Güzel kadın star Julia Roberts geçen yüzyılın en başarılı oyuncularından biridir. Filmi Notting Hill Ünlü bir aktrisin gözden uzak kalmaya çalışırken verdiği mücadeleyi anlattı. Bir tabloid, kendisinin de aynısını yaptığını ve şu anda kocasından kaçmak için New York'ta saklandığını iddia ediyor. Danny Moder . Dedikoducu Polis araştırır.

Julia Roberts 'New York'a Uçuyor'

Göre Yeni fikir , Roberts ve Moder bir arada değiller 'ya da mola verdikten sonra Hawaii'de tatil , suratsız göründüğü yerde. ' Roberts, 'New York’un Gramercy Parkı’nda görüldü… ama Danny hiçbir yerde görünmüyordu.' Bir kaynak, magazin gazetesine 'tatil boyunca New York'ta kocası olmadan olsaydı işler iyi görünmüyor' diyor.İçeriden biri, Roberts'ın Gramercy Park'ta 'saklandığı yer' olan bir dairesi olduğunu söylüyor. Roberts, sözde diziyi kendisine saklıyor ve 'geri dönüş olmayana kadar işlerin ne kadar kötü olduğunu arkadaşlarına söylemeyecek.' Makale, 'çatı katı pedinin yaklaşık 6 milyon dolar değerinde olduğunu', yani en azından 'rahatlıkla yaralarını yalıyor' diyerek sona eriyor.

Fotoğraf Çok Eski

İddiasını desteklemek için, Yeni fikir New York'ta saklanıyormuş gibi siyahlar içinde yürüyen Roberts'ın bir fotoğrafını bastırdı. Sağlanan fotoğraf yeni değil aslında 2015'ten . Maske takmadığı için yeni olmadığını anlayabilirsiniz. Hawaii'de Roberts'ın bir sürü fotoğrafı var, ancak bu raporun ötesinde New York'ta saklandığına dair bir kanıt yok.

Ist Katie Holmes schwanger?

Dahası, Roberts 'işlerin ne kadar kötü olduğunu arkadaşlarına söylemezse' nasıl olur? Yeni fikir bir sorun olduğunu biliyor musun? Gazetenin kendi mantığına göre, sadece Roberts ve Moder herhangi bir dramayı bilecek ve ikisi de bu tabloid ile konuşmayacak. Bu tabloid, bir evliliğin dağıldığının kanıtı olarak eski bir fotoğrafı kullanıyor gibi görünüyor, ancak gerçekte ikisi iyi gidiyor.

İlk Sahte Roberts Hikayesi Değil

Bu tabloid, Moder ve Roberts hakkında sürekli olarak yanlış raporlar yayınlıyor. Bu 'ya ya boz ya' Hawaii gezisi tarafından yakalandı Dedikoducu Polis geçen ay çılgınca yanlış olduğu için. Tabloid, Roberts'ın kocasından ayrıldığına dair kanıt olarak tek başına yürüyen bir fotoğrafını kullandı. Richard Gere'den bir bebek istedim .

Roberts hakkındaki hikayesini de çektik. Moder'ı evden atmak . Bu tabloid'in inanacağınız şeyin aksine, Moder ve Roberts 19. evlilik yıldönümlerini dört gözle beklerken gayet iyi gidiyorlar. Bu tabloid, hayatına dair hiçbir fikri olmadığı için güvenilemez.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Hat Tom Cruise die Scientology-Kirche verlassen?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırmak

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.