Bir tabloid rapor ediyor Jennifer aniston yeni bekar arkadaşına aşık olmuş olabilir Jason Sudeikis . Dedikoducu Polis raporu araştırır. İşte bildiklerimiz.

Jennifer Aniston, Jason Sudeikis'e Yaklaşıyor mu?

'Jen’s Got A New Man' adlı makalenin başlığını şu şekilde okur: Kadınlar Günü . Çıkış, Aniston'ın uzun süredir arkadaşı için 'nihai rahatlık' olduğunu kanıtladığını söylüyor ve Biz Değirmencileriz başrol oyuncusu Jason Sudeikis ondan sonra yakın zamanda Olivia Wilde'dan ayrıldı . Dergi, aktörün Wilde ile olan ayrılığının sersemlemiş olduğunu ortaya koyuyor. söylendiğine göre Harry Styles ile çıkıyor . Kaynaklar, Sudeikis'in uzun süredir arkadaşı olan Aniston'a 'kalbini döktüğünü' söylüyor.'Jason ve Jennifer bir süredir arkadaştılar, ancak Jason’ın bu zorlu ayrılığı onları gerçekten bağladı. Jen, Olivia ve Harry’nin ilişkisiyle ilgili haberler başladığından beri onu arıyor. İlk başta ona bu konuda danışmanlık yapıyordu, ama son zamanlarda gözyaşlarından çok daha fazla gülme oldu. Aralarında gerçek bir kıvılcım var ”diyor içeriden biri. Başka bir muhbir, Aniston'ın 'tekrar birine açılmaya' hazır olduğunu iddia ederken, bir başkası Aniston ve Sudeikis'in hayatlarındaki herkesin, ikisi birlikte giderse heyecanlanacağını söylüyor.

Başka bir kaynağa göre, Aniston ve Sudeikiler 'birbirleri için mükemmeller' ve 'birlikte çalıştıklarında her zaman özel bir bağları olduğunu inkar etmek mümkün değildi.' Sudeikis'e yakın bir başka haberci, Korkunç Patronlar yıldız 'Olvia onu terk ettikten sonra yavaş yavaş hayata dönüyor ve hepsi Jen sayesinde.' Kaynak ekliyor, 'Sanırım Jen ile tamamen bir romantizm keşfeder, kabul edelim, delirmemesi gerekir. Jason için son birkaç ay ne kadar zor olsa da, onun belki de kader olduğu fikrine gelmeye başlıyor. '

Tipster şu sonuca varıyor: Arkadaşlar yıldız nihayet buluşmaya hazır, Sudeikis bekar olmasaydı 'uygun bir bekarın onu kapması uzun sürmezdi'. 'Şimdi,' diye açıklıyor içeriden, 'arkadaşlıklarının başka bir şeye dönüşüp dönüşmeyeceğini görmek için her ikisi de doğru zamanda doğru yerde olduklarını hissediyor.'

Dedikoducu Polis Kararı

Yani çift birlikte mi? Yoksa dergi sadece ikisinin çıkma ihtimali olduğunu mu ima ediyor? Tabloid, başlangıçta Jennifer Aniston'ın Jason Sudeikis adında 'yeni bir adamı' olduğunu iddia ediyor. Yine de çıkış, manşetinden geri adım atıyor ve eski oyuncuların çıkması gerektiğini öne sürüyor. Bu tek rapor değil Dedikoducu Polis Aniston ve Sudeikis'in birbirleriyle romantik bir ilişki içinde olduklarını iddia edenleri araştırdı. TAMAM MI! son zamanlarda arkadaşların olduğunu iddia etti ikisini aşka bir şans vermeye çağırmak bir kardeş yayın yaparken, Yaşam tarzı Sudeikis'in Aniston'ın çıkmayı düşündüğü bekarlardan biriydi . Bu hesapların hiçbiri doğru değildi, ki Dedikoducu Polis son rapor için de aynı olduğuna inanıyor.

Olivia Wilde iken ilerlemiş olabilir , İnsanlar Sudeikis'in ayrılığından mahvolmuş uzun zamandır partnerinden ama eski çiftin harika bir ebeveynlere dönüştüğünü. Sudeikis'in gelecekte herhangi bir zamanda devam edip etmeyeceğini kesin olarak söylemek için henüz çok erken, ancak Jennifer Aniston ile olacağından şüpheliyiz.

Bunlara ek olarak, Kadınlar Günü en güvenilir kaynak değil. Gazeteci geçtiğimiz günlerde Jennifer Aniston'ın Brad Pitt ile nişanlandığına dair ipuçları düştü . Bundan önce dergi, Pitt’in kızı Shiloh’un babası ve Aniston'ın yanına taşınmak . Şimdi, magazin dergisi Aniston'ın Sudeikis'in ruh eşi olabileceğini mi söylüyor? Dedikoducu Polis en iyi okuyucuların bu saçma hikayelere inanmamaları olduğunu düşünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.