Oldu Hoda Kotb üzgün Bugün Göster yardımcı ev sahibi Savannah Guthrie 'özel muamele' mi görüyorsunuz? Bir tabloid, popüler sabah şovu sunucularının, Kotb'un stüdyoda “cesurca dışarı çıkardığı” sırada Guthrie'nin evden bölümleri kaydettiği gerçeği konusunda gergin olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis söylentilere baktı ve biraz netlik katabilir.ist Emma Stone und Andrew Garfield noch aus

Hoda Kotb, Savannah Guthrie’nin 'Özel Muamelesi mi?'

The National Enquirer Geçtiğimiz yaz, Hoda Kotb'un, Savannah Guthrie'nin sadece evden çekim yapmasına izin verilmediği, aynı zamanda Guthrie'nin 'en iyi röportajı ve konukları' çekeceği gerçeğinden ötürü küçümsendiğini hissettiğini bildirdi. Kaynaklar, çıkışta 'perde arkasında sorun çıktığını' söylediler. Bugün Göster iki 'rekabetçi' ortak ev sahibi 'arasındaki artan gerilimin ortasında.Çıkış, 'Hoda stüdyoya giderken Savannah evden çekim yapıyor ve her zamankinden daha özel ilgi görüyor' diyen bir 'TV içerisinden' alıntı yaptı. Şüpheli 'içeriden', 'Savannah en iyi röportajları ve misafirleri alıyor, ardından Hoda'dan Savannah'ın umursamadığı tüm bölümlerle ayrılıyor.'

Hoda Kotb podyumda yürürken kırmızı bir elbise giyiyor

(FashionStock.com/Shutterstock.com)Görünüşe göre, Kotb'un 'arkadaşları' Bugün yıldız 'yetti'. Kaynak, kameralar dönerken 'gülmeye' rağmen, kayıt durur durmaz Kotb'un 'dışlanmış' hissettiği konusunda ısrar etti. Snitch fısıldadı, 'Şovun personel seçme konusunda uzun bir geçmişi var, ama şimdi herkes Savannah takımı. Hoda kendini yapayalnız hissediyor! ' 'Team Savannah' da yer aldı Bugün Göster Guthrie'nin 'sınırlı gazetecilik deneyimine' rağmen Bush Hager'a karşı 'kayırıcılık' gösterdiği varsayılan yıldız Jenna Bush Hager! tabloid sona erdi.

Dedikoducu Polis Durumu Anlatıyor

Yıllarca, magazin dergileri, özellikle Enquirer , sabah şovunun yardımcı sunucuları arasında sahne arkası anlaşmazlıkları olduğu şeklindeki yanlış fikri öne sürdüler. Hiç kimse arasında, özellikle de Hoda Kotb ve Savannah Guthrie arasında herhangi bir kulis gerilimi olduğuna dair kesinlikle hiçbir kanıt yok. Ayrıca Kotb'a kendi evinden çalışma fırsatı verildi, ancak amacına uygun tek alan garajı olduğu için geri çevirdi. 'Gerçekten kaotik olur ve içerisi donar,' Kotb garajından çekim yaptığını söyledi , ekleme,Ayrıca, TV'yi açmak ve Studio 1A'yı görmekle ilgili bir şeyler var. İnsanlar, bizden sadece bir veya ikimiz olsak bile, 60 yılı aşkın süredir destek ve rahatlık için o alana bakıyorlar.

Kotb, kendisini bu durumda kurban olarak görmekten çok uzak, efsanevi Studio 1A'dan çekim yapmaktan ve setteki gösterinin yüzü olmaktan açıkça gurur duyuyordu. Bu magazin dergisinin devam eden girişimlerine rağmen, bir ortak sunucu için diğerinin üzerinde bir kayırmacılık resmi çizmeye devam ediyor. Dedikoducu Polis bu çıkışı yıllar boyunca birçok kez görevlendirdi. Kotb, Bugün Göster . Son zamanlarda, gazetecilere bunu bildirdiği için seslendik. Savannah Guthrie ve Jenna Bush Hager, Kotb'a şov dışında 'zorbalık yapmaya' çalışıyorlardı . Dedikoducu Polis araştırmamızı yaptık ve üç hanımın düşmandan daha çok arkadaş olduğunu keşfetti, bu da tabloid'in gerçekçi olmayan anlatısının çökmesine neden oldu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Claudia Conway, Anne Kellyanne Tarafından Taciz Edildiği İddiasının Rahatsız Edici Videoları Paylaşıyor

Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransa'da Evleniyor mu?

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.