2017 Emmy Ödülleri'nde, Nicole Kidman kocasını öptü Keith Urban sonra onu öptü Big Little Lies ortak yıldız Alexander skarsgard . Bu, bu üçlüyü çevreleyen magazin öyküleriyle dolu yıllara yol açtı. Urban, Skarsgard'ı kıskanıyor . Şimdi bir tabloid, Urban'ın Skarsgard'la tekrar çalıştığı için Kidman ile öfkelendiğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

Bridget Moynahan Tom Brady Gisele

'Nicole, Alex Skarsgard ile Yeniden Bir Araya Geldi'

Göre Yeni fikir , Kidman ve Skarsgard 'birbirlerini bırakamazlar.' İkili, yeni Robert Eggers filmi üzerinde çalışmaya başladı. The Northman . Bu, Urban'ı üzen Kidman için başka bir ciddi rol olacaktır: 'Keith, sağlığına zarar vereceğinden endişeleniyor' ve 'Nicole'e dinlenmesi için yalvarıyor.' Kidman ve Urban’ın yoğun programları, ikisinin 'böylesine kaotik bir yılda' birlikte vakit geçirmenin neredeyse imkansız olduğu anlamına geliyor.Kidman da prodüktörlük yapıp başrolde oynayacağı için yavaşlama belirtisi göstermiyor. Doğru Olduğunu Bildiğim Şeyler Amazon için. Bir kaynak tabloid'e “Keith o noktalı çizgiyi imzaladığında mutlu değildi” dedi. 'Bu, aşırı meşgul karısıyla yeniden bağlantı kurma ve evliliklerinde küçük bir kıvılcım yaratma konusundaki tüm romantik fikirlerinin sonu demek. Makale, Kidman’in 'işkolik tarzlarının Keith için önemli bir sorun haline geldiğini, ancak bunu görmeyi reddettiğini' söyleyerek sona eriyor.

Kidman İşini Yapıyor

Bu hikaye oldukça mantıksız. 2020 gerçekten herkes için kaotik geçti, ancak çeşitli kilitlenmeler ve üretim gecikmeleri Kidman ve Urban'ın gerçekten harcadığı anlamına gelecektir. Daha birlikte zaman, daha az değil. Birlikte on dört yılın ardından, bir iş / yaşam dengesi geliştirdiklerini söylemek güvenlidir. Bu hikaye, Urban'ın başarılı karısının işini yapmaya devam ettiği için çıldırdığına inanmanızı sağlardı. İşte Kidman'ın kocasını destekleyen yakın tarihli bir Instagram gönderisi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Nicole Kidman (@nicolekidman) tarafından paylaşılan bir yayın

Alexander Skarsgard nerede?

Bu klasik bir yem ve onları kullandığı için kötü şöhretli bir tabloidden geçiş hikayesi. Skarsgard ve Kidman'ın 'tekrar bir araya geldiklerini' söyleyen fotoğraf 2016'dan itibaren ve bu nedenle yeni bir şey değildir. Skarsgard, Kidman ve Urban'ın oyunculuğuyla ilgili sorunları olmasına odaklanan bu makalede zar zor geliyor.

Wie alt ist Kathryn Boyd?

Skarsgard ve Kidman'ın yeniden buluşmasıyla ilgili bu hikaye sadece en son yem ve değişim, ancak ilk değil. Brad Pitt'in Angelina Jolie'yi hapse yolladı , sadece hikayenin onu 'hapse attırmakla' tehdit ettiğini söylemesi için. Aslında hapiste değildi, tıpkı ne zaman olduğu gibi Yeni fikir dedim Meghan Markle hapisteydi sadece hikayenin protesto için hapse atılma isteğiyle ilgili olması için. İçin Yeni fikir manşetlerin ve kapakların içerideki hikayelerle hiçbir ilgisi yok.

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis Bu Urban ve Kidman dramasına şüpheli çünkü bu tabloid kaba bir üne sahip. Kısa süre önce Kidman'ın Urban'ı tekrarlamaktan kurtardı . O hikayede Kidman, Urban yerine endişeyle evde bekliyordu, bu yüzden görünüşe göre Yeni fikir sadece birkaç haftada bir yerlerini değiştiriyor.

Bu tabloid ayrıca Kidman'ın hala bir Prenses Diana'ya kin Tom Cruise'a olan aşkı üzerine. Kidman ve Cruise uzun süredir boşandı ve Galler Prensesi bundan daha uzun süre öldü. Herhangi bir kıskançlık varsa, şimdi gittiğini söylemek güvenlidir.

Urban ve Kidman, kendi alanlarında zaman zaman yollarda yaşamaları gereken dünyaca ünlü yıldızlardır. Bu hikayede yanlış bir başlık ve güvenilmez kaynaklar dışında hiçbir kanıt yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

kelly ripa verlässt ihre show im november