Kristen Bell kocasını yasakladı, Dax Shepard , onu yıllar içinde çok sayıda kırık kemik ve yaralanmaya bırakan 'heyecan arayan' hobilerinden. Dedikoducu Polis söylentiye baktı çiftin ilişkisi hakkında ve bazı ciddi sorularımız var. İşte bildiklerimiz.

Kristen Bell Kemik Kıran Kefaletleri Yasakladı

'Kristen’ın Dax İçin Yeni Kuralı' dedi TAMAM MI! Eylül sonunda. Dergiye göre, Shepard’ın omzunu ve birkaç kaburga kemiğini kıran son motosiklet kazasından sonra 'kanunu koyuyor'. Çiftin isimsiz bir 'arkadaşı' dergiye, 'Gidonun üzerinden uçtu ve boynunu kırabilir veya öldürülmüş olabilir ve Kristen hala duygusal bir enkaz' dedi. 'Bunu acayip bir kaza olarak görüyorlar, ama Kristen, Dax'e yaşam tarzıyla ilgili isyan olayını okudu.'Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Dax Shepard (@daxshepard) tarafından paylaşılan bir yayın

melissa mccarthy verliert an gewicht 2016

Adı bilinmeyen haberci, 'Bunun büyük bir uyandırma çağrısı olduğunu ve bundan sonra heyecan arayan veya potansiyel olarak tehlikeli herhangi bir şeyin tamamen yasak olduğunu söylüyor' dedi. 'Hayatına mal olabilecek bir şeye göz yummayacak - özellikle de ne zaman duracağını bilmeyen büyük bir adrenalin bağımlısı olduğu için.'

ist Jaden Smith wirklich schwul

Dax Shepard Ölüme Meydan Okuyan İşler Yapmaktan Vazgeçmedi

Kazadan sonraki podcast'in ilk bölümünde Shepard, kazayla ilgili her şeyi ve nasıl olduğunu anlattı. Podcaster ayrıca olayın tüm sorumluluğunu üstlendi ve bisikletiyle pistteki başka bir kişi arasındaki mesafeyi yanlış değerlendirdikten sonra düştüğünü itiraf etti. Shepard ve Bell, her ikisi de Shepard'ın hobilerinin getirdiği riskleri bildikleri için, magazin dergisinin önerdiği gibi tuhaf bir kaza olarak oynamıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kristen bell (@kristenanniebell) tarafından paylaşılan bir yayın

Ayrıca gelişigüzel bir şekilde pes etme niyeti yok motosiklet sürerken - tamamen iyileşmek için ara verebilmesine rağmen. Ne o ne de karısı, tabloid hipotezinin öne sürdüğü paniğe kapılmış endişelerini göstermedi ve sadece bir paravan oluşturduklarını söylemenin bir anlamı yok. Geçtiğimiz bahar Shepard elindeki neredeyse her kemiği kırdığında, yüksek sesle ağladığı için, Bell onu filme almaktan neredeyse memnundu cerrahi iğnelerinden birini erken çıkarıyor. Son beş ya da altı kez kocasının kendisini ciddi şekilde yaraladığını söylediği gibi, kocasına güveniyor ve risklere aşinadır. Shepard'ın son gönderisine bakılırsa, off-road'dan emekli olmaya hiç niyeti yok.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Dax Shepard (@daxshepard) tarafından paylaşılan bir yayın

Bu Tabloid, Kristen Bell'in Ne Yaptığına Dair Fikrim Yok

Bu yılın başlarında, TAMAM MI! tartışmaya çalıştı Kristen Bell kesinlikle Ellen DeGeneres'in yerini alacaktı . Daha önce de belirttiğimiz gibi, aslında bunu söylüyorum bir yıldan fazladır ve henüz gerçekleşmedi. Umarım, Bell'in kocasına patronluk taslayan bir sonraki tekrar eden (ve sahte) anlatı, bu çıkışın peşinden gitmeyi seçtiği bir sonraki hikaye haline gelmez.

kris jenner und steve harvey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.