Dır-dir Hugh Jackman Scientology'nin yeni yüzü olmak üzere mi? Bir tabloid bunu bildirdi Deborra-Lee Furness kocasının katılacağından endişeleniyor Tom Cruise tartışmalı kurumun yüzü olarak. Dedikoducu Polis araştırır.

'Hugh’un Scientology Buluşması Açıklandı'

Göre Yeni fikir , Jackman uzun zamandır 'gerçekten iyi bir adam' ama karısı, dikkatli olmazsa kolayca 'gezintiye çıkarılabileceğini' biliyor. Adı açıklanmayan bir kişi, Furness'in, Jackman'ın Cruise'la 'filizlenen arkadaşlığının' Jackman'ın 'eşinin Scientology dinine çekilmesine' neden olabileceğinden endişe duyduğunu söylüyor. Jackman'ın 'Tom'a sunmak istediği birkaç senaryosu' olduğunu iddia ediyorlar ve Furness, 'idolü tarafından büyülenmiş olabileceğinden' endişeleniyor.Jackman'ın Scientology hakkında 'çok meraklı' olduğu ve örgütün toplantılarından birine 'her zaman gizlice gitmek istediği' bildirildi. Bir kaynak, onun telkin edilmesini önlemek için, Furness alışılmadık bir şekilde 'Birkaç kural koydu.' Jackman, 'Tom ile iş dışında iletişiminizi sınırlandıracak.' Jackman'ın 'insanlara çok güvenmesi' ile makale, 'Deborra'nın tetikte olmasına şaşmamalı' şeklinde sonlanıyor.

Hikaye Tamamen Yanlış

Magazin dergisi, Jackman'ı idolü tarafından yıldız çarpmasına uğrayan saf bir çocuk olarak resmeder. Adam 52 yaşında, Cruise'dan sadece 6 yaş daha genç ve özellikle Cruise için hiçbir zaman benzersiz bir hayranlık duymadı. Jackman var George Clooney'i ezdiğini itiraf etti ama asla Cruise değil. Jackman için bir temsilci kayıtlara geçti Dedikoducu Polis ve dedi ki, 'Kesinlikle, bu söylenti için sıfırdan az gerçek var.'

Wolverine bir Hıristiyan mı

Ayrıca, Jackman bir Hıristiyan pratiği yapmak . Ebeveynleri, Billy Graham'ın kendisi tarafından dönüştürüldü. Jackman her durumda kibar biri gibi görünüyor, ancak bu onun din değiştirmeye falan çok duyarlı olduğu anlamına gelmiyor. Bütün bu anlatı Cruise meslektaşlarını işe alıyor içine Scientology, çok yaygın bir söylenti. Dedikoducu Polis buna benzer pek çok hikayeyi bertaraf etti ve onları kendi makalelerinde derledik.

Ayrıca, başlığın Jackman’ın Scientology toplantısını ortaya çıkardığını iddia ettiğini de belirtmekte fayda var. Makale sadece bir toplantıyla ilgileneceğini söylüyor, ancak hiçbir zaman gerçekten bir toplantıya gittiğini iddia etmiyor. Bu bir klasik Yeni fikir yemle ve değiştir, tıpkı onun Avustralyalı arkadaşının dediği gibi Bindi Irwin dördüzlere sahipti. , sadece hemen geri çekip sadece bir bebeği olacağını söylemek için. Her ikisi de uydurulmuş olsa bile, başlık her zaman hikayeden daha müstehcen.

ist barbara streis und lässt sich scheiden

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis Cruise olduğunu iddia etmeden önce bu tabloidi bir kez basmıştı. Meghan Markle tarafından soruldu iş için. Cruise, Hollywood kraliyet ailesidir, ancak son yıllarda işbirliğinden çok kendi projelerine odaklandı. Ne Markle ne de Jackman herhangi bir filmde başrol oynayacak Süper silah veya İmkansız görev projeler. Ayrıca Kirstie Alley'nin Scientology'den kaçan ama bu hikaye de hiçbir şey ifade etmedi.

Bu, Jackman ve Furness hakkındaki ilk sahte hikaye bile değil. Yeni fikir . Çiftin kalıcı olduğunu bildirdi Avustralya'ya geri dönüyor , bu tam bir saçmalıktı. Kendi ülkesini ve karısını sevse de, Jackman'ın Hollywood'u geride bırakma planı yoktur.

Kaynaklar

  • Hugh Jackman sözcüsü Michele Schweitzer, 26 Ekim 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.