Oldu Jon Stewart Ciddi bir film yapımcısı olarak kendisini 'yeniden keşfetme' girişimlerinin, son filminin cansız performansından sonra başarısızlıkla sonuçlandığı 'ezilmiş', Dayanılmaz ? Bir tabloid, salgının siyasi hicivin yayınlanmasındaki olumsuz etkisinin eski Günlük Gösteri ev sahibi 'sinirli' hissediyor. Dedikoducu Polis iddiaları inceledi ve aksine bir dizi delil buldu.

Jon Stewart’ın Kariyer Hayal kırıklığı

National Enquirer geçenlerde, Jon Stewart’ın “bir sonraki Steven Spielberg” olma hayalindeki bir dizi başarısızlığın, Stewart’ın hayal kırıklığına uğrayarak “başarısız” olduğunu bildirdi. Bir kaynak, 'Saygın, ciddi bir film yapımcısı olarak görülmek istiyor, ancak bir komedyen veya talk-show sunucusu olarak gördüğünden daha fazla engele çarptı' dedi.Trisha Yearwood Gewichtsverlust Diät

'İçeriden öğrenenler' Stewart'ın son yaratıcı girişiminin ardından 'kokuşmuş' olduğunu söyledi. Dayanılmaz , 'vasat incelemelerle' karşılandı ve yaz boyunca kendini izleme başına ödeme ve akış hizmetleriyle sınırlamak zorunda kaldı. koronavirüs pandemisi . Kaynak, 'Jon için bir yıllık bir çalışmayı temsil ediyordu ve neredeyse gelip birkaç gün içinde gittiğinde rüzgarı yelkenlerinden aldı,' diye açıkladı kaynak, 'Deneyim onun için çok zordu!'

Şimdi, içeriden birileri fısıldadı, Stewart 'başlatmak ve onu film yapım hedeflerini gerçekleştirmek için yoluna sokmak için başka bir proje aramakta zorlanıyor.' Ancak 'hırslı Jon' için herhangi bir projenin işe yaramayacağını söylüyorlar. 'Parmaklarını şıklatıp istediği herhangi bir TV projesini alabilirdi ama gözünü çok daha yükseğe dikiyor.'

Siyah takım elbiseli John Stewart, Emmy Ödülleri

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Film endüstrisinde yaratıcı bir güç olduğunu kanıtlamak istediği için televizyona geri dönmek için milyonlarca dolardan uzaklaştı!

Dedikoducu Polisin Çekimi

Bir tabloid ne kadar yanlış olabilir? Jon Stewart’ın kariyeri kesinlikle değil flopping, ancak prizin iddiaları eski Günlük Gösteri sunucunun televizyona geri dönmeyeceği tamamen yanlış olduğu kanıtlandı. Stewart kısa süre önce devasa bir Apple TV + ile çok yıllık sözleşme güncel olaylar gösterisi için. Stewart sadece dizinin ana koltuğuna geri dönmekle kalmayacak, aynı zamanda dizinin baş yapımcısı da olacak. Adı henüz yayınlanmayan yeni şov birkaç sezon boyunca yayınlanacak, yani Stewart en azından önümüzdeki birkaç yıl boyunca küçük ekrana geri dönecek.

Ayrıldıktan sonra Günlük Gösteri , Stewart çoğunlukla 11 Eylül ilk müdahale ekiplerini ve savaş gazilerini savunmaya odaklandı. Daha geçen Aralık ayında, Stewart Bronz Madalyon ile onurlandırıldı , 11 Eylül'ün aileleri ve kurbanları için yıllarca süren savunuculuğu nedeniyle New York City'nin verdiği en yüksek sivil ödül.

Günlük giyimli Jon Stewart itfaiyeciler, polis memurları ve 11 Eylül

(bir katz / Shutterstock.com)

Wie groß ist Ariana Grande?

Açıkça görülüyor ki, Stewart'ın 'yeni Steven Spielberg' olmaktan başka ilgi alanları vardı, bu da çıkış noktasının Stewart'ın filminin ılık karşılamasına inanması daha da zorlaştığı yönündeki iddialarına neden oluyor. Ve bir yıl boyunca yayınlanan ve birçok filmin ve TV şovunun gösterildiği bir filmin cansız performansı belirsiz süreler için geri itildi , muhtemelen Stewart için o kadar önemli değil. Bu tabloid ve onun doğrulanmamış anonim kaynakları, açıkça Stewart'ın hayatına dair fikirlere sahipti. Kimsenin araştırmayacağını umduğu bir yalanı söylüyordu. Çok kötü Dedikoducu Polis her zaman durumda.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney’nin Amal’dan Kaçtıktan Sonra ‘Rocks’ Evliliği?

Lori Loughlin’in Hapishane Deneyimi: Şimdiye Kadar Nasıl Gidiyor?

Kate Middleton, Prens William'ı İlişki İddiası Ortağıyla Temasa Devam Etti mi?

Wer ist Zendaya aus 2019

Rob Lowe’un Karısı Kimdir? Sheryl Berkoff Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Baldwin Aile Ağacı: Alec Baldwin'den Hailey Bieber'a Herkes

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.