Are Leonardo Dicaprio ve Onun kız arkadaşı Camila Morrone ilk çocuklarını mı bekliyorsunuz? Bir tabloid, birkaç ay önce Morrone'un 'bebek yumruğu' ile görüldüğünü bildirdi. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdık ve kendi sonucumuza vardık.

Camila Morrone, Leonardo DiCaprio için Gemide Bebek?

Kadınlar Günü yaz boyunca Camila Morrone modelinin kendisine ve erkek arkadaşı Leonardo DiCaprio’nun ilk bebeğine hamile olduğunu bildirdi. Çıkış, iddiasının kanıtı olarak Morrone'nin tek bir paparazzi atışına işaret etti. Fotoğrafta Morrone bol siyah bir sundress giyiyordu. Model orta aşamada olduğundan, rüzgarda dalgalanan elbise olabilecek hafif bir çıkıntı görülebiliyordu.Mavi fırfırlı desenli file elbise giyen Camila Morrone

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Welche Art von Hund ist Murmeln

Fotoğraf şüpheli olduğundan, tabloid kanıtların geri kalanını sağlamak için anonim, doğrulanmamış bir kaynağa güveniyordu. Kendi haberciliğine atıfta bulunan tabloid, 'arkadaşların' DiCaprio'nun Morrone ile evlenmesini istediğini söylerken ısrar ediyordu ve şimdi sözde 'kaynak', kötü şöhretli evlilik-çekingen DiCaprio'nun sözde neden soruyu ortaya çıkardığını anladıklarına inanıyordu. Kaynak, 'Hamile olsaydı her şeyi açıklar,' diye ekledi,

Bunca yıl ortalıkta dolaştıktan sonra Leo'nun nişanlandığını dolaşmaya başladığında herkes şok olmuştu, yani büyük bir değişim olmalıydı. Mesela bir bebek.

Morrone’nin Bastırılmış Doğum Günü Partisi Bir İpucu mu?

Bu aynı zamanda, Morrone’un bu yılki doğum günü partisinin DiCaprio'nun tipik olarak sevgililerine davrandığı olağan cömert ilişkilerden neden daha küçük olduğunu da açıkladı. 'Ayrıca 23. doğum günü partisi için neden küçük bir tekne kiraladığını da açıklıyordu - Leo'nun genellikle sıçrayacağı egzotik bir ülkeye her zamanki tekila ve şampanya akan ya da tüm masrafları ödenmiş bir tatil yoktu,' diye ısrar etti. .

Doğal olarak, magazin gazetesinin o kadar ince bir şekilde zorlanmayan anlatıya uymadığı için, devam eden koronavirüs pandemisinden söz edilmedi. Bu, çiftin ülke dışına çıkmamasının veya kalabalık bir insan topluluğu düzenlememesinin temel nedeni olabilir. Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerindeki insanların toplanmasında kısıtlamalar olduğundan, Morrone’un doğum günü partisinin bu yıl tüm yıllar boyunca daha küçük ve daha samimi olacağı mantıklı olacaktır. Her şeye rağmen, kaynak saçma sonuca gitti ve çıkışa şunu söyledi:

ist Taylor schnell heiraten

Bahse girerim Leo şu anda baba olmayı planlamıyordu, eğer hiç değilse. Ama o ve Camila birbirlerine çok aşıklardır, bu yüzden hayatının değişmek üzere olduğu fikrine çok hızlı yaklaştığından eminim.

Siyah bir takım elbise giyen Leonardo DiCaprio, Revenant galasında geniş gülümsüyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Miranda Lambert und Blake Shelton Ehe

Dedikoducu Polisin Çekimi

Tabloid saçma sapan hikayesini yayınlayalı birkaç ay geçti. Derginin iddiaları doğruysa Camila Morrone gözle görülür bir şekilde hamile kalacak ve önümüzdeki birkaç hafta içinde doğum yapacaktı. Hala son paparazzi fotoğrafları Annesiyle birlikte çıkardığı model, figürünün her zamanki gibi göründüğünü gösteriyor. Açıkçası, tabloid, Morrone'nin eteğinin garip bir şekilde önünde toplandığı ve hepsini bir araya getirmek için tüm hamilelik hikayesini yarattığı bir fotoğraf çekti.

Bu tabloid, Leonardo DiCaprio söz konusu olduğunda hikayeyi yanlış anlamaktan zevk almalı. Belki de nedeni budur Kadınlar Günü geçen yıl iddia etti DiCaprio, Margaret Qualley ile 'flört ediyordu' . Duruma yakın bir kaynak bize söylentinin saçma ve yanlış olduğunu söyledi. Bu çıkış aynı zamanda bir keresinde şunu bildirdi: DiCaprio, Jennifer Aniston tarafından terk edilmişti böylece Johnny Depp ile çıkabilirdi. Aniston sadece Depp ile çıkmamıştı, o ve DiCaprio asla bir madde olmadılar. Dürüst olmak gerekirse, bu dergi kendine kurgu diyecektir, çünkü her halükarda ortaya çıkardığı tek şey bu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bo Derek, John Corbett Nihayet Evleniyor

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

Wer ist die Frau von Lionel Richie?

Tom Selleck Gay mi? Gerçeklere Tam Bir Bakış

Ryan Seacrest Botoks Nedeniyle Kör mü?

Brad Pitt 'Paketleme Torbaları' Jennifer Aniston 'Boşaltıldıktan' Sonra mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.