Johnny depp olabilir son davasını kaybetti İngiliz bir tabloid'e karşı, ancak bir dergi yenilginin onu Hollywood'da dışlanmış yaptığını söylüyor. Söylenti, oyuncunun durumunu çevreleyen “toksisite” nedeniyle yapayalnız olduğunu iddia ediyor, ancak hikaye bazı ilginç detaylarla geliyor. İşte neler olduğu.

Johnny Depp Hollywood'dan Attı mı?

'Hollywood Johnny'ye Karşı Dönüyor' diye bağırıyor Yaşam tarzı . Çıkış, Depp'i kabul ederken hala 10 milyon dolarlık maaş günü alıyor istifa etmesi istenmesine rağmen Fantastik Canavarlar franchise, “bir zamanlar durdurulamayan yıldızın fırsatlarının kuruduğunu” ve kendisini ve banka hesabını kurtarmak için umutsuz önlemlere başvurmak zorunda kalabileceğini savunuyor. Anonim bir sektör içerisinden bir kişi,Hollywood Johnny aleyhine döndü. Yıkılmış bir ünlü olma konusunda paniğe kapılıyor ve kimsenin onu bir daha büyük bütçeli filmlerde çalışması için işe almayacağından korkuyor.

Brad Pitt und Kate schwanger

'Yöneticiler Johnny’nin isminin etrafındaki zehirlilikten korkuyor. Projelerin çoğu şimdi havada , 'Kaynak iddia ediyor. 'Evet, 10 milyon dolar alıyor. Fantastik Canavarlar ama onun gibi yaşarken bu tür bir para bile çok ileri gitmez. Belki realite şovu gibi bir şey yapabilir, ancak bu asla faturalarını ödemeyecektir. '

Snitch, yıldızın düşündüğü diğer seçeneğin bir tür anı olacağını açıklıyor. 'Her şeyi anlatan bir kitap yazmayı düşünüyor, çünkü hikayenin kendi tarafını ortaya çıkarmanın tek yolu bu olabilir.' Onu 'gerçek hayattaki bir kötü adam' olarak etiketleyen çıkış, Depp'in önümüzdeki yıl Heard'a karşı açtığı karalama davasını hala sürdürdüğünü belirterek sonuca varıyor.

O Kadar Basit Değil

Bizi yanlış anlamayın, Depp kariyerinin zirvesinden çok uzak ve bir sonraki yasal savaşı muhtemelen bir önceki kadar tatsız ve zor olacak. Ancak, bu tabloid’in Depp’in Hollywood’da ne kadar yalnız ve aşağılanmış olduğuna dair iddiaları pek uygun değil. Oyuncu hakkındaki her yeni hikayenin arkasında bir destek dalgasıdır . Yasal zorluklarına rağmen, Depp'i hala öven ve iltifat eden yardımcı yıldız ve büyük isimler sıkıntısı yok. milyonlarca sadık hayranı bir yana . Bu çıkış, durumu basit bir siyah-beyaz sorun olarak resmetmeye çalışıyor, ancak Depp'in meslektaşlarının çoğu, her şeyin inanılmaz derecede karmaşık olduğunu ve nüans gerektirdiğini hemen kabul ediyor.

Dan Fogler, Depp'lerden biri Fantastik Canavarlar ortak yıldızlar duyguları konusunda son derece dürüsttü Johnny Depp’in ayrılışıyla ilgili ve yapımın Depp’i de içerecek kadar değişmesini dilediğini söylerken, bunun mevcut duruma dayalı bir karar olduğuna dikkat çekti. Bu, anında düzelmeyecek olan gelişmekte olan bir durumdur, bu yüzden ona böyle davranmak hemen hemen faydasızdır.

Stephen Dorff, Depp’in nezaketini ve yeteneğini övdü, ama o gerçeği kabul ettiğinden emin oldum Depp'in kıyafetlerinin son derece kişisel doğası, her şeyi olağanüstü dağınık hale getirdi. Mads Mikkelsen bile Grindelwald rolünde Depp'in yerini alacak karakteriyle “ustaca” çabalarına iltifat etti. Ayrıca, Penelope Cruz, Vanessa Paradis ve Winona Ryder'ın savunmasına geldi . İtibarı şüphesiz tüm bu süreçten etkilenmiş olsa da, Depp dışlanmış değil.

Eksik Bazı Önemli Bağlamlar Var

Yaşam tarzı Hollywood hakkındaki cesur ve yanlış tahminleri ve söylentileriyle ünlüdür. Aslında yeniden kullanılıyor ilk ortaya çıkan bir anlatı 'Hollywood Tom Cruise'a Karşı Dönüyor' yazan bu yaza ait sayılarından birinde. Magazin gazetesi ve sektörün içindekiler Cruise'un Hollywood'dan ayrıldığından emindim ama tamamen yanlıştı.

Her iki hikaye de, o zamanlar Thandie Newton hakkındaki son manşet dalgasının, Cruise ile çalışmayı gerçek kaynaklardan gelen meşru bir içgörüden ziyade bir 'kabus' olarak adlandırdığı gerçeğinden yararlanmaya yönelik kötü girişimlere benziyordu. 2019'da tabloid, Blake Shelton ve Gwen Stefani'nin tamamen Tinseltown dışında olacaktı , ancak o zamandan bu yana geçen aylarda, yoğun kariyerlerini sürdürdüler ve tartışmalı bir şekilde yalnızca yıldız gücünde büyüdüler. Bundan bir yıl önce, Gwen Stefani'nin gösteri dünyasından emekli olmak .

Wie groß ist Arianna Grande?

Birkaç hafta sonra, bu tabloid'in başka bir büyük ünlü ünlünün gündemden çekileceğini iddia etmeye devam etmesine şaşırmayacağız. Bu son parçaya kulak vermek için herhangi bir neden bulamıyoruz. Yaşam tarzı Dedikodu. Bunun yerine, ne olduğunu izlemeye devam edeceğiz aslında yaklaşan vakada ve Depp’in gelecekteki kariyerinde olur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Maya Rudolph Ünlü Annesini Genç Yaşta Kaybetti

Rihanna’nın Erkek Arkadaşı Kimdir? Şarkıcının Flört Tarihine Bir Bakış

Rapor: Miranda Lambert Blake Shelton'ı Evliyken Hile Yapmakla Suçladı

Rapor: Ellen DeGeneres Portia De Rossi'de 'Saldırıyor'

Zendaya Coleman Brüder und Schwestern Namen

Meghan Markle ve Prince Harry, Frogmore Kır Evi'nden Taşınarak Kraliçe 'Şok Edildi' Bildirildi

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.