Yeni bir makale şunu bildiriyor: Keanu Reeves dır-dir kız arkadaşına evlenme teklif etmeyi planlamak Alexandra Grant . Hikaye diyor ki Matris 4 yıldız sanatçıya “gaga” dır ve bayram gelir gelmez bir teklif gelebilir. Dedikoducu Polis araştırıyor.

Bir Düğün Yakında Gelebilir mi?

Rapor, Reeves'in sadece filme sarılı merakla beklenen dördüncü taksit Matrix imtiyaz. Grant filmi çekerken son birkaç ayını Berlin'de Reeves'le geçirdi. Göre National Enquirer'ın içeriden, “Almanya'da evlenebilirler bile. Orayı seviyorlar ve o filmini çekerken haftalardır bu tür bir balonun içinde yaşıyorlar. 'Çıkış raporları, çiftin bu balonda birlikte geçirdiği zaman onları daha da yakınlaştırdı. İçeriden şöyle diyor:

Keanu arkadaşlarına evlenme teklif etmeye hazır olduğunu ve bunu tatillerde yapabileceğini söylüyor. Alexandra'yı ruh eşi olarak görüyordu.

Basından Kaçınma

Bill ve Ted Müzikle Yüzleş Oyuncu Grant ile olan ilişkisi hakkında konuşmaktan dikkatli bir şekilde kaçındı ve magazin gazetesinin kaynağına göre, 'Kilitlenme sırasında gerçekten bağlandılar ve Avrupa'da çekimler, hayatla ne kadar uyumlu olduklarını eve getirdi.' Kaynak şu sözlerle bitirdi:

Herkes onlar için çok mutlu ve büyük bir duyuru için nefes nefese bekliyor.

Bazı Sorularımız Var

Dedikodu medyasından Keanu Reeves ve Alexandra Grant hakkında bir yıldan fazla süredir söylentiler dolaşıyor. birlikte dışarı çıktıklarından beri geçen yıl bir etkinlikte el ele tutuşarak. Reeves, ilişki hakkında kamuya açık hiçbir şey söylemedi ve Grant, röportajlarda sadece belirsiz bir şekilde ima etti.

Neredeyse başından beri Gazeteler bir düğünü tahmin ediyor ve şimdiye kadar gerçekleşmedi. Şimdi olaya gelince, Reeve’in sözcüsü hikayenin Enquirer doğrudur ve Dedikoducu Polis Eğer herhangi bir mecradan bu tabloid, bu büyük haberi ilk ve tek olarak bildirirse şok olur. Çıkarabileceğimiz tek sonuç, hikayenin tamamen sahte olduğudur.

Bu Saçmalığı Daha Önce Duymuştuk

Geçen Kasım, TAMAM MI! ile aynı şirkete ait olan Enquirer , bunu iddia eden sahte bir rapor yayınladı Reeves ve Grant gizli bir Malibu düğünü planlıyorlardı. . Hikaye, yüzüğün fiyatı, sorulduğunda hangi müziğin çaldığı ve hatta ne tür bir akşam yemeği yedikleri (İtalyan paket servisi) dahil olmak üzere sözde teklifle ilgili ayrıntılarla doluydu. Sahip olmadığı şey gerçekti. Tüm hikaye uydurulmuştu. Reeves ve Grant nişanlanmadılar, gizli bir düğün planlamıyorlardı. Bu Kasım da değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.