Sahip olmak Justin Timberlake ve Jessica Biel Evliliklerinde Timberlake’in kendisiyle kötü tavsiye edilen halka açık flört etmesi yüzünden mücadele ediyordu. Palmer ortak yıldız? Bir tabloid, çiftin ikinci çocuğunun gelişinin bile Timberlake'in eylemlerinin neden olduğu yaraları iyileştirmeye yetmediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve çok ihtiyaç duyulan içeriği sağlayabilir.

Justin Timberlake, Jessica Biel İkinci Bebeğin Ardından Mücadele Ediyor

National Enquirer geçen yaz Justin Timberlake'in Jessica Biel ile olan evliliğini canlı tutmak için mücadele ettiğini bildirdi. Çiftin ikinci oğlunun doğumu bile Timberlake’in kararsızlığının acısını tamamen ortadan kaldırmaya yetmedi. Palmer aktris Alisha Wainwright, tabloid ısrar etti. Aslında, kaynaklar çıkış noktasına Timberlake'in 'titrek evliliğini yolunda' tutmak için 'zorlu bir savaşla karşı karşıya' olduğunu söyledi.Çift, olayın ardından birleşik bir kamu cephesi oluşturmuş olsa da, bir kaynak dedikodu yaptı: 'Bazı arkadaşları, Jessica'nın Justin'le sadece hamile olduğunu hissettiği için kaldığını söyledi - eğer zaten bilmiyorsa.' Çiftin ikinci çocuğunu taşıdığı için Biel’in hayatının “en mutlu dönemi” olması gereken şey, bunun yerine “yaşadığı en çok eziyet gören dönemlerden biri” idi, diye devam etti içerden. Aslında, kaynak, çiftin 'şu anki kötü şöhretli bölümün ardından bir bölünme bıyığının içine girdiği' konusunda ısrar etti.

ist George Clooney ein Vater

Devam eden koronavirüs salgını başladıktan sonra çift, 'iyi bir yere' geldikleri, ancak iyi zamanlar uzun sürmediği Montana, Big Sky'daki evlerine çekildi. Bunun yerine kaynaklar, eşlerin 'yalnız kilitlenme sırasında çekişmelerinin arttığını' bildirdi. Kaynak, 'Çok uzun zamandır birlikteler ve üzerlerinde ağırlık var' diye ekledi.

Biel Yeni Temel Kuralları Açıklıyor

Çift arasındaki güvensizliğin bir sonucu olarak Biel, Timberlake'i yere oturdu ve eğer evliliklerini kurtarmak istiyorsa ona uyması gereken bir kurallar listesi verdi. İçeriden biri, 'Artık hayatındaki her şey hakkında tamamen şeffaf olması gerekiyor,' diye açıkladı.

'Hâlâ haftada bir terapi görüyorlar - istisna yok ve ev işlerini paylaşırken ve ruhani yönleriyle daha uyumlu olurken harika bir ilişkiyi neyin sürdürdüğünü birlikte okuyorlar.' Timberlake ne kadar 'onun gerçekten değişmiş bir adam olduğunu kanıtlamaya' ne kadar uğraşırsa çalışsın, 'o geceyi her zaman karanlık bir bulut gibi asılı tutacaklarından' bu yeni kurallar 'tartışılamaz'.

İşte Bildiklerimiz

Korkunç homurdanmalara rağmen Enquirer Görünüşe göre Justin Timberlake ve Jessica Biel, magazin ısrarlarının çifte musallat olmaya devam ettiği olayı tamamen geride bıraktılar. Bu makalenin tamamında olması gereken tek gerçek, çiftin Phineas adında ikinci bir oğlu olmasıydı ve Timberlake bunu sonunda itiraf etti. üzerinde sanal bir görünüm Ellen DeGeneres Gösterisi . Yeni bebekle ilgili ipuçları geçen sonbaharda ortaya çıkmaya başladı ve çiftin arkadaşları kazara iyi haberin sızmasına izin verdi.

nicolas käfig frau alice kim

Bunun ötesinde, magazin gazetesinin diğer iddialarını destekleyen hiçbir kanıt yok. Bu tabloid, geçmişte Biel ve Timberlake’in evliliği söz konusu olduğunda hikayeyi birçok kez yanlış anladı, bu nedenle bu şaşırtıcı değil Dedikoducu Polis bu uzun hikayeye biraz şüpheyle bakacaktı. Bu çıkış, bir zamanlar Biel'in kocasıyla 'öfkeli' olduğunu iddia etti çünkü eski Britney Spears ile 'flört ediyordu' Instagram'da.

İki eski alevin çevrim içi olarak gerçekleştirdiği etkileşim 'flört etme' olarak sayılamazdı, bu yüzden hikayeyi çürütmüş olduk. Arkadaşlarının endişelendiğini iddia eden tabloid hikayesi de aynı derecede yanlıştı Biel ve Timberlake karantina altında savaşıyorlardı . İkisinin evliliği güçlü, ancak magazin dergilerinin bu gerçeğin yanlış olduğunu kanıtlama takıntısı var gibi görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire, Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçek Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

jett travolta wie ist er gestorben?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.