Tatilde pek çok aile kavgaya karışır, ancak kraliyet ailesi bunu yaptığında, bu ilk sayfa haberleridir. Bir tabloide göre, Camilla Parker Bowles kavga ettim Kate Middleton İngiltere'nin bir sonraki kraliçesi kim olacak. Dedikoducu Polis araştırır.Kate And Camilla’nın ‘Cehennemden Gelen Tatili’

Göre Star , kraliyet ailesi 'cehennemden gelen Noel' e katlandı. Aile, salgın nedeniyle karantina altına almak zorunda kaldı, ancak bu, Bowles'ın Middleton'un 'kendisi ve Charles'ın üzerine atlamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceğini, böylece William'la Kral ve Kraliçe Eşi olabilmelerini' savunmasını engellemedi. 'Charles ve Camilla'ya karşı yenilenen halk tepkisi' Taç , Bowles 'Kate'in durumdan faydalandığını ve ateşe gaz döktüğünü düşünüyor.'Dedikoducu Polis bariz olanı not etmek için burada duraklayacak. Bu sayının kapağında kocaman sarı harflerle 'cehennemden tatil' ve 'Kate saray yemeğinden fırlıyor', muhtemelen arkasında 'gözyaşları, kavgalar ve çok kızgın bir kraliçe' bırakıyor yazıyor. Gerçek hikayenin ilk paragrafında şunu öğreniyoruz hiç Noel yemeği olmadı . Bu kapak, Bowles ve Middleton'ın kavga ettiğini ancak çok farklı bir hikaye ortaya koyduğunu düşünmenizi istiyor. bariz yem ve geçiş .

Camilla Parker Bowles 'Kötü Bir Üvey Annedir'

Kraliçe Elizabeth'in 'bu iki yetişkin kadının çocuk gibi davranmasına kızdığı' söylendi. Görünüşe göre Bowles ve Middleton arasında Zoom aracılığıyla barışı sağlamaya çalıştı ama geri tepti. 'İkisi de geri adım atmaya istekli değildi ve sonunda, Kate bıktı ve saldırdı.' İçeriden biri, Bowles'ın 'Kate'i arkasından küçümsediğini' ve 'William ve Kate'in evliliği hakkında utanç verici yalanlar yaydığını' söylüyor. Görünüşe göre Bowles, 'Kraliçe'nin ayakkabılarını kimin doldurması gerektiği konusundaki savaşta' hiçbir şeyden vazgeçmeyecek.Ne Kavga Etmek İçin Sebep Yok

Tüm bu hikaye, kavga edecek hiçbir şey olmadığı için saçma. Gibi Dedikoducu Polis defalarca söyledi, Prens William Prens Charles atlayamaz ve atlamayacak arka arkaya gelince, Middleton ve Bowles'ın kavga edecek hiçbir şeyi yok. Dahası, bu tabloid'in de itiraf ettiği gibi, Bowles kraliçe değil prenses kraliçesi olacak, bu yüzden onun için savaşacak bir unvanı yok.

Kasım'da, Star Kardeş dergisi National Enquirer buna son derece benzer bir hikaye yayınladı. Middleton ve Bowles kavga kimin kraliçe olacağı konusunda. Bu hikaye, Middleton'un 'sıradan' biri olduğu ve Bowles'ın sözde dedikodu yaydığı ve sadece Noel temalı bir boya kattığı gibi, makalenin çoğunu geri dönüştürdü. Bu sadece sahte bir hikaye değil. Bu bir orijinal olmayan sahte hikaye.

Royal Insight Yok

Dedikoducu Polis Kraliyet ailesini kapsadığı için sürekli olarak bu tabloid'i basıyor. Prens William ve Middleton’ın tahtı yönetmek çünkü şimdi bizimle birlikte söyleyin, Prens Charles, Prens William'ın değil, Kraliçe Elizabeth'in yerine geçecek. Bu tabloid ayrıca Middleton'ın annesiyle yaşamak hile skandalının ortasında, ama bu asla olmadı.Bu tabloid, Prince Charles ile Dük ve Düşes Cambridge arasındaki dramayı yıllarca destekledi, çünkü Middleton'un varlığıyla ilgili 2018 tarihli bir hikayeyi yayınladık. Prens Charles'ın Meghan Markle'ı sevmesini kıskandım . Bir saray kaynağı söyledi Dedikoducu Polis Prens Charles'ın birini diğerine tercih etmediğini ve Middleton'un kimseyi 'kıskanmadığını'. Bowles ve Middleton dövüşü hakkındaki bu hikaye, kraliyet ailesine dair hiçbir meşru içgörüsü olmayan bir tabloidden daha çok aynı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal'la Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.