Yaptı Lady Gaga bir yıldan az erkek arkadaşıyla evlenirse, Michael Polansky , yeni yıl arifesinde? Geçenlerde bir tabloid, pop yıldızının 'gösterişten uzak' bir tören planladığını bildirdi. Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve söylentiyi netleştirebilir.Lady Gaga’nın Yılbaşı Gecesi Düğünleri?

'Lady Gaga Evleniyor!' başlığını yeni bir sayısında okuyun Yeni fikir . Dergi, Lady Gaga'nın çiftin çıkmaya başladıktan bir yıldan biraz daha kısa bir süre sonra 'Silikon Vadisi CEO'su Michael Polansky ile evlenmeye hazır olduğunu' iddia etti. Bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Gaga daha önce evliliğe yakındı, ancak kalbinden Michael olduğunu biliyor.'Lady Gaga kırmızı bir arka plana karşı dururken beyaz bir elbise giyiyor

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)Rağmen Lady Gaga’nın itibarı 'tuhaf kıyafetler ve tuhaf kırmızı halı girişleri' için Bir yıldız doğdu Oyuncu, koridordan aşağıya ilk yolculuğunda farklı bir şey istedi. Şarkıcının çalışma tarzına daha uygun olarak, kaynak devam etti, 'Yılbaşı gecesi yapıyorum' planıydı. Dahası, içeriden biri açıkladı,

Plan, Malibu'daki malikanesinde evlenmektir.

Kaynak, evliliklerin aşırı derecede ayrıntılı olmayacağı konusunda ısrar etti. Devam eden koronavirüs salgınından söz edilmese de içeriden biri, bunun 'ailelerinden ve arkadaşlarından yalnızca birkaçının katılacağı küçük bir kutlama' olacağını vurguladı. İçeriden birinin muğlaklığı merak uyandırdı Dedikoducu Polis , çünkü bu tabloid geçmiş raporlarda oldukça spesifikti.Wer waren neue Kinder auf dem Block

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Lady Gaga (@ladygaga) tarafından paylaşılan bir yayın

Dedikoducu Polis, Magazin’in Samimiyetinden Şüphe Ediyor

Ne de olsa bu, Jennifer Aniston'ın eski kocası Brad Pitt'in Lady Gaga ile sözde flört etmek ikinci çiftin en yeni filminin setinde, HIZLI TREN . Makale boyunca, Aniston ve Pitt'in romantizmini yeniden alevlendirdiği, dolayısıyla Aniston’ın Pitt’in Lady Gaga’ya olan 'takıntı' ına ilişkin endişeleri ağır bir şekilde ima edildi. Bununla birlikte, hikayenin tek bir kelimesi doğru değildi. Pitt ve Aniston neredeyse yirmi yıldır mutlu bir şekilde boşandı ve Lady Gaga hala erkek arkadaşı Michael Polansky ile görüşüyordu.

Bu makale benzer şekilde yanlıştı. Yılbaşı gecesi geldi ve geçti ve bir düğün, hatta bir nişan duyurusu bile yapılmadı. Polansky ve Lady Gaga hala birlikteler ve birbirlerinden çok mutlu görünüyorlar, ancak henüz ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımayı planladıklarına dair hiçbir işaret yok.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Lady Gaga (@ladygaga) tarafından paylaşılan bir yayın

Brad Pitt und Jennifer Aniston Baby

Lady Gaga, Michael Polansky ile ilk kez çıkmaya başladığından beri, ikisinin sunağa koştuğunu veya bebek sahibi olduğunu iddia eden bitmeyen bir dizi söylenti var. Yaz boyunca, Temasta bunu bildirdi Lady Gaga ve Polansky sadece nişanlanmadılar ama ilk çocuklarını birlikte beklediklerini. Sözüm ona bebek, uzun hikayenin ilk bildirilmesinden bu yana geçen aylara rağmen ortaya çıkmadığı için, Dedikoducu Polis yanlış olduğuna karar vermek doğruydu.

Başka bir tabloid TAMAM MI! , Şubat ayında ısrar etti Polansky soruyu sormuştu Lady Gaga ile ilk çıkmaya başladıktan sadece iki hafta sonra ve ikisi, iki saat sonra bir yatta düğüm atmıştı. Açıkçası bu asla olmadı. Eğer çift evlenmeye karar verirse, bunu bize ilk söyleyen onlar olacaklar, serseri bir tabloid değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.