Dır-dir Katie Holmes Başka bir bebek beklerken, bir tabloid raporu onun olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis gerçek hikayeyi biliyor

'Bebek Yumruğu' İle Görüldü

Göre Yeni fikir 'Suri için bir kız kardeş' yolda. The Batman Başlıyor yıldızı, geçtiğimiz günlerde New York'ta 'dışarıdayken bir bebek yumruğu sergiliyormuş gibi göründü'. Eşlik eden, Holmes'un rüzgar tarafından açıkça itilen bir elbise içindeki fotoğrafıdır. Sözde içerden kişiler, 'Katie, Jamie Foxx'tan bu yana halka açık bir şekilde kimseyle çıkmadı', yani 'herkes artık babanın kim olabileceğini tahmin etmeye çalışıyor' demek için ses çıkarıyor.Suri Heyecanlı

Suri, görünüşe göre bu yeni bebekten çok memnun, çünkü tabloid iddiaları 'kaynaklar, annesine küçük bir kız kardeşi için uzun zamandır yalvardığını söylüyor.' Bir bebeğin cinsiyeti en az 14 haftaya kadar bilinmemektedir, ancak genellikle 20'ye yakındır, bu noktada bir bebek yumruğu da inkar edilemez, sadece Holmes'a çok yakın kişiler cinsiyeti bilir ve bazı rastgele kaynaklar değil. Ayrıca, anonim “kaynaklar” Suri'nin bu konuda ne düşüneceğini nasıl anlar ki? Bu, bir konu hakkında imkansız bir içgörü miktarıdır.

Holmes Hamile Değil

Dedikoducu Polis Holmes'un bu hikayeyi 'iğrenç ve gerçek dışı' olarak nitelendiren bir sözcüsüyle konuştu. Bu tabloid ayrıca Mayıs 2019'da Holmes'un Foxx’un çocuğuna hamile ve o bebek hiç gelmedi, bu yüzden bu tabloid, Holmes ile ilgili sahte bir hamileliği ilk kez sergiledi. Daha Holmes'un son fotoğrafları bu tabloid'in iddia ettiği gibi 'bebek yumruğu' olmadığını gösterin, sadece rüzgârdı.

Tabloid Artık Kendini Kanıtladı

Baba-spekülasyonuna geri dönelim, çünkü tabloid düpedüz 'Katie, Jamie Foxx'tan beri kimseyle açık bir şekilde çıkmadı' diyor. Foxx'tan ayrıldığından beri, tabloid Holmes'un bir dizi yıldızla çıktığını iddia etti. Son zamanlarda tabloid şöyle dedi: Holmes, James Marsden ile çıkıyordu ama bu bebek makalesinde bu romantizmden bahsedilmiyor. Gazeteci, Holmes hakkındaki romantik yorumlarının tamamen spekülatif olduğunu istemeden itiraf etti.

Dedikoducu Polis Holmes'un aşk hayatıyla ilgili hatalı iddialar yüzünden bu tabloid'i defalarca bozdu. Holmes'un çıktığını söyledi. Mulholland Drive star Justin Theroux, Jennifer Aniston’ın onayıyla . İddiaya göre olduğunu doğruladı Instagram'da yeniden evlendi ama bu sadece saçmalıktı. Haziran ayında, tabloid onunla barıştığını söyledi. 'gerçek aşk , Chris Klien. Bu hikayelerin hepsi sahteydi çünkü Yeni fikir şimdi itiraf etti, Holmes alenen kimseyle çıkmıyor.

Bu tabloid tarafından sağlanan tek kanıt Holmes'un rüzgarlı bir fotoğrafı ve Suri'nin heyecanlandığını söyleyen bir kaynak. Bu hamileliğin kanıtı değil, bu yüzden Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozuyor.

Kaynaklar

  • Leslie Sloan, Katie Holmes Sözcüsü, 31 Ağustos 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.