Tabloids sürekli takip ediyor Prens Harry ve Meghan Markle akla gelebilecek en tatsız söylentilerle. Şimdiye kadar en yaygın olanı, ayrıldıklarını veya ikinci bir çocuk beklediklerini iddia eden hikayelerdir. Bu hafta bir tabloid, Sussex'lerin bölündüğünü iddia ediyor, ancak ikisi, ikinci hamileliklerini duyurmak için tüm haberlerde yer alıyor. Dedikoducu Polis bu kötü zamanlama hikayesini araştırıyor.Meghan Markle için 'Her Şey Bitti' Prens Harry?

Kapağı Yeni fikir Ortadan parçalanmış gibi görünen Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğün günü resimlerinin yanında 'Her şey bitti' diye bağırıyor. Hikayenin kendisi, 'Sussex'ler için zamanın dolabileceğini' söylüyor çünkü birçoğu '[coupe] 'nin başlıklarından sıyrılmış son olarak.' İkili, 'Kuzey Amerika'ya taşındıklarında monarşiyi destekleyecekleri iddiasını savurdular', bu da Markle'ın 'kraliyet ailesinin kıdemli bir üyesi olma' yeminini fiilen sona erdirdi.Diğer magazin dergileri arasında bile, Yeni fikir , yemiyle ve hikayeleri değiştirmesiyle ünlüdür. Markle'ın California'da tutuklandı çünkü hikaye sadece onunla ilgiliydi isteklilik inançlarından dolayı tutuklanmak. Ayrıca bir özel Kate Middleton röportajı sadece röportaj yapmak için hakkında Kate Middleton.

Bu Dedikoducu Polis'in İlk Rodeo'su değil

Bu hikayeleri akılda tutarak, bu bir özellikle korkunç yem ve anahtar. Hikaye, sadece hikayenin kraliyet ailesiyle olan ilişkiyle ilgili olması için dev 'her şey bitti' kelimelerinin yanında Sussex'lerin fotoğraflarını kullanır. The Sussexes Amerika için ayrıldı bir yıl önce, öyleyse bu hikayede yeni veya kayda değer hiçbir şey yok.Bu hikayeyi daha da akıl almaz kılan şey, acıklı zamanlamasıdır. Meghan Markle ve Prince Harry, geçen hafta yaptıklarını açıkladıklarında aylarca (hatta yıllarca) spekülasyonları sona erdirdi. ikinci çocuğunu beklemek . Onlar için iyi! Bu iyi değil Yeni fikir , mutlu bir hamilelik duyurusu olarak aynı hafta 'her şey bitti' dediği için gerçekten aptal görünen. Bu hikaye sadece bir tuzak değil, aynı zamanda sahte iddiası bile tamamen sahte.

Bu ilk değil Dedikoducu Polis Markle ve Prens Harry'nin ayrılması konusunda bir yem kırdı ve değiştirdi. Aralık ayında bu tabloid, Markle'ın Prens Harry'den çıktı , sadece çoktan eve döndüğünü söylemek için. Markle’ın ilk hamileliğinden bir fotoğraf da onun hakkında bir hikayede kullanıldı. bir otelde yaşamak ki bu da kasıtlı olarak yanıltıcıydı.
Sussex'lerin olduğu efsanesini çoktan yıktığımızdan beri başlıklarından sıyrılmış , bu hikaye hakkında yanlış ne kadar yanlış olursa olsun.

Brad Pitt & Jennifer Aniston Hochzeit

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen MarkaRapor: Kraliçe Elizabeth, Prens Harry'nin Tek Başına Dönebilmesi İçin Prenses Eugenie'ye Frogmore Kır Evi'ni Terk Etmesini Emretti

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

erster jake von staatlicher bauernhof

Michelle Obama, Barack'a 175 Milyon Dolarlık Boşanma Ültimatomu Veriyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.