Vardır Kelly Clarkson’ın Uzaklaşan kocası Brandon Blackstock ile 'acı boşanma savaşı', şarkıcının kendisiyle olan ilişkisini etkilemeye başladığı noktaya yükseldi Ses koçlar Blake Shelton ve Gwen Stefani ? Bir tabloid, Amerikan İdolü kazanan, gelecek sezon şova geri dönmemeyi bile düşünüyordu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve gerçeği kurgudan ayırabilir.Kelly Clarkson’ın Boşanma Davası 'The Voice' Konusunda Gerilime Neden Oldu

'Kelly & Brandon’s Battles Shake Ses 'Manşetten çığlık attı National Enquirer , 'Blake ve Gwen Çapraz Ateşte Yakalandı' alt başlığı ile. Gazeteci, Kelly Clarkson’ın Brandon Blackstock’tan 'acı boşanmasının' 'her an çirkinleştiğini' ve Clarkson'ın arasına girme tehdidinde bulunduğunu öne sürdü. Ses 'Dostlar' Blake Shelton ve Gwen Stefani .Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Blake Shelton (@blakeshelton) tarafından paylaşılan bir gönderiMagazin gazetesi, Clarkson ile görüşmediği kocası ve babası Narvel'in sahibi olduğu eski yönetim şirketi Starstruck Entertainment arasındaki yasal savaşa odaklandı. Şirket, Clarkson'ın kendilerine 1,4 milyon dolar borçlu olduğunu iddia etti, ancak Clarkson karşı davayla şiddetle karşı çıktı. Bir tabloid kaynağı Clarkson'un 'Brandon ve Narvel'in iyi niyetle çalışmadıklarına ve şimdi ondan yararlanmaya çalıştıklarına inandığına ve hiçbirine sahip olmadığına' inandığında ısrar etti.

Kelly, açgözlülüğe kapılıp onu dava etmeseler, işlerin gitmesine izin vermeye istekli olurdu.

Blake Shelton, Gwen Stefani Ortada Yakalandı

Ancak şimdi, eski çiftin 'çirkin savaşında' bazı 'ikincil hasar' oldu. Gwen Stefani ve Blake Shelton , Clarkson’ın arkadaşı Ses Kaynak, koçların hala Blackstock ailesinin şirketi tarafından temsil edildiğini ve bunun da bazı gerginliklere yol açtığını söyledi. 'Blake ve Gwen Kelly'yi seviyorlar ama yine de Narvel ve Brandon tarafından temsil ediliyorlar.'Kelly ile Blackstocks arasındaki boşanma ve tüm bu yasal işlemle birlikte, zor ve tuhaf bir durumdalar.

Kaynak, 'Gwen gösteriye katıldığından beri Kelly'nin ablası gibi olduğundan' bu sözüm ona yeni gerilim ekstra talihsizlikti. “Hepsiyle arkadaş kalmak istiyorlar ama işler çok kötüye gitti. Blake ve Gwen ortada kaldı. ' Farklı bir kaynak, müzikal üçlüsü için daha da kötü haberlere sahipti ve 'çekişmeli bölünmenin' Clarkson'un 'geri dönmeyi yeniden düşünmesine neden olabileceğini' Ses Blake ve Gwen kalırsa. '

Arkadaşlıklarını yok edebilecek ve birlikte çalışmayı neredeyse imkansız hale getirebilecek korkunç bir karmaşa. Bu bir utanç.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Doğal olarak, makalenin argümanı biraz incelemeden sonra parçalanıyor. Hem Stefani hem de Shelton'ın Brandon Blackstock’un şirketi tarafından yönetildiği doğru olsa da, bu hiçbir şekilde çiftin hukuk savaşında Clarkson tarafından cezalandırıldığı anlamına gelmez. Ne Shelton ne de Stefani yasal işlemlere hiçbir şekilde dahil değiller.

Clarkson’un sadık kalma taahhüdü konusunda Ses başka bir sezon için, her zaman başka bir şeye geçmeye karar verme olasılığı vardır. Olması pek olası değil olağanüstü popüler şovdan çık ve Stefani ve Shelton ile olan arkadaşlığından eski sevgilisiyle olan bağlarından vazgeçti. Ayrıca, rol arkadaşları birlikte çok eğlendiklerini ve bu zor zamanlarda bile arkadaşlıklarını geliştirmeye devam ettiklerini defalarca gösterdiler.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kelly Clarkson (@kellyclarkson) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bu tabloid, Kelly Clarkson’ın Brandon Blackstock’tan devam etmekte olan boşanmasıyla ilgili çok sayıda yanlış haber yaptı. kararından 'pişmanlık duymak' boşanmak. Dedikoducu Polis Ayrıca son zamanlarda prizi kırdı Clarkson'un zaten yeni bir adam için 'sinsi sinsi' olduğunu iddia ettiği için. Enquirer o zaman da yanlıştı, tıpkı şimdi olduğu gibi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Julia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.