Liam Hemsworth muhtemelen ondan sonra en çok manşeti yakaladı Miley Cyrus'tan boşanma ama bir sonraki ilişkisi evliliğinden daha hızlı ilerliyor mu? Bir dergi, oyuncunun yolda bir bebeği olabileceğini bildirdi. Yeni bilgiler topladıktan sonra, Dedikoducu Polis iddiayı araştırıyor.Liam Hemsworth için Bebek Haberleri?

'Liam Hemsworth’ten Büyük Haber:' Byron'da Bir Bebeğimiz Oluyor! 'Dedi Kadınlar Günü . Çıkış, aktörün Miley Cyrus'tan boşandıktan sonra agresif bir şekilde ilerlediğini ve bunun yeni kız arkadaşı model Gabriella Brooks ile bir çocuk sahibi olmak anlamına geldiğini söyledi. Çıkış, kanıtın bir plaj gezisi sırasında ortaya çıktığını bildirdi. Bir 'izleyici', 'Gabriella midesini tutmayı bırakamadı' dedi. Dar dalgıç giysisinde bile bir yumru varmış gibi görünüyordu. Liam da ona kesinlikle şaşkın görünüyordu - her zamankinden daha fazla. 'Was macht Melissa McCarthy jetzt?

Aslında dergi, Açlık Oyunları oyuncunun yeni evindeki çalışması, bir çocuk odası ilavesi bile içerebilir. Elbette, bunca zamandan sonra bile, yayın Hemsworth’ün eski karısı için 'kalpten bir bıçak gibi' olacağını savundu. 'Gerçek şu olsa bile, bunu bir intikam eylemi olarak görecek. sadece sonradan Liam'a bugünlerde. '

Çiftle Neler Oluyor?

Bu hikayede şaşırtıcı bir sorun var - bebek yok. Orijinal rapor şu anda aylardır ve aktörden veya kız arkadaşından önemli bir haber gelmedi. Aslında, Hemsworth, geçen hafta her zamanki gibi mutlu görünüyorlardı. 30. yaş gününü onunla birlikte kutladı . Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, anonim 'izleyicinin' tespit ettiği görünen 'bebek yumruğuna' dair hiçbir kanıt yoktu. Kadınlar Günü başka bir soruyu gündeme getiren hikaye.Rastgele bir paparazziler ya da sahile gidenler, ikisi arasındaki şefkatin seviyesi hakkında ne bilir ki? Bu kaynağa en azını söylemek konusunda şüpheliyiz ve bu, hikayede yer alan fotoğrafların modelin son derece formda olduğunu ve görülmesi gereken bir engel olmadığını ortaya çıkardığı gerçeğine değinmiyor bile. Brooks gerçekten de elini bir noktada orta kısmına yakın tutmuştu ki bu da bir nevi herkes wetsuit ile sörf yaparken bir yana.

Olabilir Kadınlar Günü Ünlülerin vücutlarını denetlemekle daha az ilgilenmeli ve yayıncılığının ne kadar tutarlı bir şekilde sahte olduğu konusunda daha çok endişelenmelidir. Sonuçta, yanlış bir şekilde Katie Holmes'un erkek arkadaşıyla kavga ediyordu son zamanlarda kilosunun üzerinde. Ondan önce, Camila Morrone'un nasıl tarafından iğrenç oldu erkek arkadaşı Leonardo DiCaprio’nun görünen baba bedeni. Bu tabloid, yargılayıcı bir çöplükten başka bir şey değil.

Wo leben die Hanson-Brüder jetzt?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolarlık' Boşanma Davası Hakkındaki Gerçekler

Wendy Williams, 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Niall Horan aus Selena Gomez