Vardır Justin Hartley oyuncu kadrosuyla kendisini 'yabancı' yaptı Bu biziz eski karısından boşanmasının aniden ortaya çıkması üzerine Chrishell Stause ? Bir tabloid, Hartley’in maaş müzakerelerini kendisiyle ekrandaki ailesi arasında sözde bir gerilim noktası olarak gösterdi. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdı ve bir sonuca vardı.Justin Hartley’in Boşanma Davası, 'Bu Biziz' Gerginliğine Neden Olan 'Maaş Talepleri'?

Göre National Enquirer , Justin Hartley kendi Bu biziz 'şöhret başını şişirdi ve maaşından şikayet etti' den sonra başrolde. Gazete gazetesi ayrıca Hartley geçen Kasım ayında 'karısı Chrishell Stause'u terk ettiğinde' oyuncu kadrosunun kırıldığını ve Günbatımı Satışı yıldız adına. Hartley, Kasım 2019'da Stause'dan boşanma davası açtı ve ikisi de o zamandan beri başka insanlarla çıkmaya başladı. Ne olursa olsun, Milo Ventimiglia'yı içeren oyuncu kadrosu, Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş Mandy Moore, Kara Panter Sterling K. Kahverengi ve Chrissy Metz, Hartley'nin onu 'kör etmek' için hatalı olduğuna inanıyordu.Justin Hartley, koyu renkli bir ceketle, eski karısı Chrishell Stause ile bej renkte kırmızı halıda duruyor.

(DFree / Shutterstock.com)Wer ist Maya Rudolph Eltern

Oyuncular birlikte dört sezonun ardından bir aile haline geldi ve şovdaki herkes Chrishell'i bu ailenin bir parçası olarak gördü. Justin'in onu kör ettiğini düşünüyorlar ve daha da kötüsü, eşinin desteği için onunla savaşıyor!

Magazin gazetesi 'birbirine sıkı sıkıya bağlı oyuncu kadrosu', 2018'de 250.000 $ 'a yükseldiği bildirilmiş olmasına rağmen Hartley'nin 'maaşı hakkında sızlandığı' iddiasına göre hala 'çileden çıkmış' oldukları için parayı 'özellikle hassas bir konu' olarak buldu. Casuslar 'çıkışa' Ne zaman Bu biziz başladı, maaşlar her yerdeydi, ”büyük isim yıldızları Milo Ventimiglia ve Mandy Moore'un, nispeten bilinmeyen iki aktör Hartley ve Chrissy Metz'in aldığı şeyi“ üç katına çıkardığı ”iddia ediliyor. Kaynak, 'Ama bir ekip olarak müzakere ettiler, böylece herkes aynı ücreti aldı,' diye ısrar etti.

Justin, sanki tam bir sezon geçiriyorlarmış gibi ödenmeleri gerektiğini söyledi. Ancak, hepimizin zorlu zamanlarda yaşadığımıza ve bununla başa çıkmaları gerektiğine inandıklarını söyleyen yardımcı yıldızları tarafından yönetilmedi!Dedikoducu Polisin Çekimi

Doğal olarak gölgeli bir tabloid gibi Enquirer yoktan drama yaratırdı. Justin Hartley ilk olmaktan uzak Bu biziz boşanmak için yıldız. Her ikisi de Mandy Moore ve Chrissy Metz boşandılar filme alırken Bu biziz , ancak kadınlardan hiçbiri alçıları “parçalamakla” suçlanmadı. Hartley’in boşanmasının oyuncu kadrosuyla hiçbir ilgisi olmadığı gibi, onlar da herhangi bir suç işlemeyeceklerdi. Hartley'in kişisel hayatı için kararları .

Justin Hartley, Chrissy Metz ve Sterling K. Brown kırmızı halıda fotoğrafçılara poz veriyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

ist William betrügt Kate

Hartley, kısa bir süre önce Chrishell Stause'dan boşanma davası açtığından bu yana yıl içinde ivme kazanan dedikodu ve söylentileri nasıl ele aldığından bahsetti. O ortaya çıktı Andy Radyo bir konuk olarak, 'Nerede olduğumdan gerçekten çok memnunum. Kariyerimden mutluyum, kişisel hayatımdan memnunum, sağlıklıyım, güvendeyim - bunların hepsi benim. Çok müteşekkirim.' İnsanlar dedikoduyu okumak ve 'bundan eğlence aldıkları' sürece hepsine inanmak isterse 'iyi' demeye devam etti. Ancak gerçek kişisel hayatı ile insanların gazetelerde okudukları arasında bir fark olduğunu vurguladı ve şöyle dedi:

Sanırım bu bölge ile birlikte geliyor. Ama aynı zamanda her zaman kamusal bir hayat yaşayacağım görüşüne sahip oldum, ama kişisel ilişkilerim konusunda çok özel olacağım.

Şüpheli ki, Enquirer Hartley’in rol arkadaşlarının onun hakkında ne düşündükleri bir yana, Hartley’in kişisel ya da profesyonel yaşamına dair gerçek içgörüleri var. Magazin gazetesinin aktörün maaş müzakereleri hakkındaki iddialarını doğrulamanın veya çürütmemizin bir yolu olmasa da, satış noktasının kendisi tarafından tanımlandığı şekliyle 'birbirine sıkı sıkıya bağlı' oyuncu kadrosunun, eğer olsaydı, Hartley'in sözde maaş talepleri tarafından 'çileden çıkarılması' pek olası görünmüyor. ilk etapta o iddia edilen taleplerde bulunmuştu.

Warum hat sich Russell Wilson scheiden lassen?

Dedikoducu Polis daha önce bu tabloid’in kardeş çıkışını çürüttü Yaşam tarzı yanlış iddiası için Hartley, eski karısı Chrishell Stause'u aldatmıştı. Magazin, iddiaları için hiçbir kanıt sunmadı, bunun yerine bilinmeyen ve doğrulanmamış bir 'içeriden' sözüne dayanıyordu. Bu, nihayetinde makalenin basılmasına yol açan skandal raporu desteklemek için yeterli kanıt olmaktan uzaktı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.

Margot Robbie und wird Schmied