Are Khloé Kardashian’ın arkadaşlar gerçeklik yıldızının sonunun geç gibi olacağından endişelendiler Michael Jackson burun estetiği yaptırmayı bırakmazsa? Bir tabloid yakın zamanda bunun böyle olduğunu iddia eden bir makale yayınladı. Dedikoducu Polis iddialara baktı ve farklı bir sonuca vardı.İnsanlar Khloé Kardashian’ın Burnuna Bakmayı Durduramıyor mu?

The National Enquirer Khloé Kardashian’ın burnunu 'ince ayar yapma' takıntısının Kardashians ile tutmak yıldızın arkadaşları onun Michael Jackson gibi görünebileceğinden endişeleniyorlardı. Şüpheli bir kaynak çıkışa 'Khloé’nin burnu yüzünde tuhaf görünecek kadar budanmış' dedi. 'Çok fazla bakış alıyor ve çoğu burnuna - ya da eksikliğine!' Çıkış daha sonra Kardashian'ın burnunda çok sayıda cerrahi değişiklik yaptığını iddia etti. Hem kendisi hem de kaynağı, ne kadar operasyonun gerçekleştiği konusunda belirsizdi. İntikam Beden yıldız gerçekten vardı.Khloé burnunun çok büyük ve şişkin olduğunu düşündü, ancak sonuçlardan memnun değildi, bu yüzden bir veya iki ameliyat daha oldu.

Josh Dun und Debby Ryan wieder zusammen

https://www.instagram.com/p/CB6gRTSBQwm/Kardashian Plastik Cerrahiye 1 Milyon Dolar mı Harcadı?

Kaynak devam ederek, 'Burnunu 'düzeltmek için binlerce harcama yapmış olsa da, yine de hoşuna gitmiyor.' Dedi. 2019'daki kendi önceki raporundan alıntı yapmak, bu en iyi ihtimalle şüphelidir, özellikle de bir çıkış, en az Enquirer , basın kuruluşu Kardashian'ın 'plastik cerrahiye 1 milyon dolardan fazla' harcadığında ısrar etti ve bir kaynak o sırada tabloid'e söyledi,

Neredeyse hiç katmanlaşmamış ya da bir tür kıstırma ve kıvrılma olmayan hiçbir parçası yoktu ve cebinde büyük bir delik yakıyordu.

Margot Robbie wird Schmiede Affäre

Yıldızın 'arkadaşları', Kardashian'ın burnunu cerrahi olarak değiştirmeye devam ederse başka bir pop kültür ikonu gibi olacağından endişeliydi. İçeriden biri, 'Michael Jackson’ın hayatının sonuna doğru, insanlar burnunun düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu şaka yaptılar' dedi. 'Kimse Khloé'nin aynı kaderi yaşamasını istemiyor, ancak ameliyat takıntısını dizginlemediği sürece kendini ucube bir gösteri gibi görünecek.Dedikoducu Polis çevreleyen söylentileri fark etti Khloé Kardashian ve olası estetik ameliyatları . Aslında, daha önce yayınladığı '1 milyon dolarlık plastik cerrahi' iddiasına da bir göz attık. O zamanki duruşumuz, bazıları da dahil olmak üzere hayatının büyük bir bölümünde hayranlarına açık olan gerçeklik yıldızıydı. o kadar gurur verici olmayan kısımlar , eğer böyle yapmış olsaydı, muhtemelen estetik ameliyat olduğunu ilk kabul eden kişi olurdu.

Daha Önce Açıkça Tartıştı

Hatta gelecekte bir Instagram yorumunda burun estetiği yaptırma arzusundan bahsetmişti. 'Bir gün, her gün düşündüğüm için bir tane alacağımı düşünüyorum. Ama korkuyorum, bu yüzden şimdilik mesele kontur, ' KUWTK yıldız yazdı.

https://www.instagram.com/p/BlekAqSFv-G/?utm_source=ig_embed

Ayrıca son zamanlarda birçok iddia var. Kardashian bir şekilde maddi olarak mücadele ediyor ve bu rapor, bu anlatıyı açıkça takip ediyor. Tüm bu iddia edilen ameliyatların bedelini bir prizin elini sıkması gereksizdir. Good American kurucusu, para söz konusu olduğunda gayet iyi gidiyor ve açıkça '1 milyon $' a yakın bir yerde plastik cerrahiye harcama yapmıyor.

Wann wird YNW 2020 veröffentlicht?

Kardashian Söylentileri İğrenç Olabilir

Bu tabloid, geçmişte Khloé Kardashian hakkında da yanlıştı. The Enquirer bir kez iddia etti reality yıldızı Kate Beckinsale'e 'yalvardı' ona bir erkek arkadaş bulmak için. Dedikoducu Polis duruma yakın olarak kaynağımızla görüştü ve bize derginin hesabının yanlış olduğunu garanti etti. Bu tür düzensiz haberler bizi şüphelendiriyor, bu yüzden bu hikayenin yanlış olduğu bizim için çok açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.