Vardır Kourtney Kardashian Lezbiyen olarak ortaya çıktı ve yeni 'karısının' 'sızdırılmış' resimleri? Bir dedikodu sitesi durumun böyle olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis raporu inceledik ve konuyla ilgili kendi sonuçlarımıza vardık.Kourtney Kardashian 'Çıkıyor' mu?

MediaTakeOut Kardashian imparatorluğunun en büyük çocuğu olan Kourtney Kardashian'ın Instagram'da kendisi ve “karısı” nın yer aldığı bir dizi fotoğraf yayınladıktan sonra lezbiyen olarak ortaya çıktığını bu sabah bildirdi. Çıkış, 'Kourtney Kardashian bir lezbiyen olarak dolaptan çıkmış gibi görünüyor' diye yazıyor ve ' Kardashians ile tutmak reality yıldızı bir 'karısı' olduğunu ortaya çıkardı. 'Gerçek yıldız, görünüşe göre uzun zamandır arkadaşı Stephanie Shepard'a sadece bir doğum günü mesajı yayınladı, ancak çıkış, Kardashian'ın mesajının daha derin bir anlamı olabileceğini ima ediyor.İyi ki doğdun karım! Seni ömür boyu seviyorum (kafiyeli), birlikte geçirdiğimiz her saniye için çok minnettarım (hikayelere bakın). Umarım bugün ve her gün kendinizi özel ve sevilmiş hissediyorsunuzdur.

https://www.instagram.com/p/CFK33lqFUz6/Söylenti Üzerine Düşüncemiz

Dedikoducu Polis bunu bozabilir. Kourtney Kardashian bir lezbiyen mi? Aşağıdakiler dahil tüm kanıtlar eski Scott Disick ile yıllık ilişki , hayır'ı işaret ediyor. Kardashian, kadınlardan hoşlandığını belirtmek için cinselliği hakkında hiçbir zaman kamuya açık hiçbir şey söylemedi. İtibarsız dedikodu blogu, sadece realite yıldızının sözlerini iğrenç anlatısına uyacak şekilde büküyor. Kardashian, Shepard'ı, arkadaşlarına karşı kullanıldığında genellikle bir sevgi olarak kullanılan 'karısı' olarak adlandırdığında açık bir şekilde gerçek değildi. Ayrıca, bu çıkışın, fotoğrafları çevrimiçi yayınlama eylemini açıklamak için gerçekten yeni bir söz bulması gerekiyor. Instagram'da yayınlanan her fotoğraf bir 'sızıntı' değildir. Birisi kasıtlı olarak sosyal medya sayfasına gönderdiği bir fotoğrafı nasıl 'sızdırabilir'? Bir anlam ifade et, MTO!

Bunun gibi karanlık çıkışlar düzenli olarak Kardashianlar hakkında hikayeler uydurur veya abartır, Kourtney Kardashian, magazin dergilerinin favori hedeflerinden biridir. Bu yayınlar, özellikle eski kız arkadaşı Sofia Richie ile çıktığı sırada eski sevgilisi Disick ile olan ilişkisi hakkında düzenli olarak hikayeler uyduruyor. Birden fazla satış yeri talep edildi Kardashian, Richie ve Disick’in ilişkisine bir şekilde müdahale ediyordu , fakat Dedikoducu Polis durumun böyle olmadığını defalarca kanıtladı.

Kardashian, Disick'in kişisel ilişkilerine sözde karışmadığı zamanlarda, Disick görünüşe göre işine karışıyordu. Sürekli olarak yanlış olan tabloid KB bunu bildirdi Kanye West ve Disick birlikte çalışıyorlardı Kourtney ve Kim Kardashian'ı rehabilitasyona göndermek için. Doğal olarak Dedikoducu Polis bu raporla ilgili kesinlikle doğru hiçbir şey olmadığını keşfetti. Kardashian kız kardeşinin rehabilitasyona gitmesi gerekmedi ve erkek meslektaşları onları oraya göndermek için plan yapmıyorlardı.Kardashian, yıllar boyunca bir dizi A listesindeki ünlü erkekle çıktığı için, magazin dergileri bazen eski ortaklarını dramaya sürükleyecektir. Geçen yaz National Enquirer iddia edildi Justin Bieber, karısı Hailey Baldwin ile Kardashian'la 'iki kez görüştü' 2015'te kısa bir süre için çıktığı kişi. Bu bariz bir şekilde yanlış bir haberdi, Dedikoducu Polis keşfetti. Bu satış noktalarının, bu yıldızların kişisel yaşamlarında gerçekte neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yok, ancak bu, daha önce anlamsız çöpler yayınlamalarını engellemedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.