Oldu Kelly Clarkson boşanma davası açma kararından pişmanlık duyarak Brandon Blackstock ? Kaynaklar bir tabloid'e verdiği demeçte, şarkıcının konuşmaya dönüştüğü şov sunucusunun, ona yakın olanları, Ses yardımcı yargıç Blake Shelton ve eski kayınvalide Reba McEntire Haziran ayında boşanma davası açan kocasından uzlaşmasını isteyerek. Dedikoducu Polis gerçekte neler olup bittiğine dair cevaplara sahip.Kelly Clarkson Brandon Blackstock'tan Boşanma 'Pişmanlığı' mı?

Yaşam tarzı geçen ay Kelly Clarkson'ın neredeyse yedi yıldır Brandon Blackstock'tan boşanma kararını yeniden düşündüğünü bildirdi. Magazin dergisi, çiftin kaç çocuk istediği konusunda kavga ettiğini, Blackstock'un daha fazlasını istemediğini ve Clarkson'un talk şovunda 'bebek ateşi' olduğunu itiraf ettiğini şiddetle ima etti.Vızıltı, daha fazla çocuk için zorlamanın her şeyi mahvettiğini düşünüyor. Şimdi en büyük sorusu, evliliklerini kurtarmak için çok mu geç?

Siyah bir takım elbise giyen Brandon Blackstock, siyah bir elbise içinde Kelly Clarkson ile kırmızı halıda duruyor.

(DFree / Shutterstock.com)'Pişik Seçimi mi?'

Bir kaynak, devam etmekte olan koronavirüs salgınının ilk günlerinde, artık ayrı yaşayan eşler için işler oldukça iyi gidiyordu. İçeriden biri, 'Kelly ve Brandon'ın temelde iyi bir evliliği vardı,' diye ekledi, 'Aileleri iyi anlaştılar, harika çocukları oldu, kariyerleriyle oldukça iyi oynadılar ve çocuklarını önceki evliliğinden kusursuz bir şekilde harmanladılar.' Ancak işler kısa sürede bozuldu ve Clarkson Haziran ayında boşanma davası açtı. Ancak şimdi, 'Senin yüzünden' şarkıcısı 'ciddi bir pişmanlık yaşıyordu.'

Kesinlikle ikinci düşünceleri var. Kelly bölünmenin çok zor olduğunu ve ona duygusal bir zarar verdiğini itiraf etti. Ayrıca Brandon'ı da özlüyor - o her zaman onun rock'ıydı. Şimdi bu kadar çabuk boşanma davası açtığı için pişmanlık duyuyor.Kaynağa göre, Clarkson 'Brandon ile uzlaşma konusunu çoktan açmıştı', ancak 'işler pek iyi gitmedi' diye ekledi. Aslında, Clarkson’un konuyla ilgili ileri geri iddiaları Blackstock'u çileden çıkardı ve ailesinin geri kalanının da kafasını karıştırdı.

İlk önce boşanma davası açan, onu alenen aşağılayan ve şimdi tekrar bir araya gelmek mi istiyor? Brandon kesinlikle öfkeli. Ailesinin geri kalanı da başlarını kaşıyarak bırakıldı.

Wer ist Shaq Dating jetzt

Clarkson’un eski üvey annesi Reba McEntire, kaynak çıkışına Clarkson'ın boşanma davası açmadan önce McEntire'in onu bazı incinmiş duyguları yüzünden iyi bir şeyi atmaması için 'uyardığını' söylemesi ile seçildi. Clarkson'ın boşanma kararından dolayı üzülen tek efsane country müzik efsanesi değildi. Blackstock tarafından yönetilen Fellow The Voice jürisi Blake Shelton da Clarkson tarafından “ihanete uğramış” hissediyordu.

Blake yardım edemez ama biraz ihanete uğramış hisseder. Brandon boşanma nedeniyle gafil avlandı. Demek o başından beri Brandon Ekibi.

Bu günlerde kaynak şu sonuca varmıştır: “En küçük şey onu harekete geçiriyor. Bazı geceler uyumak için ağlayacak. Tüm bu Brandon olaylarının bir salgın sırasında olmasının bir faydası yoktur - arkadaşları ve ailesiyle teselli arayamaz. Kendini çok yalnız hissediyor. ' Bir şeyi açıklığa kavuşturalım: Kelly Clarkson ve Brandon Blackstock’un boşanması hakkında her şeyi bilen iki kişi onlar. Çiftin dışında, sulu ayrıntılar vaat eden hiç kimse, bırakın bir şey bilmiyor. L&S 'Anonim, doğrulanmamış' içeriden '.

Kelly Clarkson siyah bir kazak giyiyor ve bir festival sırasında kalabalığa hitap ediyor

(lev radin / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polisin Çekimi

Makale Clarkson'a karşı fena halde aşağılayıcı. Evliliğini sonlandırmak için 'aceleci' bir karar vermezdi, özellikle de birkaç çocuk olaya karıştığında, basitçe ve sebepsiz. Bu nedenleri kamuoyuyla paylaşmak zorunda değil, bu yüzden magazin, çiftin bölünmesi için şarkıcının 'bebek ateşi' ni suçlamakla yetinmek zorunda.

Magazin, yazdığı her satırda Clarkson’ın kişisel hayatına dair sıfır içgörü sahibi olduğunu ortaya koydu ve bu da diğer iddiaları sorguluyor. Blake Shelton ve Reba McEntire, evliliğini bitirdiği için Clarkson'a gerçekten üzülüyor mu? Muhtemelen değil. Clarkson’un evliliği, neden yapsın ona Ses ortak yıldız Brandon Blackstock’un babasından boşanmış eski kayınvalidesi de denklemin bir parçası olabilir mi? Sadece bu tabloidin çarpık hayal gücünde.

Wie alt sind Jenna Murmeln Hunde?

Sürpriz değil Dedikoducu Polis o Yaşam tarzı Clarkson'ın boşandığına pişman olduğunu iddia eden bir makale uyduracak kadar alçalacaktı. Bu tabloid, dramın olmadığı yerde dramları karıştırmada uzmanlaşmıştır. Örneğin, kuruluşun şu iddiasını ele alalım: Kelly Clarkson ve Gwen Stefani perde arkasında kavga ediyorlardı açık Ses . İki kadının birbirlerine saygı duymaktan başka bir şeyleri olmadığını gördük, bu da söylenti üzerine bir karara varmayı bizim için oldukça kolaylaştırdı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Rapor: Jon Stewart Film Yapımcılığı Kariyerinin Çöküşü Üzerine 'Ezildi'

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

'Shark Tank' Oyuncuları Ne Kadar Zengin?

Rapor: Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas'a Yüz Germe Yaptırması İçin 'Sipariş Verdi'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.