Vardır Lil Nas X Transseksüel olarak 'ortaya çıktı' ve adını Nas Maraj olarak değiştirdi? Bir dedikodu blogu, hit şarkısı “Old Town Road” u yayınladıktan kısa bir süre sonra eşcinsel olarak çıkan rapçinin cinsiyet kimliği hakkında daha fazla bilgi verdiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis rapora baktı ve masalda ele alınması gereken birkaç konu buldu.Lil Nas X Transseksüel Olarak Çıktı?

“Lil Nas X, TRANSGENDER OLARAK ÇIKIYOR Şimdi Kendisine 'Nas Miraj' diyor! (Pics) ”, yeni bir makalenin başlığını haykırıyor MediaTakeOut . Dedikodu blogu, rapçinin 'yeni görünüşünü Twitter'da açıkladığında' ısrar ediyor, bu da siteyi rapçinin trans olduğunu duyurduğunu iddia etme konusunda etkiledi. Bu hikayenin en başında, Lil Nas'ın gönderdiği fotoğrafların Cadılar Bayramı'ndan sadece bir gün önce 30 Ekim'de paylaşıldığına dikkat edilmelidir.

Devam ederken, site nefes nefese 'eski erkek rapçi vücut şeklini değiştirmek için bazı cerrahi geliştirmeler almış gibi görünüyor' ve 'büyük kalçalar' ve 'büyük popo' gibi kadınsı vücut özelliklerini göstermeye başlıyor. basitçe 'göğüsler' olarak. Makale daha sonra gereksiz yere şunu ekler:

begraben mit seiner roten Gibson-Gitarre

Rapçinin geçici protez kullanıp kullanmadığı veya yeni görünüme kavuşmak için ameliyat olup olmadığı henüz belli değil.

Hafif bir ünlem: 'O' trans bireylere atıfta bulunmak için uygun bir yol değildir. Aslında pek çoğu, oldukça adil bir şekilde bu terimi aşağılayıcı bir hakaret olarak görüyor ve bu ifadenin bu makaledeki kullanımını özellikle rahatsız edici kılıyor. Bu, MTO'nun sahte anlatımının tabutuna çivi çakmamış gibi, site bunun 'Lil Nas X'in hayranlarını ilk kez şok etmesi' olmadığı sonucuna varıyor ve rapçinin kısa bir süre sonra gey olarak ortaya çıktığı zamanı hatırlıyor. ilk şarkısı “Old Town Road” yayınlandıktan sonra.Dedikoducu Polisin Çekimi

Uzatmadan konuya girelim. Lil Nas X, 'Super Bass' adlı şarkısının müzik videosundan Nicki Minaj olarak Cadılar Bayramı için giydirdiği fotoğrafları paylaştı, hepsi bu. Bu bir açılma noktası değildi - kostümü kuşkusuz ki lekesini gösteriyordu. Karşılaştırma için aynı kıyafeti giymiş Minaj'ın bir fotoğrafını bile dahil etti. Tanrı aşkına, 'Nas Maraj' adı bile Lil Nas'ın Twitter'da yüksek sesle ağladığı için bir Nicki süper hayranı olarak başladığına açıkça hayran olduğu kadın rapçiye bir saygı duruşu. Lil Nas ayrıca bir vampir kılığına girdi, bu yüzden bu site artık onun canlıların kanıyla yaşayan ölümsüzlerin bir üyesi olduğuna inanıyor mu?

jaden smith und tyler der schöpfer zusammen

MTO'nun, fotoğrafların yalnızca kostümündeki Lil Nas'a ait olduğunun, cinsiyet kimliğinin bir duyurusu olmadığı gerçeğinin farkında olmaması neredeyse sıfır şansı var. Çıkış, basitçe okuyucuları yanıltmaya ve müstehcen başlık nedeniyle insanları uzun hikayeye tıklamaya ikna etmeye çalışıyor. Hikayede sıfır gerçek vardır ve site, tıklama taktiklerinden utanmalıdır.

Bu sözde “ünlü haberleri” sitesinin alışkanlığı haline geldi. Son birkaç ayda, Dedikoducu Polis ünlülerin 'ortaya çıkması' hakkında bomba iddialarında bulunduğu için bu çıkışı defalarca bozdu, sadece haberin tamamen yanlış olduğu ortaya çıktı. Örneğin, MTO News kısa süre önce Mary J. Blige 'resmen' lezbiyen olarak çıkmıştı. . Kesinlikle yapmadı. Dedikoducu Polis ayrıca sitenin şu iddiasını da çürüttü: Kourtney Kardashian lezbiyen olarak çıkmıştı ve yeni karısının “sızdırılmış” resimleri. Çıkış, görünüşte bir Instagram gönderisini yanlış anladı. Kardashians ile tutmak yıldız arkadaşının doğum günü şerefine yayınlandı. Görünüşe göre bu site bugünlerde pek çok şeyi yanlış anlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.