Abilir Jimmy Kimmel Kariyeri tehlikede mi? Bir tabloid, bazı eski korkunç eskizlerin gece geç saatlerde sunucuyu rahatsız etmek için geri geldiğini ve ABC'nin aktif olarak yenisini aradığını söylüyor. Dedikoducu Polis gerçek hikayeye sahip.

Korkunç Eskizler Kamu İncelemesine Neden Oluyor

Kimmel, geçtiğimiz günlerde kara suratlı komedi skeçleri için sıcak su içindeydi. Adam Gösterisi . Özür diledi bu videolar için 'utanç verici' olarak adlandırılıyor. Kimmel, o zamandan beri 'geliştiğini ve olgunlaştığını' söyledi ve pişmanlık duyduğu bir gecikme olan kendisine karşı nasıl kullanılabileceği için şimdiye kadar özür dilemekte isteksiz olduğunu söyledi.National Enquirer bu halka açık özrü, kariyerinin sona erdiğini iddia etmek için kullanıyor. Magazin gazetesi onu 'rezil' olarak nitelendiriyor ve yaz aylarında televizyondaki yokluğunun kalıcı olabileceğini söylüyor. Anonim ve belirsiz bir şekilde adlandırılan 'kaynaklar' a göre, 'ABC yöneticileri ... zaten bir yedek arıyorlar.' İlk seçimleri Melissa McCarthy, Kevin Hart, Dwayne “The Rock” Johnson ve Ryan Seacrest.

Bu Değiştirmelerin Hepsi Oldukça Meşgul

Gece geç saatlerde TV sunucularının nadiren başka projeler yaparken görülmesinin bir nedeni vardır: bu tam zamanlı bir iştir. Burada listelenen herkesin şu anda katılması gereken son derece dolu proje plakaları var ve gece geç saatlerde bir talk show'a ev sahipliği yapmak her filmin ve diğer TV şovlarının bırakılmasını gerektiriyor ki bu son derece düşük bir ihtimal. Hart, çok sayıda skandalın konusu ayrıca, ağ skandalsız bir ev sahibi isterse tuhaf bir seçimdir.

Kimmel Yıllarca Kalacak

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen sahte olduğunu biliyor. Ağustos 2019'da Kimmel, üç yıllık uzatma şovunu en az 2022'ye kadar sunması ve prodüksiyonu için ABC ile birlikte. neredeyse Emmy Ödülleri'ne ev sahipliği yapıyor 20 Eylül'de. Kimmel, yeminli düşmanı Matt Damon ile komik bir eskizde açıkladığı ailesiyle vakit geçirmek için şu anda yaz tatilini yapıyor.

Wer ist Bobby Flay Dating 2017

Bu, Bu Derginin İlk Sahte İptali Değil

Bir sürü hile ve bebek söylentileri arasında, Enquirer bu sahte iptal hikayelerini yayınlayacak. İddia etti Ray Donovan iptal edilmişti çünkü yıldız Liev Schreiber, dizinin New York'a taşınmasını talep etti. Bu yer değiştirme talebi bir efsaneydi ve iptalin nedenleri hala bilinmiyor.

Bu baharın başlarında, tabloid şöyle dedi: Amerikan İdolü oldu düşük derecelendirmeler nedeniyle iptal edildi , ancak seçimler şu anda yirminci sezonu için devam ediyor. Konuşma doğrama bloğundaydı İddiaya göre Drew Barrymore Gösterisi , ancak her iki şov da şu anda, kolay CBS iptali kapsamından uzakta, sendikasyon halinde. Michael Strahan'ın kovuldu GMA Kelly Ripa'nın tasarladığı bir darbede, ama yine de gündüz programında bir fikstür.

Jimmy Kimmel, yıllarca gece geç saatlerde televizyonda bir fikstür olarak kalacak. Geçmişini inkar etmiyor ve şimdi barışmaya ve yoluna devam etmeye çalışıyor. Kimmel’in kariyeri henüz bitmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.