Are Jennifer aniston ve Jason Sudeikis olacağı varmış? Bir tabloid, ikisi arasında arkadaşlıktan daha fazlası olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte bildiklerimiz.

Bekarlar, Ama Ruh Arkadaşı mı?

Göre TAMAM MI! Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis'in şu anda bekar olmasının nedeni kader olabilir. Aniston ve Sudeikis birkaç filmde birlikte rol aldı, bunlardan biri Değirmencileriz , ikisinin karakterlerinin sonunda bir araya geldiği yer. Son zamanlarda Sudeikis açıklandı nişanını bitirdi uzun zamandır ortağı Olivia Wilde ile. Bu nedenle, çıkış, iki eğlencenin arkadaşlarının onları romantizmi denemeye çağırdığını söylüyor. Bir arkadaşı “Jennifer her zaman Jason'ın onu başka hiç kimsenin yapamayacağı şekilde güldürdüğünü söylüyor” diyor.İçeriden biri, Sudeikis'in ana odağının iki çocuğunu Wilde ile birlikte ebeveynlik yapmak olmasına rağmen, uzun süredir sıcak ve belirsiz duygular beslediğini ortaya koyuyor. Arkadaşlar aktris. Kaynak, 'Ah, Jason ona çıkma teklif etmeyi çok isterdi' diyor ve onu geride tutan tek şeyin sağlam arkadaşlıklarını mahvetme potansiyeli olduğunu ekliyor. 'Ama yakın çevrelerindeki pek çok insan birbirleri için mükemmel olduklarını düşünüyor ve toprağın düzenini öğrenmek için zaten öpüşme sahneleri yapmışlar,' diye sonlandırıyor kaynak.

Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis çıkıyor mu?

Bununla birlikte, magazin dergisi okuyucularını cezbetmek için klasik bir yem ve geçiş yaptı. Başlık, Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis'in 'olması gereken' olduklarını açıklıyor, ancak hikaye yalnızca 'arkadaşların' ikisinin birlikte olması gerektiğini önerdiğini iddia ediyor. . Artı, Sudeikiler sadece bekardı Bir aydır, aktörün yeni bir ilişkiye geri dönmeye çalıştığından şüpheliyiz. Şu anda Ted kement yıldızın önceliği çocuklarıdır. Anison'a gelince, aktrisin odak onun kariyeri üzerineydi 2018'de Justin Theroux'dan boşandığından beri.

Jennifer Aniston’ın Aşk Hayatı Hakkındaki Gerçek

Sanki magazin dergileri, aktris bekar olmaktan mutlu olduğunda Jennifer Aniston'ı biriyle ilişkiye sokmaya niyetli gibi görünüyor. Örneğin, TAMAM MI! Aniston'ın hala Theroux'da takılı kaldım geçen aralık. Dedikoducu Polis İkisinin arası iyi olduğundan ve aktris hala eski eşine takılmadığı için anlatıyı çürüttü.

Eylül ayında aynı dergi, Aniston'ın Meksika'ya gizli bir geziye gitti Brad Pitt ile. Bu hikayeyi açıklığa kavuşturmak zor olmadı çünkü magazin dergileri aynı zamanda eski çiftin tekrar bir araya gelmesine dayanıyordu. Dedikoducu Polis vardır birkaç kez vurguladı ikisi tekrar bir araya gelmeyecek. Derginin sicili çok zayıf olduğu için, bu son hesabı da ciddiye almamak en iyisidir.

Selena Gomez ist sie schwanger

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Sind die Kardashianer pleite?

Justin Ryan Simpson kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın En Küçük Oğlu

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.