Are Beyonce ve Jay z 'bitmiş'? Kısa süre önce bir tabloid, Hawaii'de bir 'erkek çocuk hafta sonu' sırasında New York City rapçisinin nikah yüzüğü olmadan fotoğraflarını yayınladı. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdı ve gerçekte neler olup bittiğine dair daha net bir resim çizebildi.Beyonce, Jay-Z 'Bitti mi?'

Kadınlar Günü Rapçi Hawaii'de nikah yüzüğü olmadan tespit edildikten sonra Beyonce ve Jay-Z için cennette sorun olabileceğini öne sürdü. İçeriden öğrenenler, Beyonce'nin “başıboş dolaşan” kocasının çocuklarla Hawaii'ye yaptığı bir yolculuk için “serbest bırakılmasına” karar verdiğinde “aklını kaçırmış olması gerektiğini” söyledi. Çıkış, Jay-Z'nin birkaç çekiminde rapçinin nikah yüzüğü olmadan yer aldığını belirtmek için hızlıydı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Beyonce tarafından paylaşılan bir gönderi? (@beyonce)

Brad Pitt und Jennifer AnnistonDergi, 'ikisinin ayrı zaman geçirdiğini' ve çiftin 'kalıcı bir durum olup olmadığını söylemediğini' söyleyen sözde 'arkadaşlar' a atıfta bulunarak, çiftin çoktan ayrılmış olabileceğini ağır bir şekilde ima etti. Doğal olarak, tabloid çiftin Beyonce albümünün aldatma skandalından bahsediyor, Limonata , gün ışığına çıkarıldı.

Nadiren Birbiri Olmadan Görülen - Kaynak

İçeriden biri, 'Aldatma iddialarıyla vurulduklarından beri, Jay'i onsuz nadiren görürsünüz' dedi. Bu, onu ifade etmenin ilginç bir yolu, çünkü çift, bir aldatma döneminden muzdarip olduklarını açıkça itiraf ettiği kadar 'hile iddialarıyla karşılaşmadı'. Her şeye rağmen, kaynak Beyonce'nin Jay-Z’nin her hareket edeni izlemesinin 'sadece kurs için eşit' olduğu konusunda ısrar etti.

Herkes onun gitmesine izin vereceği için çoktan şoktaydı, ama yüzüğü olmadan görülmekten mutlu olduğu gerçeği insanları gerçekten konuşturdu.Dedikoducu, 'Beyonce'ye kadar' seninki 'gibi geliyor,' diye devam etti. Kabul edelim, onu ilk kez küçük düşürmüyor. Haber kaynağı ayrıca Jay-Z'ye 'flörtöz koca' olarak atıfta bulundu. Aslan Kral oyuncu bir 'tizz' içindeydi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Beyonce tarafından paylaşılan bir gönderi? (@beyonce)

Dedikoducu Polisin Çekimi

Makalenin tüm argümanı Jay-Z'nin nikah yüzüğü olmadan görüldüğü gerçeği etrafında dönüyordu. Yüzüğün yokluğunun olası bir açıklaması, Jay-Z'nin ilk başta Hawaii'de yaptığı şey olabilir. Rapçi derginin görüntülediği fotoğrafta birkaç arkadaşla yürüyüşteydi .

Gezideki diğer fotoğraflarda Jay-Z görülebilir. plajda fitness dersleri almak . Tüm bunları akılda tutarak, evlilik yüzüğünün kaybolmasının sebebinin Jay-Z'nin dışarıda çalıştığı ve yüzüğünü kaybetmek istemediği için olması çok daha muhtemel görünüyor. Magazin dergisinin varsaydığı kadar dramatik değil, ama çok daha gerçekçi.

Ashton Kutcher Mila Kunis Scheidung

Jay-Z ve Beyonce’nin evliliği hakkında o kadar çok yanlış söylenti gördük ki onları tek bir makalede birleştirdi tüm yalanların kaydını tutmak için. Özellikle bu tabloid, geçmişte Beyonce’nin aile hayatı hakkında haykırdı. Dedikoducu Polis 'Oluşum' şarkıcısı olduğunu iddia ettiği için Eylül ayında satışa çıktı. dördüncü çocuğuna hamile . Bir çift Beyonce ve Jay-Z kadar özel olduğunda, mümkün olan en doğru bilgileri almak için onlara başvurmak en iyisidir.

shaunie o'neal und shaquille o'neal

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

George Clooney '60 Yaşında Yine Baba' Olacağını Açıklıyor mu?

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.