Nadiren, magazin dergileri doğaüstü dünyaya girerler, ancak bir tabloid rapora göre Kanye Batı kendini klonlayacak. Bir Batı yeterli değil kim Kardashian ama aynı zamanda dünya. Dedikoducu Polis bilimsel bir mucizenin ne olacağını araştırır.'Bu Kabus Hiç Bitmeyecek mi?'

Buna 'yapılacak son derece Kanye işi' diyoruz Sıcaklık 'Touch The Sky’ın rapçisinin' kendini klonlamayı planladığını 'bildirdi. Sonra Başkan olamamak Amerika Birleşik Devletleri'nden tabloid, 'dünya hakimiyeti için yeni bir planı var: kendini kopyalamak' diyor. İçeriden biri, tabloid gazetesine 'Kanye, dehasını insanlara duyurmaktan çekinmiyor ve DNA'sını kullanarak yeni bir klon ordusu oluşturmak istiyor' diyor.West zaten gerekli adımları atıyor: 'Bilim insanlarıyla konuşuyor, maliyeti araştırıyor ve şu anda var olan iki tür insan klonlama hakkında her şeyi öğreniyor: üreme ve tedavi edici.' West, bilim adamına 'paranın amaç olmadığı' ve 'ölümünden sonra kendisini gezegende tutmanın onun görevi olduğu' konusunda güvence verdi. Makale, 'bir mini Kanye ordusu bu yıl kulağa o kadar tuhaf gelmiyor' diyerek sona eriyor.

Bravo

Ne hikaye Sıcaklık . Tabloidler her zaman anlatıyı oluşturur, ancak nadiren yapar Dedikoducu Polis masalları bu kadar vahşi gör. 'Yeni bir klon ordusu mu?' Harika şeyler.Bunun yanlış olduğunu gerçekten söylememiz gerekiyor mu? West hiçbir zaman kendini klonlamakla ilgilendiğini ifade etmedi ve dünya egemenliğine veya ölümsüzlüğe ilgi duymadı. 2020 seçim mağlubiyetini adım adım attı, ancak 2024 yılına kadar kendisinin oy kullanma yaşlı klonlarını yaratması bilimsel olarak imkansız olacaktı.

Birini Klonlayabilir miyiz?

İnsan klonlama mümkündür ancak bilim adamlarının insanları klonlamak için hiçbir nedenleri yok çünkü bu hem pratik değil hem de etik değil. West, üreme klonlama yoluyla kendini yeniden yaratacak olsa bile, en iyi durum senaryosu, West'in tam bir kopyası değil, ikiz bir versiyonuyla sonuçlanacaktı ve bu, işe yararsa belki de 10 denemede 1 olacaktı. West’in mirası çocukları ve müziği aracılığıyla sevecek, ancak bir klon ordusu .

sind Blake und Miranda, die ein Baby haben

Tabloid Batı'yı Umursamıyor

Bu hikaye, Batı'nın egosuna tuhaf bir saldırıdır. Her iki haftada bir bu tabloid, West hakkında başka bir düzmece hikaye yayınlıyor. Genellikle, klonlamadan ziyade evliliğine odaklanırlar.Sıcaklık Kardashian'ın gideceğini iddia etti bir çocuk evlat edinmek kocası olmadan ve sonra West'in ona ültimatom verdiğini söyledi: ' [Kris Jenner] veya ben . ' West, Kardashian’ın 40. doğum gününü Kris Jenner ile kutladı. Robert Kardashian'ın hologramı ama yeni bebek yoktu.

Bu klonlama hikayesi ciddiye alınamaz. Ne zaman bu tabloid, içeriden Batı'ya yakın olduğunu iddia ettiğinde, aynı sözde kaynakların kendisini klonlamak istediğini söylediğini hatırlayın.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.