Are Yonga ve Joanna Gaines üzerinde sorunlar yaşamak Sabitleyici Üst yeniden başlatılsın mı? Bir tabloid, eşlerin ev makyaj şovunun setinde 'boynuzları kilitlediklerini' iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.

'Fixer Upper?' Sisteminin Yeniden Başlamasıyla Gerilimler Yükseliyor

Göre National Enquirer sette gerginlikler yüksekti. Sabitleyici Üst yeniden başlatılır ve içeriden öğrenenler, Chip ve Joanna Gaines'in ilişkilerinin biraz onarılması gerektiğini iddia eder. İçeriden biri sette 'mücadele' olduğunu belirtiyor. Kaynak, 'Her şey hakkında tartışıyorlar ve Joanna’nın kalbi bunda görünmüyor,' diye devam ediyor.Joanna Gaines Baştan beri gemide değil miydi?

Gazete, emlak ikilisinin devasa Magnolia yaşam tarzı markaları ve yeni ağlarını kişisel hayatlarıyla aynı anda dengelemeye çalışırken öncelikleri üzerinde anlaşamadıklarını ortaya koyuyor. 'Joanna ve Chip, orijinal dizilerini bıraktı çünkü bu onları dağınık bıraktı ve aileleri için az zamanları oldu' diye açıklıyor içeriden. Kaynak ekliyor, 'Kendi ağı olsa bile bu yeniden başlatmayı kendisiyle konuşmasına izin verdiğine inanamıyor.'

İsimsiz muhbir, Joanna'nın 'kendi fırınını' istediğini ve şimdi 'bunalmış' hissettiğini ve bu da eşlerin her zaman 'kafa karıştırmasına' yol açtığını iddia ediyor. 'İlham almadı veya motive edilmedi. Sadece hareketlerden geçiyor. Chip, kötü bir spor olduğunu düşünüyor, ancak tamamen sınırlara dayanıyor ve başka bir TV dizisine geri dönmeyi asla kabul etmemeyi diliyor ”diye açıklıyor içeriden. Hikaye, isimsiz bir kaynağın, arkadaşların ve ailenin 'onları hiç anlaşmazlık içinde görmediklerini' iddia etmesiyle sona eriyor.

Kazanların düzeltilmesi Gerekmiyor, Ama Bu Hikaye Var.

'Düzeltilmesi' gereken tek şey bu sahte rapordur. Dedikoducu Polis tabloid ne iddia ederse etsin, Chip ve Joanna Gaines'in realite sitcomlarının yeniden başlatılması için kavga etmediklerini doğrulayabilirler. Daha güvenilir bir kaynak, eşler için bir temsilci, sahte makaleyi reddeder. Ayrıca Joanna, yakın zamanda kocasını doğum gününü kutladı ve Instagram'da Chip'i onurlandıran dokunaklı bir gönderi paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Joanna Stevens Gaines (@joannagaines) tarafından paylaşılan bir yayın

Joanna'nın 16 yıllık kocası hakkında paylaştığı tatlı sözlerden, Dedikoducu Polis çiftin birbirlerinin boğazında olduğundan şüphe ediyor. Ancak, biz gerçekten şaşırmadık Enquirer Makalenin aylar önce benzer bir anlatıyı öne sürmesinden bu yana yanlış anlatımı.

Blake Shelton und Gwen Stefani haben ein Baby bekommen

Chip ve Joanna Gaines Hakkında Daha Fazla Yanlış Rapor

Ağustos ayında, aynı yayın Chip ve Joanna Gaines'in çekişme yeniden başlatma için Sabitleyici Üst , bu da ağları Magnolia'nın lansmanında engellere neden oluyordu. Dedikoducu Polis Gecikmenin koronavirüs salgını nedeniyle olduğunu açıklığa kavuşturan çift için bir sözcü ile görüştükten sonra anlatıyı bozdu.

Dedikoducu Polis Joanna'nın da canlı Chip’in ücretsiz harcama yöntemleri üzerinden. Açıkçası, dergi, eşlerin ya birbirleriyle kavga ettiğini ya da markalarının acı çektiğini iddia etmeyi seviyor. Bununla birlikte, bu dolandırıcılık iddiaları ifşa edilmeye devam edecek Dedikoducu Polis .

Gossip Cop'dan Daha Yeni

Drew Scott, İkiz Jonathan'ı Düğün 'Boşanmış Anne' Zooey Deschanel?

Kelly Clarkson Sunağa Koşuyor, Prens Charles Limbo'da ve Daha Fazla Günlük Dedikodu Yapıyor

Katie Holmes Gizlice Evli ve Emilio Vitolo ile Konuşan Bebekler?

Brad Pitt’in Poposu Çok Fazla Fast Fooddan Sarkıyor mu?

warum Blake und Miranda geschieden

Bu tatlı kızın kim olduğunu tahmin edebilir misin?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.