Yeni bir rapor şunu iddia ediyor: Jennifer Lopez başkan adayı. Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atmaktır. İşte bildiklerimiz.Jennifer Lopez Başkan mı?

Geçmişte, siyaseti çok ciddiye aldı ve bir tür ofis için koştu. Göre National Enquirer 'Bloktan Jenny' şarkıcısı, Joe Biden’ın açılış törenindeki sürükleyici performansının ardından artık siyasete karşı bir zevk geliştirdi.Bir kaynak, 'Jennifer dünyanın en güçlü yıldızlarından biridir, ancak Washington D.C.'de hissettiği güce kıyasla deneyimlediği hiçbir şey yoktur' diyor. Tipster, Lopez'in 'D.C.'de çok daha fazla zaman geçirmeyi planladığını - siyasi meselelerle daha fazla ilgilenmesini beklediğini' ekliyor.

Jennifer Lopez Önce Bir Şovmen

Dedikoducu Polis Jennifer Lopez'in siyasete fazla dalmayı planladığına inanmıyor. The Selena aktris bu konuda başkanlık veya herhangi bir ofis adaylığından bahsetmedi. Şarkıcının açılıştaki performansı çok etkileyici olsa da Lopez en iyi yaptığı şeyi yapıyordu: şarkı söylemek. Eski Başkan Trump'ın görev süresi boyunca, şovmen, platformunu belirli politikalar aleyhinde konuşmak için kullandı. Super Bowl LIV için gösterdiği performansın ardından şarkıcı, gösterinin arkasındaki siyasi mesajı daha da açıklamak için sosyal medyaya gitti.“Kızlarımın, küçük kızların benimle ve dünyanın her yerinde sahnede olmasını istediğim tek şey seslerini nasıl kullanacakları ve oldukları her şeyle nasıl gurur duyacakları. Başkaları duvar örmeye, bizi dışarıda tutmaya veya bizi kafeslere koymaya çalışabilir. Hepimizin birlikte bu güzel ülkeyi gerçekten harika yapan şey olduğunu fark etmekten gurur duyuyoruz. ' şarkıcı yazdı .

J.Lo Zaten Meşgul

Jennifer Lopez de yoğun kariyeri ile dolu. Oyuncu olacak Josh Duhamel'in karşısında oynadığı yaklaşan romantik komedide Shotgun Düğün Hem de Netflix’te çalışmak Anne .

İle ilgili olarak Enquirer , Dedikoducu Polis Geçmişte bizim tarafımızdan kaç kez çürütüldüğü düşünüldüğünde, magazin dergisine şüpheyle yaklaşıyor. Aylar önce, gazete Jennifer Lopez'in Alex Rodriguez'in bir iş bulması gerektiğini söyledi . Aynı çıkış, Lopez'in de Rodriguez’in kilo almasından tiksinti . Dedikoducu Polis O zamanlar bu saçma raporları bozmuştu ve görünen o ki, tabloid Lopez'in ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor