Dır-dir Amber Heard bir yıldız olacak Karışık remake? Bir rapor inanıyor Johnny depp , hala bir karmaşa içinde olan devam eden mahkeme savaşı aile içi taciz iddiaları üzerine, Disney'in Heard ile çalışıp onunla çalışmayacağı için öfkelidir. Dedikoducu Polis araştırır.

Depp'in Derisinin Altına Almak

Göre National Enquirer , Disney, Amber Heard'ı bir rol için düşünerek '[Johnny Depp] 'i tekmeledi'. İçeriden öğrenenler, Heard'ın, stüdyonun yakında çıkacak olan canlı aksiyon yeniden yapımında masal kahramanı Rapunzel'i oynayacağı bildirildiğini söyledi. Karışık . ' Bir kaynak, 'Amber için bir Disney resmi için yarışmak en büyük hakarettir ... özellikle de şirketin adından milyonlarca dolar kazandığına inandığı için.' Dedi.Dedikoducu Polisin Çekimi

Heard'ın görüşmelerde olduğu etrafında dolaşan bir söylenti olduğu için oyuncu kadrosu haberleri doğru olabilir. yıldız Karışık yeniden yapmak . Bununla birlikte, bu film resmi olarak ilan edilmedi ve herhangi bir oyuncu seçimi kararı kamuoyuna açıklanmadı. Disney, kataloğunda neredeyse her animasyon filmin canlı aksiyon uyarlamalarına sahiptir, ancak bir Karışık remake. Bu film yıllarca prodüksiyona bile girmeyecekti, bu yüzden bir oyuncu kadrosu hakkında spekülasyon yapan herhangi bir hikaye biraz erken değil.

Artı, bu söylenti aynı kaynaktan geliyor Görüşmelerde olduğunu duydum içinde olmak Yıldız Savaşları , Karayip Korsanları , Fantastik Dörtlü ve bir Disney prensesi olun. Duydum bu serilerden herhangi birine henüz katılmadı, bu yüzden bu hikayeyi en ufak tefek ayrıntıyla ele almak en iyisidir. Disney, oyuncu kadrosuyla ilgili haberlerini asla böyle bir kaynak aracılığıyla yayınlamaz. Canlı aksiyon ne zaman ve ne zaman Karışık oyuncu kadrosu oluşturuldu, bununla ilgili haberleri şuradan göreceksiniz: ŞU veya Son teslim tarihi ama değil National Enquirer .

Ayrıca, Depp’in Karayip Korsanları Franchise'ın Heard ile ilgisi olmayabilir. Filmleri gördü azalan gişe dönüşleri ve onun hakkında çok sayıda hikaye var profesyonel olmayan davranış sette. Bu Enquirer hikaye, muhtemelen hiçbirinin olmadığı bir drama yaratmak için çok fazla spekülasyon kullanıyor.

Diğer Sahte Depp Hikayeleri

Bu hikaye, Depp ve Heard arasında devam eden mahkeme savaşını, Karışık . Bu, magazin gazetesinin ilk kez devam eden Heard-Depp dergi satmak için skandal. Dedikoducu Polis Geçenlerde Depp’in kariyer bitti Heard’ın kötüye kullanım iddiaları yüzünden. Heard ve Depp arasındaki durum kesik kesik bir durum değil. Bu karmaşık, ciddi ve henüz herhangi bir yasal sonuca varmadı, bu yüzden Depp’in kariyerinin bittiğini söylemek tam bir hikaye anlatmıyor.

The Enquirer ayrıca Depp'in iflas etmek İngiltere'deki bir davayı kaybettikten sonra, ancak çok başarılı bir kariyeri sayesinde hala bankada milyonları var. Ayrıca Depp hakkında çok garip bir hikaye yayınladık go-go dansçısı ile evlenmek Rusya'da bu tamamen yanlıştı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Johnny Depp’in Fransız Köyü Neden Tekrar Listelenebilir?

Rapor: 'Hollywood Tersine Döndü' Johnny Depp

Amber, Johnny Depp'in Yatağında Gerçekten Kaka Duydu mu?