilişkisine “öfkeli” ve “tiksindik” olduğu konusunda ısrar ediyor. Öte yandan Rinna 'kokuyordu' ve 'Amelia bugüne kadar farklı birini bulsaydı' diyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Scott Disick (@letthelordbewithyou) tarafından paylaşılan bir gönderi

Lisa, Scott'ın Amelia'yı oynadığından endişelenir ve Harry, Scott’ın genç kadınları seven vahşi bir adam olarak ününün farkındadır. İkisi de kızlarının kalbinin ezildiğini görmek istemiyor.

Şüpheli bir kaynağa göre Disick, sözde 'Lisa ve Harry'nin onu onaylamadığını anlıyor', ancak bu küçük gerçeğin 'onu muhteşem yeni fetihinden alıkoymasına' izin vermeyecek. Snitch, 'Scott hayatını istediği gibi yaşıyor ve şu anda Amelia için deli oluyor' diye açıklıyor.

Daha derine inmeden ailesinin işleri bitirmesi için ona dayandığını biliyor, ancak Scott ona iyi bir şeyler olduğunu söylüyor.

Amelia, şüpheli içeriden raporlar Disick için de aynı şekilde düşünüyor gibi görünüyor. Ve ebeveynleri, kızlarının 'Scott’ın parti yaşam tarzına kapılıp yolun aşağısında potansiyel olarak bazı büyük sorunlara yol açacağından' endişelenmelerine rağmen, endişeleri görünüşe göre onu Disick’in kollarına daha da itmiştir.

Ebeveynlerinin bu ilişkiye karşı çıkmış olduğunu bilmek Amelia için biraz heyecan verici. Harry ve Lisa'nın istediği yol bu olmasa bile, kendi yoluna giden hayatını oymaya kararlıydı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

L I S A R I N N A (@lisarinna) tarafından paylaşılan bir gönderi

Dedikoducu Polisin Çekimi

Bu tabloid, deneseydi hikayeyi bu kadar yanlış anlayamazdı. Her şeyden önce, Amelia Hamlin ve Scott Disick arasındaki ilişki, priz kadar ciddi değildir ve neredeyse kesinlikle sahte kaynakları onu ortaya koymuştur. Göre -e E! Haberler Disick ve Amelia, çok daha saygın bir çıkış noktası olarak, ilişkilerini 'rahat' tutmak istedikleri gerçeğini zaten tartıştılar. Kaynaklar ayrıca, Disick'in Amelia'yı kendi eski Kourtney Kardashian ile paylaştığı üç çocuk . Aslında, realite yıldızı Amelia'yı sadece çocuklarının olmadığı günlerde görmek için yolundan çıktı. Bu, ilişkilerinin sıradan doğası hakkında çok şey gösteriyor gibi görünüyor.

Lisa Rinna ve Harry Hamlin'e gelince, Amelia’nın tarih seçimi konusunda da neredeyse endişeli değillerdi. Rinna temsilcisi, ailesel gerilim olduğunu reddetti ve hem Rinna hem de Hamlin'in Amelia'yı kayıtsız şartsız desteklediklerinde ısrar etti. Başka bir kaynak söyledi E! Haberler ebeveynlerin ilişkinin bir 'aşama' olduğuna inandığını. Amelia hala genç ve eğer isterse etrafta buluşma hakkına fazlasıyla sahip.

Bu tabloid, yıllardır Scott Disick’in aşk hayatıyla ilgili yanlış hikayeler yayınladı. 2018'de geri dönüş, Star iddia edildi Kourtney Kardashian, Disick’in evini şımartan realite şovuna öfkeliydi . Bu sahte anlatının bozulmasının birçok nedeni vardı. Gossip Co p ayrıntılı olarak açıkladı. Bu aynı zamanda iddia eden aynı çıkıştı Sofia Richie ve Disick, geçen yıl bir Yılbaşı gecesi düğünü ve bir bebek planlıyorlardı. . Okurlarımızın çok iyi bildiği gibi, Richie ve Disick ayrıldı bu yılın başlarında, ikilinin üç yıllık ilişkisine son verdi. Bu tabloid'in araştırmalarını yapmadığı utanç verici bir şekilde açık.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta Kaybetti

Rihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Meghan Markle ve Prince Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.